Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Marunia to dziwne że nie zrobił ci na jednym pęcherzyku,pierwszy raz się z takim czymś spotkałam.Wiadomo kilka zwiększa szanse,ale jak dziewczyny podchodziły na cyklu naturalnym to tez miały wyhodowane po jednym pęcherzyku i iui była.A co do leków ja ci nie powiem,zawsze jestem stymulowana tylko clo i pęcherzyki ładnie rosną.Tu chyba większość dziewczyn jest stymulowana clo,ale z tego co się orientuję to Donia ma być przy kolejnej iui tymi droższymi styymulowana,ale ręki sobie nie daję uciąć :) Może inna ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia super to świetna wiadomość a jadnak cuda się zdarzają życze powodzenia i szczęścia :) Giuzila ja bym poczekała z sikańcem chyba że jedz na bete :) widzę , że nie możesz już wytrzymać nie dziwie się :) Marunia lamete to brała albo Gusia albo KINI juz nie pamiętam, co do zastrzyków to za jeden płaciłam 100zł ale u nas są takie ceny pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia wlaśnie a czemu nie zrobił IUI na jednym ja mialam tak dwa razy i za drugim się udało dziwne. Maja 30 , Donia jak tam robicie bete??? Aniaszy ty jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja właśnie chciałam na z krwi zrobić,nie sikańca, to można z krwi czy też jeszcze nie ? Powiem wam że nie mam cierpliwości do tego i podziwiam dziewczyny,które podchodzą z 6 cykli albo i więcej,ja już przy drugiej mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jak ja dzowniłam kiedyś do laboratorium bo tez nie umiałam wytrzymać to powiedziała że 10 dni po IUI moge zrobić a jakby wyszła niska to powtórzyć po 14 dniach od IUI tyle Ci mogę kochana powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia gratulację! Dobrze się czyta takie wiadomości :) Marunia dziwne ze lekarz nie zrobił ci IUI przy jednym pęcherzyku. Ja miałam w sobotę (14 dc) IUI przy jednym pęcherzyku 22 mm, endo 7,5. Dzisiaj (16 dc) byłam na monitoringu i pęcherzyk pękł :) Teraz dwa tygodnie oczekiwania. Od jutra mam brać luteinę i mam pytanie od którego dnia po IUI zaczynałyście brać luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha mnie lekarka kazała brać luteine 72 godziny po IUI kurcze kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie :) Trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem dziewczyny że one kosztują 100 zł jeden ale mi chodzi o to ile trza wziąść żeby do owulacji doszło. No mój gin powiedział żę jakby mi na jednym zrobił to by był nie uczciwy wobec mnie, że trzeba przynajmiej 3. Że przy jednym to szkoda kasy wydawać i nie chce mnie naciągać. GUSIA: jak nas obserwujesz:) To napisz mi kochana ile cie to wyniosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może też chodzi o to żę przy takim słabym nasieniu jak ma mój mąż to 1 to daje nikłe szanse na zajście i dlatego stwierził że narazie nie ma sensu. Jak mnie czyta któraś co miała droższe leki na stymulacje to bardzo proszę o odpis:* Muszę iść za niedługo sprawy pozałatwiać to podejde do apteki i popytam o te leki bo od mojego ginka to sie w sumie dowiedziałam że są bardzo drogie i tyle. A inny gin.który robił mojemu M badanie nasienia to powiedział mu że ile trza zastrzyków tych.po 100 zł to zależy indywidualnie od kobiety, że nie zawsze trza wykupić całą serię....ja juz sama nie wiem co o tym wszystkim sadzić....DEPRECHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak: Nie dość żę 1 tylko pęcherzyk to jeszcze miał 20 mm i do tego nasienie 4 mln tylko i może stwierdził żę nie ma sensu robić iui przy takich warunkach. No i że kase niepotrzebnie wydawać, że lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia wiem że Gusia tu czasami zagląda,ale chyba częściej na tamto stare forum,zapytaj tam.Chociaż ponoć teraz urodziła to może nie mieć czasu,sił i chęci zaglądać na forum.A co do twojego gina to może faktycznie jak macie bardzo słabe nasienie nie chciał was naciągać,ale przynajmniej wiesz że jest w porządku :) xxxxxxxxxxxxxxx Dzięki Beti,jeszcze poszukam na necie jakie są opinie :) Ale chyba jednak się powstrzymam,po co mam zrobic sobie jakąś złudną nadzieję,a okaże się że to jeszcze ovitrell się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruniaaaa
Tyle czasu sie nie udaje itd ty jeszcze naturalnie prubujesz ? Wierzysz w cuda ?czassie zdarzają ale przdewszystkim trzeba działać a jak słabe to nasienie jest ? Nad in vitro nie muslalas? Z tak słabymi plemnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - super gratuluje :) Donia - jak tam u Ciebie? Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu bardzo- Ci gratuluję!!! Dzięki takim wiadomością jak ta jakoś mogę przetrwać ten dzień, który zaczął się dla mnie od jednej krechy :( Marunia- ja brałam gonal f 350zł za jeden pen(taki automat do iniekcji), w penie 300 j, ja brałam 8*po 50j, czyli w jednym cyklu musiałam kupić dwa peny:(, ale za to z tego drugiego pena sporo zostało na następny cylk i już nie było tak źle. Co do efektów tego drogiego leku to nie były powalające, bo też hodowałam po jednym pęcherzyku dominującym, w jednym cylku miałam 3 ale krótko przed IUI dwa się wchłonęły. Mój lekarz też sceptycznie podchodził do tych IUI na jednym pęcherzyku, zostawił to do naszej decyzji. Mój mąż ma takie średnie wyniki nasienia, ruchu A nie ma wcale :( i kuracje witaminowe w ogóle na niego nie działają. A jeszcze któraś z dziewczyn na forum, chyba Juratka pisała, że ten gonal f jej profesor rozpisał już do IVF po 150 j dziennie, wiec pewnie z 4 peny wychodzą i do tego jeszcze coś też się bierze...wiec OJ DROGO, DROGO!!! Aha, żeby nie było nieporozumień Juratka do IVF nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no ja się chyba pospieszyłam z tym sikańcem, ale miałam pod ręką, a nie chciało mi się jechać do laboratorium. Jutro jadę na betę, nie ma co. Ten sikaniec jak sobie poczytałam dokładniej to czułość miał 25 pro-tes, wiec chyba nie pora się załamywać co? A co co tam u Was przyszłe mamuśki czy któraś jutro testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia jeszcze zapomniałam Ci napisać, że raz brałam Fostimon, żeby już nie kupować następnego pena z Gonalem. Fostimon w pudełku 75j kosztował mnie 70 zł, to miałam na jeden strzał i jest to taki proszek z rozpuszczalnikiem, musisz sobie sama wymieszać i podać w brzuszek. Strzykawkę i igłę do tego też musisz sobie sprawić sama. U mnie z tym była masakra, aptekarka mi sprzeda la grubaśkie igły bo mi wmawiała, że ten roztwór wyjdzie gęsty i cienką igłą sobie nie podam. No i się dziabałam igłą 0,6 :( Marunia, ja kupuję leki w mojej klinice i z tego co się orientowałam to wychodzi trochę taniej niż w aptekach. Przepraszam Was, że już 3-go posta piszę, ale tak jakoś mi się załączyło. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku życzę ci żeby ten test okazał się jednak mylny.A kiedy masz dzień spodziewanej miesiączki ? Kochana trzymam kciuki z całej siły żeby beta wskazywała na ciąże :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Giziulku. W moim wypadku termin @ to jest wielka niewiadoma (coś między 34, a 45 dniem bez stymulaji) dziś 12 dzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas ja bym sie jeszcze nie przejmowała :) masz racje za wczesnie a testy to wiadomo jutro bedziesz miała pewnośc :) Doniu no to czekamy trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia28 ,dziubasek czekamy na pozytywne bety!!!!!!!!! trzymam kciuki zuzia gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam w aptece o ovitrelle i mi Pani Aptekarka w jednej powiedziała ok.70 zł za zasrtzyk a w drugiej ok. 200:o Ale rozbieżność cen. Zastanawiam sie czy by nie podejść do niego i nie zapytać czy mogła bym to ovitrelle? Albo poczekam do nast. mies. jeszcze z clo i zobaczymy co z tego wyjdzie a jak znowu nici to niech lekarz potem decyduje co dalej robić a ja w miedzy czasie będe miała więcej czasu na zbieranie kasy na te zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia, te same jednostki i taka rozbieżność? Ja w jednym cyklu kupuje dwie strzykawy Ovirtrelle, chyba za dwie 150 zl płacę, chociaż nie pamiętam dobrze. Najpierw 36h przed iui biorę 1,5 strzykawki, a po dwóch dniach te pozostałe pół, trochę to dziwne bo nie widziałam , żeby tu któraś z dziewczyn tak brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, Paulo dziękuje za ciepłe słowa, naprawdę dodajecie mi otuchy. Donia i kiedy będzie wynik? Trzymam kciuki! AniaSzy, a co u Ciebie, czyżbyś już świętowała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci wcieło Donia wpis? Jaka beta? Mam nadz.ze wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×