Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

hej laseczki :) sorry ze tak malo pisze ale nie mam w sumie czasu, duzo strasznie spie ;/ mam zgage i ciagle mi niedobrze po jedzeniu, bylam dzisiaj na becie 699 jest wiec cos przyroslo, no ale dzis mialam maly epizod z plamieniem na papierze rano po nocy i poszlam do lekarza dostalam dupka, lutke i ejscze cos za tydzien znowu do lekarza moze bedzie juz cos widac, mam nadzieje, ze ciaza sie utrzyma.......................................................................... majka gratuluje! mam nadzieje ze tym razem bedzie ok! uwazaj na siebie! doniu, gziula, nati, dziubas ja za was wszytkie trzymam kciuki musiscie zaciazyc zebym miala z kim porownywac brzuch ciazowy, bo w nastepnym miesiacu dziewczyny beda porownywac miedzy soba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka tak jak pisze dziubas,u mnie też np jak byłam na monitoringu w piątek to pęcherzyk miał 21mm,a w niedziele jak miałam usg po iui to miał 23mm.Czyli wcale nie musi rosnąć 2mm na dobę. xxxxxxxxxxxx Nati chciałam zrobić w czwartek żeby mieć wynik przed weekendem,ale boję się że 11 dni po iui może utrzymywać się ovitrell i chyba się wstrzymam :) xxxxxxxxxxxxx Aniaszy jeszcze mi nie jest przykro bo nie wierzę w te testy,dopiero jak powiesz że @ przyszła ,lub zrobisz betę.W dalszym ciągu trzymam kciuki :) :) To samo się tyczy dziubaska pięści zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati hehe to faktycznie hormony nieźle ci buzują :) :) Jesteś taka pewna jak anitkim z poprzedniego forum która mówiła że jest w ciąży i była :) to na pewno jest coś na rzeczy :) Ja tak bardzo chcę wierzyć że teraz się udało,ale jednocześnie boję się dopuścić takie myśli,żeby potem nie było gorzej. xxxxxxxxxxxxxxxx Majka gratulaję!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) oby było coraz więcej takich wiadomości,to naprawdę jest pokrzepiające. xxxxxxxxxxxxxxx Anulka dziękuję,mam nadzieję że będziemy razem porównywać brzuszki,tak bardzo bym chciała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem juz po wizycie u gina.Pęcherzyk piekny 21mm w 10dc cos cudownego :-) 👄🌼❤️ Jestem juz po zastrzyku z prenatalu i w środe o 13 inseminacja.Boziu laseczki nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa az czuję laskotanie w brzuszku i taka pobudzona jestem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ciesz się kochana i tak wytrwaj do końca, bo dobre nastawienie też pomaga ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Maju gratuluje bardzo bardzo bardzo:) Nati fajnie że masz tak pozytywne nastawienie, lepsze chyba to niż ciągle biadolenie takie jak ja to robie oczywiście w swojej główce:) Aniaszy na początku rozsiewała taka pozytywną energie jak Ty . Z tymi testami nie fisiujemy:) bo pewnie nie raz słyszałyście ze przed terminem @ nie wychodziły i po też nie:) więc głowa do góry. Anulka858586 powiem szczerze że jakoś po Twojej radosnej nowinie jakoś cieplutko mi się na serduszku zrobilo, byłaś jedną z pierwszych dziewczyn które przywitały mnie na poprzednim forum i testowałyśmy razem i jedna na druga czekala...eh mam nadzieje że pójdę w Twoje ślady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - bierz dupka i bądź spokojna! Plamienia na początku ciąży są powszechńie znane ;) poprostu się oszczędzaj i duuuużo odpoczywaj! Wszystko musi być dobrze! Oj tak - musi być kilka brzuszków, nie ma innej opcji :D Giziula - wiem, że nie do re jest takie nastawianie się ale co zrobić?! Ja nie mogę nie być w ciąży!:P jak się nie udało to pewnie znowu małego dołka przyjmę ale ja naprawdę czuję, że tam się coś dzieje! Musi musi musi hehehe Agnes - to świetne wiadomości! Już samo to że można z dobrymi wynikami podejść do iui napawa niezłym optymizmem ;) trzymamy kciukasy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zrobiłam test plytkowy. Wychodzi negatywny. Wiem, ze beta nie kłamie a plytkowy przy wczesnej ciąży nie zawsze jest wystarczająco czuły. Nie zmienia to tego, ze zaczynam się martwić. Jutro idę do lekarza. Agnes, życzę Ci powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Majka, to cudnie. Teraz oby beta tylko pieknie przyastala, czego Ci zycze. Bedzie wszysto ok. Poprawilas mi humor swoja historia!:-) Zzzzzzzzzzzzzzzz LisaPanda, Ty mnie kochana tez podtrzymujesz w blogim przekonaniu, ktorym ja sama podswiadomie sie pocieszam, ze nie ma opcji musi mi sie udac naturalnie. Szczerze mowiac tak pod skora tez tak czuje, ze nie ma opcji, musze zaciazyc i koniec. I kropka:-) odnosnie lekarzy to in. Vitro proponowali nam i w inviedzie i niestety prof. W niestety tez. Dlatego jakos mysle, ze moze rzezywiscie wyniki pokazuja swoje a ja i tak walcze o cud...zgodnie z tematem naszego forum:-) Zzzzzzzzzzzzzzzzz Paula, ja tez tak na 100 procent nie wykluzam in vitro. Sama nie wiem co mi moze strzelic do glowy:-) intuicyjnie czuje, ze to nie jest droga dla mnie ale wlasnie dlatego, ze mam dziecko a to zmienia na pewno podejscie do tematu. Jednak ta mysl gdzies z tylu glowy mi sie kolacze. Caluje Was wszystkie i czekam na kolejne bety. Ps. Ja tez z tych, ktore nie wierza w niepowodzenie dopoki brak jest @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka, jasne ze trzeba wierzyć ze się uda. Gin w Irlandii nie chciał nawet ze mną rozmawiać o iui czy stymulacji. Poinformował mnie, ze przy tak niskim amh nawet ivf nie daje wielkich nadziei. Jakiekolwiek starania naturalne miały być skazane na niepowodzenie. A tu masz ci niespodziankę... Tak szczerze mówiąc gdy gin w Krakowie powiedział mi, ze jedgo zdaniem endometrium wyglada na ciazowe rozesmialam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia tak trzeba
Wierzyć ale tez nie stac z założonymi recami i czekać tylko na cud ktory moze sie niro wydarzyć to ze tobie sie stal nie oznacza ze innym tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa panda a czemu
Piszesz jakies tam pieprzone in vitro? Przeciesz dzieki temu rodzą sie dzieci ja cie to moze bedzie dotyczyc tez będziesz pisać pieprzone in vitro? Nigdy nie mow nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo in vitro jest pieprzone, bo jest potwornie obciążające dla organizmu kobiety. Wszyscy, którzy czytają to forum wiedzą, że będę podchodziła do in vitro, przeciwniczką nie jestem, popieram i 1% podatku też oddam klinice in vitro. Nigdy nie sądziłam, że będzie mnie to dotyczyło, nie mogę się z tym pogodzić i jestem wściekła, dlatego "pieprzone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, byłam na usg i juz nic nie rozumiem :) w 6dc profesor mowil ze po prawej stronie pecherzyk 12mm, dzis bylam u mojego gina (12dc) i mowi ze po prawej stronie pecherzyk 10mm po lewej 11mm :O pytalam to gdzie sie podzial ten co niby mial 12mm prawie tydzien temu to mowi ze czasem tak jest ze sie glowica przesunie czy cos i zle zmierzony, no i moze rzeczywiscie bo odrazu wydawalo mi sie nieprawdopodobne zeby on wtedy juz byl taki duzy biorac pod uwage ze ma owu w granicach 16-17 dc. teraz mam isc ponownie w sobote na usg, co o tym sadzicie?? milego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kuka Teraz będzie miał książkową wielkość w tych dniach co przypada ci owu,pewnie jest tak jak lekarz mówił i był źle zmierzył.Będzie dobrze także się nie martw :) A jak będziesz po iui to czekamy na relację,zapytaj się jakie parametry nasienia po preparatyce ci podali i czy iui na pękniętych czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynynki;* Kuka witaj mamy tu ekspertki napewno dużo się dowiesz.Majka i Zuzia gratuluje kochane! Teraz życzę żeby wszystko pięknie się rozwijało a później szczęśliwego rozwiązania.Zuzia naprawde jesteś pod szczęśliwą gwiazdą urodzona.Jak widać cuda się zdarzają i trzeba cały czas próbować.Lekarze są tylko ludzmi i nie są w stanie wszystkiego przewidzieć.Donia kochanie przykro mi:( ale tak jak giziula pisała wiadomo ,ze mamy trudniej w naturalnych staraniach:(ale wiem co czułaś bo ostatnio też mi się spózniała @ i wiadomo myslisz to nie możliwe ale za chwile a może jednak?ja również myśle,że ta iui na która czekasz to będzie właśnie ta trafiona;)Anulka pisz nam jak się czujesz bo jestem bardzo ciekawa przepiegu Twojej ciąży bo pierwsza nam przekazałaś tak wspaniałą wiadomość i mocno Ci kibicuje;*Nati ja też jak już wczesniej pisałam myśle,że coś tam się dzieje.Tym bardziej ,że sama to czujesz a kobieta w takich sprawach mylić się nie może:) (w sumie to kobieta w żadnych sprawach sie nie myli:P i zawsze ma rację) mam problem z zapamietaniem która jest na jakim etapie ale Ciebie kochana zawsze pamietam bo testujesz podobnie z moja siostrą i nie mogę się juz doczekać waszych wysokich bet! buziaki kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co u was ? 11 już na pewno ranne ptaszki urzędują,ja ostatnimi czasy o dziwo wstaje koło 9,piszę o dziwo bo zwykle lubię pospać minimum do 11 :) To kto dzisiaj testuje? czekam na pozytywne wiadomości bo strasznie mi tego brakuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ja sie rozchorowałam i leże w łóżeczku grzecznie czytam książkę :) ale dobrze ze w tym tygodniu a nie nastepnym :) Milka mam nadzieje ze nasze IUI i Doni i Laleczki beda w podobnym czasie to bedzie nam w grupie razniej i pewnie nam sie uda :) Nati takie zmiany nastroju chyba dobrze :) A jak twoje samopoczucie głowa dalej boli ??? Aniaszy kochana zrobiłaś bete??? Giziula trzymam kciuki mocno bardzo mocno :) Pozdrawiam wszystkie kobitki 🌼 Dziubas ty tez mialas chyba dzisiaj zrobic bete ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Ja uwazam, jak LisaPanda:-) Zuzia, sorki za intymne pytanie nie muszi odp. ale powiedz mi - intesywnie sie staraliscie o ten naturalny cud? Tj. tylko w dni plodne czy caly czas regulranie np. co 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam tak jak lisa panda ze jest IVF pieprzone ale dla organizmu,ta cala chemia no ale cóz jak nie ma innej drogi i zostaje IVF tak jak np w moim wypadku ,trzeba miec do tego zdrowe podejscie i tyle i myslec pozytywnie ja mam nadzieje ze nie wplynie to az tak na mój organizm zreszta tyle przeszlam juz wiec to tez jestem w stanie zniesc beti to sie kuruj kochana zeby byc zdrowa do czasu IUI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 moje Kochane:) moja IUI to jedna wielka niewiadoma teraz. Oddala się coraz bardziej. Ale trudno. Poczekam cierpliwie. Biorę sobie teraz duphaston i co ma być to będzie. W poniedziałek mam wizytę u gina, do którego chodziłam już Kiedyś (to ten co mnie na fotelu z rozłożonymi nogami zostawił :) ) zobaczymy co on powie. Jeden z najlepszych lekarzy w regionie, więc może dowiem się czegoś nowego. Idę zaraz do pracy do 20, ale będę podglądala co piszecie. Buziaki:) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za rady, ale dobrze ze ja tu do was przyszlam bo nie dosc ze tyle sie dowiaduje to jeszcze niezla z was grupa wsparcia ;)) tez tak wlasnie licze ze tamto badanie w 6dc to musiala byc jakas pomylka i mnie tylko zmylilo bo wg tego dzisiejszego to wszystko idzie "ksiazkowo" no i zgodnie z tym jak zawsze u mnie bylo. giziula dobrze ze mowisz mi o co mam pytac lekarza przy iui. ahaa, od profesora dostałam jeszcze skierowanie na kolejne badania, dzisiaj byłam zrobić : toksoplazmoza IgM i IgG, cytomegalia, przeciwciała przeciwkardiolipidowe, czarna magia, nie wiem co to jest (oprocz toksoplazmozy) :/ kolejne 160 zł w laboratorium, ehhh gratulki dla szczęściar, kciukasy za niebawem testujące i powodzenia dla tych, które piersze lub kolejne podejście mają przed sobą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Nie miałam ostatnio czasu zaglądać na neta, ale myślałam o Was często!!! Mój malutki zmienił już 4 lekarza i w końcu jest poprawa :) Beti, kuruj się Kochana! Bierzesz clo? Jak nastawienie? Ja już umówiłam się na wizytę na piątek do gina. Nie wiem jak przeżyję najbliższe 2 tygodnie - jestem tak podekscytowana :) AniaSzy, Nati , Giziulko - trzymam kciuki oczywiście! Czy są inne testujące z Wami? Dziubas??? Juratko, Nati - widzę po wpisach, że wypoczęłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu - z tym lekarzem to serio? Tak Ciebie zostawił? Jakiś ostro zakręcony! To może iui będziemy miały w podobnym czasie, bo ja gdzieś za 2 tygodnie. Chociaż życzę Tobie z całego serca, oby ten okres nie przyszedł w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka niestety niepłodność tyle kosztuje :( a co do twoich badań to przeciwciała przeciwkardiolipidowe wykonuje się zazwyczaj po poronieniach.Miałaś już jakieś poronienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka kochana zdrówka dla synka, ja nic nie biore cykl bedzie naturalny tym razem zobaczymy wizyte mam 4 marca tez nie mogę sie doczekac :) damy rade :) Kuka giziula ma racje ja dostalam to badanie i kariotryp po poronieniu, ale moze im wiecej badan tym lepiej ja mialam jeszcze przed sama IUI jakieś VDRL + Hbs i HIV i chlamydie trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula tak miałam poronienie, dawno, w 2000 r, a napisz prosze cos wiecej co to badanie ma na celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×