Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

beti ja wymaz na chlamydie i jeszcze dwa jakies inne wymazy mialam robione juz, wszystkie ujemne, za to to VDRL + Hbs to wogole tez nie wiem co to jest a o hiv nic lekarz nie mowil, poczytalam troche o tych przeciwcialach i dowiedzialam sie ze robi sie to w przypadku poronien nawykowych zwlaszcza po piewszym trymestrze, ja poronilam raz w 6 tc, 10 lat pozniej urodzilam córcię, ale moze to jest u mnie zasadne i dobrze ze lekarz szuka roznych przyczyn, tylko ze az sie wystraszylam ze szuka szuka az wkoncu znajdzie cos strasznego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nic nie znajdzie nie martw sie , lekarz wie co robi chce dobrze sprawdza przyczyne poronienia i to mu sie chwali te bedania VDRL i anty hbs i hiv mieslismy ja i moj m przed IUi po co sama nie wiem tak kazał więc zrobilismy , kariotryp natomiast moja gin kazala zrobic po poronieniu zeby sprawdzic nasze chromosomy czy nie ma jakis wad genetycznych i dlatego zarodek sam szybko obumiera pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewuszki, byłam na becie, ale wynik dopiero będzie wieczorem. Dzisiaj zrobiłam przełom i zmieniłam laboratorium, bo to poprzednie mnie wkurzało. Pracownice takie jakieś milczące i wywracające oczami, a ja już tam kilka razy z rzędu na tą bętę chodziłam, no i zawsze kłębiły mi się po głowie myśli, że patrzą na mnie jak na jakąś wariatkę, gdy mówiłam, że test domowy był negatywny. I wiecie co, naprawdę warto było, babka do mnie zagadała, zaraz jej opowiedziałam zwięźle historię moich starań (szok, bo jestem b. skrytą osobą), a ona zaczęła opowiadać, że mnóstwo przychodzi kobiet po ivf (kolejny szok- bo to małe miasto) i że bety są pozytywne i że w jej odczuciu naprawdę warto podejść IVF. Mówiła też, że często ludzie przed IVF tak wyluzują, że ciąża pojawia się z naturalnie. Mówiła mi też o kobiecie która dopiero po 4-tym podejściu do IVF miała pozytywną betę. Naprawdę rozmowa z tą kobietą tak bardzo mi pomogła, wyszłam z gabinetu śmiejąc się sama do siebie. Przez to miałam udany dzień :) chyba nawet niska beta nie wybije mnie z tego nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas -3mam kciuki za wysoką betę! Fajnie, że trafiłaś na taką sympatyczną babkę w laboratorium:-) i że Ci poprawiła humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas i ja się dolaczam do trzymania kciukasow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ❤️ Dziubas - pisz od razu jak tylko się dowiesz! Beti- boli ta cholera ale chyba już się przyzwyczaiłam bo o tym nawet nie myślę ;) Milkaa - obyś sie nie myliła! Ja już też nie mogę się doczekać testowania! Myślę, ze żrobię sikańca w niedzielę! Giziula a Ty? Kiedy sie zdecydowałas na jakiś teścior?? Lisa Panda - ja też się z Tobą zgadzam! Donia - mówisz o tej historii jak gin cię zostawił na fotelu ze stadem zaglądających studentów? Mam nadzieję, że nie pomyliłam historii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Nati też myślałam o niedzieli :) nieźle :) no to zobaczymy co tam się ciekawego dzieje,albo i nic ciekawego :) xxxxxxxxxxxxxxx Dziubasku proszę przynieś dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo mi przykro dziubas :( kurcze nie wiem co Ci napisać bo nic i tak nie poprawi humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku trzymam kciuki:) Beti kochana ja też mam wizyte 4 marca to się dowiem czy ta iui w ogóle w marcu będzie czy jeszcze jakieś badania mi lekarz zleci.Mam nadzieje,że podejde bo mam wszystkie badania które kazali zrobić giziuli.Niestety Betis nie będę z Tobą tetstować bo z moich obliczen iui wychodzi dopiero po 20 marca to ty już będziesz wiedzieć ,ze masz fasokle w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas29 przykro mi:( oj... ale nie poddawaj sie walcz dalej bedzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku przykro mi :( nie widziałam Twojego postu.Trzymaj się kochana i walczymy dalej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki u mnie nic ciekawego poza tym, ze napierdziela mnie dzisiaj krzyz........................................................................... dziubas bardzo mi przykro, napisz prosze w jakich dniach mialas iui i owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dziubas opisała wszystko na stronie 68,bo ją o to pytałam :) A co do clo to nie wiem czy miało być to do mnie,ale i tak odpowiem. Jestem stymulowana drugi raz clo,pęcherzyki ładnie rosną :) xxxxxxxxxxxxxxxxx Beti jak samopoczucie? xxxxxxxxxxxxxxxxx Laleczko dobrze że już synusiowi lepiej :) xxxxxxxxxxxxxxxx Jak wam wieczór mija ? My z moim znowu zabieramy się za film,chciałam obejrzeć trzy metry nad niebem,ale powiedział że chyba na głowę upadłam :) on nie będzie oglądał żadnych melodramatów :) no nic będę musiała zobaczyć go kiedy indziej sama,a u nas stanęło na filmie next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje jutro o 13 iui prosze o przesyłanie pozytywnych myśli do Częstochowy hehehehe trzymajcie kciuki pozdrawiam gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas - bardzo bardzo bardzo mi przykro :o to est okropne uczucie, koleny zawód :( xxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja od kilku chwil mam straaaaaasznego doła!!! Dzisiaj mój optymizm wyjechał na wczasy i czuję, że nic nie wyszło z tej iui....normalnie becze .... a ak pomyślę że czeka mnie IVF to czuję się jeszcze gorzej....boję się tego a poza tym tak strasznie chciałabym się cieszyć z dzidziusia bez tych wszystkich lekarzy, którzy pałętają się w naszym życiu od dłuższego czasu!!!! Dzisiaj jest masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka, przez 2 cykle byliśmy na clo, potem zaczęliśmy przygotowania do iui i ew. do ivf. Zrobiliśmy sobie dwumiesieczna przerwę od jakichkolwiek leków. W tym czasie stosowalismy testy owulacyjne. Staraliśmy się 2 razy dziennie w okresie owulacji. Szczerze mówiąc nie liczyliśmy na na to, ze nam się uda. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×