Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

nati to trzymamy Dalej kciuki:) laleczko tak podchodzę teraz. W poniedz mam wizytę u gina, zobaczymy co powie. Jutro zaczynam brać estrofem, a od 5 dc Clo. Trochę do kitu, bo IUI wypadnie mi w środku tyg i będę musiała z praca kombinować. Beti miałam nadzieję, że razem będziemy podchodziły, ale z drugiej strony nie możemy tu fundować tyłu emocji na raz:) najpierw Tobie wyjdą 2 kreski na tescie, a po tyg jak już emocje opadną to mi wyjdą 2 krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati czekamy na wieści :) xxx Ja właśnie wracam od mojego doktora. Wynik ogólny nasienia jet "bardzo dobry", czekamy jeszcze na morfologię, ale IUI w tym cyklu będzie. We wtorek mam nadzieję mieć HSG, jak wszystko będzie ok, to ok. 13.03 będę miała IUI. A jak niedrożne to stymulację do IVF - tak czy siak, cieszę się, że po miesiącu nicnierobienia wracam do gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka jeszcze ja dopisuje się do listy, mam nadzieję że będę miała iui w niedzielę. No chyba że jutro na usg okaże się że już po owu bo coś mnie dziś jajnik pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Nati to faktycznie masz dziwną sytuację,współczuje ci ta niepewność jest dobijająca.Beta jest naprawdę zastanawiająca... A robiłaś może dzisiaj test? jak wyglądają kreski? Dalej trzymam kciuki :) xxxxxxxxxxxxxx Laleczko właśnie z Kamą rozmawiałyśmy o tym że może tak ma być,i u da nam się w marcu zaskoczyć razem :) Oczywiście to mało prawdopodobne,ale żeby chociaż jej się udało byłoby super :) Och żeby tylko ta @ szybko przyszła(powinna być w niedzielę),teraz gina też poproszę o jakiś wspomagacz na endo bo moje w dzień iui miało nie zawiele 8,1 xxxxxxxxxxxxxxxx Beti cieszę się że psinka ma się lepiej :) xxxxxxxxxxxxxxx Kuka mam nadzieję że jednak zdążycie,jesteś monitorowana to gin na pewno wychwyci odpowiedni moment :) xxxxxxxxxxxxxxx Dziękuję wszystkim za słowa otuchy :) :) :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, dziewczyny mają rację. Jeszcze nie wszystko stracone. Ja rowniez podchodzę od IUI w połowie marca jeśli moj cykl nie będzie marudny tak jak w zeszlym miesiącu. Ale mam nadzieje że w rym miesiacu wszystko będzie ok. Tyle tylko że mi IUI wypadnie gdzies w weekend a panstwowo niestety w weekend nie pracują. Tak więc już sama nie wiem co z tym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus a gdzie podchodzisz do iui i co to znaczy ze w weekendy panstwowo nie pracuja? bo mi tez moze iui wypasc na niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki wróciłam piesio będzie zdrowy jeszcze jutro kontrola i dieta cud bo ma chorą trzustkę czyli do końca życia bedzie miał diete :) Ja kochane najprawdopodobniej 6 lub 7 marca 4 IUI :) Nati powtórz betę po 14 od IUI bo może to rzeczywiście za wcześnie narazie nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka, ja podchodzę w warszawie w przychodni przyszpitalnej i tam niestety jest czynne tylko od pon do piątku. Nie wiem, ale chyba bede musiała zmienic lekarza bo to nie ma sensu. Niestety owulacji nie da sie zaplanować. Donia a ty gdzie podchodzilas? Pewnie w jakim szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agus. pytalam dlateg, ze ja tez bede miala na fundusz w Poznaniu na Polnej i tam nie ważne jaki jest dzień tygodnia, tak jak mówi donia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to macie lepiej. Ja niestet nie mam takiej możliwości. I nie wiem co z tym robić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiosnę już poczułam:) idę dzisiaj na rowerze pojeździć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sluchajcie, jestem przed owu a podbrzusze i krzyż bolą mnie jak przed @, miała tak któraś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czym to jest spowodowane, ja tak raczej nigdy nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - moze powtorz bete, jeszcze nic stracnego. Donia - fajnie masz z tym rowerkiem :) ja z kolei wole spacerki ale rowerem tez nie pogardze :) miłej przejażdżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za idiotyczne pytanie, ale dlaczego niektóre z Was dostają zastrzyki, a inne tylko luteinę? Bo mnie np. nigdy nie proponowali zastrzyków - dlaczego? Czy dają to tylko wtedy, jak są problemy z owulacją? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemow z owulacja, a do iui od nastepnego cyklu mam brac clo i potem zastrzyk ovitrelle na pekniecie, natomiast nic lekarz nie wspomnial ani o luteinie ani o duphastonie po zabiegu wiec o to jeszcze dopytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzień po pierwszej inseminacji. nic nie czuję niepokojącego. totalnie nic. żadnego bólu, żadnych napięć. czy to normalne? prawidłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, jak najbardziej prawidłowe! Jedne dziewczyny leżą i kwiczą 2 dni po (ja tak miałam), a inne wstają i idą do pracy, w ogóle nie czują się dziwnie czy inaczej :) Także nie przejmuj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak jak pisze lispa panda.Moja pierwsza iui zero jakiegokolwiek bólu,totalnie nic.Z kolei druga iui,to nie mogłam się ruszyć z bólu w pierwszy dzień i połowę następnego.Także luzik gitara gra :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki;) Odebrałam dziś wyniki przeciwciała przeciwplemnikowe moje i męża.Strasznie mnie to stresowało bo bałam się,że u męża może wyjść pozytywny wyniki.Na szczęście wszystko oki;) a więc w poniedziałek wizyta u androloga a w drugiej połowie marca iui;)Wczoraj kiedy byliśmy zrobić m test mar to pani pokazała nam plemniczki pod mikroskopem i jestem pełna nadziei bo było ich sporo i szalały w każdą strone;)może kuracja dała jakieś efekty.Cieszę się bardzo bo na marzec zapowiada się dużo iui na naszym forum i fajnie będzie z Wami to przechodzić:) buziaki kochane;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ale się tu dzieje Nati trzymasz nas w taki napięciu :) Bedzie dobrze:) Ja dzis po wizycie i zastrzyku 2 pęcherzyki lewy 24mm prawy 22mm i jak to doktorek powiedział, " jutro o 11.30 zachodzi pani w ciąze" hihi ale mnie to rozbawilo taki optymista:) Oj marzec będzie bardzo emocjonujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×