Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

koszt IUI 600, wizyta przed 120 z wynikami lh i e2 60 zł, do tego 70 zastrzyk ovitrelle, wizyta po 120, razem 970 zł....u Ciebie strasznie drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę że więcej
osób to widzi... Zastanówcie się , to tak nie działa - to jedna wielka ściema!!!!!!!!!!!!! zaden lekarz nie położyłby jej do szpitala na tyle dni jeśli nie byłoby zagrożenia ciążą pozamaciczną itp. Dają nospę , dupka i do domu leżeć!!! No ale dla Nati służba zdrowia ma specjalne przywileje jak widać a wy jak to stado baranów - biedna nati , dzielna nati , nati kwiatuszku................... co trzeba miec we łbie zeby cos takiego wymyslic?? poza tym tylko osoba pozbawiona wyzszych uczuc w chwili takiej ''tragedii' sledzi na bieżaco wpisy na forum czy jej wspolczują w niedoli... To nie trzyma się kupy!!! szpital , zabiegi , łyżeczkowanie na tak wczesnym etapie ciązy itd a wy tępole wierzycie jak te durne krowy we wszystko co wam mówi masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a słyszałyście może już jakieś konkretne wieści o dofinansowaniu in vitro? coś gdzieś czytałam że chyba na jesień najszybciej ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia - a w jakim mieście robicie? Bo ja w Warszawie i jak porównywałam ceny, to w Gdańsku Invicta ma jednak sporo taniej , może to od tego zależy... Kurcz ę, wcześniej płaciłam 200 zł za IUI i tyle, 0 za wizyty, a tutaj koszmar. W tym momencie, wliczając badania, zostawiliśmy tam 3000 zł, a przecież lekarza zmieniłam miesiąc temu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kissssssss
ja mialam ciaze pozamaciczna od 5tyg latalam do gin mialam plamienia a do szpitala polozyli mnie w 7tygodniu dopiero!!:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda iui to w przyblizeniu koszt 1200-1300 zl. Dodaj do tego ew. Leki stymulujace. Oczywiście gdy pytają o cenę samego iui to podadzą Ci 600-700. Niestety do tego trzeba doliczyć wizyty. Na kiedy masz zaplanowana inseminacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja iui robilam w wawie 800zł, za monitoringi(poza w dniu iui) placilam po 80zl, +leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 1234.
Ja też uważam że to zmyslona historia z tym całym szpitalem i poronieniem. Po prostu dostała okres ale brneła w to dalej i po co. Szyte bardzo grubymi nićmi ;-( nieładnie Nati :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w prywatnej klinice komplet, Czyli wizyty, leki i zabieg to jakieś 9 stow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj Marzeniia - za trzy miesiące kopiuj! Tak jak napisała ta pomarańczowa żmija z syfem zamiast namiastki serca! xxxxxxxx Aż mi ciężko komentować to gówno, które piszesz/piszecie pomarańczo. Nawet Tobie - choć Tobą gardzę - nie życzę abyś musiała sprawdzać jak w takiej sytuacji działa nasza służba zdrowia. Dziękuję za lekcję - widocznie tutaj lubią łożyć na pacjentów, którym przecież nic nie jest. I współczuję ci tego jak skrzywdziło cięnżycie jeśli uważasz, że rozrywką jest wymyślanie sobie ciąży, testów widocznych pod lupą, szczęścia z tym związanego, krwi po przebudzeniu, sławetnych bóli jajnika, roznącej bety pomimo braku pęcherzyka ciążowego, spadającej bety przy szczątkach pęcherzyka ciążowego, płaczu, rozpaczy rodziców i męża oraz innych niekoniecznie miłych rzeczy. A to wszystko w ciągu trzech dni w których tu tkwię choć już dawno powinnam ronić w domu z dupkiem i nospą. Proponuję naierw iść do psychiatry a następnie zagłosować na inną partię rządzącą to może wtedy kobiety z wymyśloną ciążą będą wypuszczać od razu do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie że kładą na tak długo,a dlatego że jak przetrzymają dłużej pacjentkę to potem kasę dostają.Moja koleżanka ostatnio miała łyżeczkowanie w 7 tyg ciązy i miała leżeć wszpitalu chyba z 4 dni,wypisała się na własne żądanie. xxxxxxxxxxxxxx Dziewczyny a wam tez przy cyklach stymulowanych wcześniej wypada owu.Doniu u ciebie wiem że tak jest bo wyczytałam na tamtym forum.Powiedzcie mi czy jak do tej pory miałam iui w 12 dniu cyklu i były jeszcze niepeknięte pęcherzyki,to teraz też powinno być w 12 dniu ok,czy nie ma reguły ? Kurczę boję się że przegapię owu teraz bo mój pęchcerzyk miał 19mm w 9 dniu cyklu,czyli w 12 będzie miał ok 25mm.Chociaż z drugiej strony ostatnia iui była w 12 dniu cyklu na 24mm pęcherzyku i pękł gdzieś dopiero wieczorem.Co sądzicie,czy jechać jutro w 11 dniu cyklu? xxxxxxxxxxxxxxx Agusia ja niestety też ci nie odpowiem,nie wiem co to jest i nie spotkałam się do tej pory z czymś takim.Zapytaj dr google :) napewno cosik znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PRAWDA 1111
TRZYMAJĄ 3 DOBY W SZPITALU ZEBY NFZ ZWÓCIŁ IM ZA PACJENTA ALE W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH A NIE Z TAKA BZDURA NICZYM NIE POPARTA BEZ ZAGROZENIA ZDROWIA. TO PRAWDA TRZEBA LEZEC I RONIC W DOMU NIESTETY I NIE WCISKAJ LUDZIOM CIEMNOTY NATI BO TO ZENUJACE ZE UWAZASZ NAS ZA DEBILI NIE ZNAJACYCH REALIOW . BRAK SŁOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet jak był poziom hormonów oznaczany musiałam 3 dni odleżeć! Dopiero po trzeciej dobie nfz zwraca szpitalowi za pacjenta. W takim zaściankowym kraju żyjemy. Giziula u mnie to bardzo różnie. Raz IUI miałam w 14 dc przy stymulowanym cyklu. W nast cyklu pojechałam do szpitala w 12 dniu i okazało się, że już po owulacji. Dzisiaj mam12 dc i do domu mnie wysłali i kazali przyjechać w 14. Nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie uważam za debilkę i to konkretną i GENERALNIE MAM TO GDZIEŚ CO PISZESZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam podstawowe badania w szpitalu specjalistycznym na NFZ (pobranie krwi) , i musieli rozpisać mi pobyt na 3 dni zeby dostać zwrot kasy, dostałam przepustke do domu w pierwszym dniu a w trzecim zgłosiłam po wypis .... i było bez zagrożenia życia alfo i omego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa panda to sa te badania: przeciwciala w kierunku:toxoplazmozy,rozyczki,przeciwciala antykardiolipinowe badania cytogenetyczne -HIV,HBs,WR,HCV,toksoplazmose -Test Friberga (inaczej ASA) wszystkie hormony AMH do tego bede miec histeroskopie cytologia,czystosc pochwy,posiew z kanalu szyjki,badanie w kierunku chlamydii morfologia,APTT,PT,bialko,glukoza,transaminazy ASPAT+ALAT,mocz-badanie ogolne Tyle pamietam i dość sporo tego jest :O ale zaczniemy je robic jak bedziemy miec cała kase póki co co kombinujemy zeby ja zdobyć,chodz chyba bedziemy podchodzic do IMSI chcialabym na lipiec góra podejsc i zaczać w kwietniu badania ale zobaczymy jak sie wyrobimy ze wszystkimi badaniami noi kiedy jak juz pisałam bedziemy mieli cała kwote na IVF marzeniia ja troche siedze w IVF interesuje sie od dość dawna tym i tu masz cos nie cos na ten temat ale szczerze to ja w to nie wierze ze to bedzie dofinansowane:O http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artyku ly/685480,in_vitro_dla_kazdego_ale_rzad_przeliczyl_sie_z_kos ztami_zabiegu_kliniki_chca_o_wiele_wiecej.html a tu znow co innego mowi minister zdrowia http://www.medexpress.pl/start/arlukowicz-pro gram-in-vitro-bedzie-przyjety-w-najblizszych-dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóż mi się w kieszeni otwiera Jak to czytam. Otóż moje drogie wszechwiedzące panie: to zależy od szpitala i miasta jakie mają procedury! W mojej wiosce z tramwajami trzymają za każdym razem 3 dni. Nie ma znaczenie czy idziesz 2 razy krew oddać czy masz sraczkę śmiertelną i tak swoje odleżysz! Ja na swoim oddziale jestem stałym bywalcem, bo czy to hormony, Hsg czy IUI to i tak muszę się zaopatrzyć w komputer, książki i dres żeby spędzić 3 dniowy urlop na oddziale ginekologi. Więc zanim zaczniecie się mądrzyć, sprawdźcie najpierw czy Wasze wypowiedzi są poparte faktami. I na tym kończę polemikę:) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu to jak u mnie. Gizulko, mysle że 12 dc jest ok. ja mam zazwyczaj wizyte 12 dc ( pęcherzyki około 23-24mm) a 13 IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli BZDURĄ nazywa się ciąże - nawet ronioną - to co Ty robisz na tym forum? Bo chyba nie starasz się o dziecko..... ŻENUA!!! A teraz idę wrzucić 2 zyle do odbiornika szpitalnego telewizora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiem Ci że masz/miałaś gównianego ginekologa !! Ja będąc w 5 tyg. ciąży z powodu plamień gin. położyła mnie na oddziale z bardzo wczesną ciążą, po 5 dniach od codziennych badań betaHCG i USG podejrzewano ciążę pozamaciczną spędzilam w szpitalu 3 tygodnie więc nie pisz głupot że wypuszczają do domu, nie wszędzie tak jest. Widocznie miałaś złe doświadczenia ze służbą zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie warto odpowiadac pomarańczce, niech sobie pisze co chce nati olej to, ona wie swoje i my wiemy swoje ,nie mamy podstaw ku temu aby ci nie wierzyć przeciez pomarańczka pisze totalne bzdury nie wiem po co tu wchodzi i sieje tylko zamęt może ksiązke pisze na nasz temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati bardzo mi przykro. Nie przejmuj się. Jakaś guwniara dodawał się do kompa tatusia. Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati a co na kolację Dostałas?Ja Kiedyś dostałam papke która rozszyfrowywałam przez dwa dni z czego się składała:) i olśnienie samo przyszło:) było to zmielone jajko z konserwa i twarożkiem:) ohyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci, że jedzenie jest nawet nawet :) obiad to zupka plus gulasz a na kolacje dwie kromki chleba i pasztet. Jedzenie iście przedszkolne! Dobrze, że tu jest bar jakiś to dzisiaj pierożki jeszcze wszamałam.... Tylko dzień się strasznie dłuży bo budzą już o 5.45 na pobranie krwi na bete a potem już nie ma jak spać....no i moje ręce zdobią piękne krwiaki po wkłociach codziennych :o myślałam, że dzisiaj mnie wypuszczą jak beta znowu spadła ale trzymają jeszcze do jutra aby sprawdzić na usg czy trzeba łyżeczkować czy sie sama oczyszczę. Przy pierwszym poronieniu wypuścili mnie 3 go dnia bez tego zabiegu więc mam nadzieje, że teraz też mnie to obejdzie! A poza tym to siedzę w domu i wpieprzam pizze hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, czytam i nie wierzę że jedna z Was ma rozdwojenie jaźni ... masakra, same nie wiecie kto jest czysty i jak tu się z kimś przyjaźnic ?? sorki bez urazy, ale moim zdaniem to była głupota zakładac na fb jakąś grupę ?? nie wystarcza Wam forum, przecież o to chodzi żeby byc anonimowym ... ja wolę miec przyjaciół w realnym świecie :) troszkę same jesteście sobie winne, nie powinno się podawac swoich danych, udostępniac zdjęc ... ktoś to wykorzystał i teraz się nad Wami pastwii psychicznie, bez urazy nikogo nie obrażam, czytam Was codziennie nie udzielam sie bo dopiero oswajam się z tym terminem, kiedyś forum "inseminacja- komu się udalo?" było super, mimo że nie dotyczy mnie inseminacja to lubiłam poczytac wypowiedzi dziewczyn m,in. azji, gusi, lonislawy,kanapki, kini, itd. starych forumowiczek które naprawdę "szacun" za ogromną wiedzę i przejścia. Pozdrawiam i życzę zdemaskowania nieszczerej "koleżanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×