Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Nati ale
po co ci ta historia? Ja tez nie wierze,ze w 5 tyg mialas lyzeczkowanie:( Taki zabieg przeprowadza sie po poronieniu gdy lozysko nie zostanie calkowicie wydalone (a u ciebie lozyska jeszcze nie bylo ) lub gdy jajeczko plodowe nie wydalilo sie w calosci wiec co ci lyzeczkowali bo nie rozumiem? Nie obraz sie ,ale naprawde dziwnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ale Wy jesteście śmieszne:D Dobra kończę tą farsę, bo z debilkami gadać nie będę. Jesteście chore Wy pomarańczowe gówniane doktorki :) i mam w dupie co myślicie. Ciao - życzę lepszego poznania teorii łódzkiej ginekologii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati nie odpisuj i nie przejmuj się ,te wszystkie debilne wypowiedzi pochodzą od jednej osoby,ci co powinni ci ufają ,więc nie ma obawy że ta menda jakoś nas poróżni.Zajmij się dochodzeniem do siebie i zbieraniem sił do kolejnych działań :)Jej celem jest zrobienie z forum cyrku na kółkach i dyskutując z nią,do tego to prowadzi. xxxxxxxxxxxxxxx Klarnecik trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to łyżeczkowanie to dziwna sprawa. Bo po co kiedy nie ma pęcherzyka? i nie mam tutaj na myśli , że Nati wymyśla ale nie rozumiem praktyki oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanka - nie wiem. Przy pierwszym poronieniu w 5 tc w szpitalu Rydygiera w łodzi wypuścili mnie po 3 dniach i nie łyżeczkowali ale ja mocno krwawiłam. Teraz również w 5 tyg miałam nadzieję, że mnie wypuszczą bez tego ale dzisiaj postanowili, że to zrobią. Pytałam czy to konieczne to powiedzieli, Bo czytałam, że tak wcześnie to raczej nie robią ale powiedzieli, że tak. Fakt, że cały czas tylko lekko plamiłam na brązowo - krwawienia w ogóle nie było więc może dlatego. No i to inny szpital bo CZMP w łodzi. I pieprz się głupia pomarańczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ostatnim usg powiedzieli mi, że widzą resztki jaja płodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati olej to powaga jak nie do mnie się przyczepią to do Ciebie na poprzednim forum też tak było olej to głowa do góry i walczymy dalej :) Klarnecik trzymam mocno kciuki oby beta była wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dziewczyny zignorujmy już te jej testy...Szkoda czasu, by wdawac sie w dyskusje z kims takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie już spokój tej biednej Natalii, to już nie jest dokuczanie to podchodzi pod przemoc psychiczną, jak jutro wyjdzie to ma wkleic wypis ze szpitala żebyś uwierzyła ?? Mnie jedna lekarka chciała łyżeczkowac przy cp. to dopiero dziwna sprawa ... przecież ja ciaży w macicy nie miałam a chciała łyżeczkowac ale ordynator powiedział że sama się macica oczyści z endometrium i oczyszczało się 6 tygodni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lekarz to co innego na USG widzi :) nie wiem gdzie się uczą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi nie ma słów do tego trola najlepiej olać gadzine :) mnie kiedyś powiedziała co to za chory lekarz że przeprowadza histeroskopie w znieczuleniu ogólnym nie to miałam się zesrać z bólu ręce opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogłaby któraś z Was napisać prosze jak wyglada kwestia wpływu progesteronu na miesiączkę. czy jak brałyście po IUI progesteron- to okres przyszedł w normalnym terminie- mimo że brałyście go dalej- czy dopiero jak przestałyście brać progesteron? ja mam jeszce kilka dni brać progesteron -ale czuję już wszystkie objawy na okres. jedyna różnica w tym cylku po IUi jest taka- że zawsze przed okresem miałam juz około tygodnia delikatne plamienia - a teraz brzuch pobolewa ale plamień nie ma. Ale to pewnie działanie progesteronu- też tak myślicie? Jak to było u Was>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja brałam progesteron po każdej IUI aż do zrobienia bety nieraz było tak że @ przyszła wcześniej a raz jak odstawiłam zaraz po becie to czekalam na @ jeszcze 5 dni jest uzależnione od organizmu z tym nigdy się nie dojdzie do ładu i składu :) zresztą nie wiem jak ty ale ja mam nieregularne miesiączki nie martw się jeszcze nic straconego póki nia ma @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika plamienia przed miesiączka są wynikiem albo endometriozy albo za niskiego progesteronu. Jeżeli teraz nie plamisz bo Bierzesz progesteron, znaczy że poziom się wyrównał. Miesiączka jak ma przyjść to przyjdzie nawet jak będziesz brała tabletki. Lekarz nie kazał zrobić Ci po 14 dniach testu i jak pozytywny to brać Dalej a jak negatywny to Odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byście już pomarańcze odpuściły to nie jest już zabawne po co się znęcacie nad kimś psychicznie rajcuje to Was :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG! wzrost prawidlowy, nawet wiecej niz 66% w mniej niz 48godzin...ale do 5 nie dobiłam...mam 3,2..załamac sie idzie bo chyba sie nie udalo:(jest sens powtarzac to jeszcze za dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała łyżeczkowanie w 5 tyg. ciąży i nie ma w tym dla mnie nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- ja zawsze jak odstawialam lutke, to po 2-3dniach dostawałam @. Kiedy testujesz? Dziewczyny...pocieszcie mnie ze mam jeszcze na co liczyc, albo postawcie na ziemie, ze nic z tego nie bedzie:( bo nerwowke mam az w zoladku od tej niepewnosci..a nie mam z kims juz dzis tego skonsultowac:(plakac sie chce az!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik moim zdaniem jest to ciąża.Jest wzrost,a moja laborantka mówiła mi jak odbierałam wynik ,że można by było myśleć o ciąży jakby było ponad 3,a u ciebie tak jest.Na pewno coś jest na rzeczy :) xxxxxxxxxxxxxxxxx Moniczko ja dostałam okres jak brałam progesteron,z tym że z dwudniowym opóźnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lub 11 dni po owulce. 1.03. mialam iui na niepeknietych pecherzykach,4 monitoring - pekly 3 pecherzyki, wudoczne 3 cialka zolte.dr mowi ze owulka byla 2 lub 3.03. takze napewno 10 -11 dni owulka byla.co o tym myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik to tak 11 dni po IUI to za wczesnie na bete ja robiłam 15 dni po i beta wyszła 175 robimy za wczesnie a potem tylko nerówka to nie ma sensu poważnie wszędzie jest napisane że najlepiej zrobić bete 14 dni po IUI także spokojnie kochana poczekaj pare dni i powtórz bete coś się na bank dzieje bo jest przyrost i to ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, glupote zrobilam straszna...ale wiecie jak to jest jak sie tak czlowiek doczekac nie moze:)ale 175 to ładnie 15 dni po...no nic. musze przetrwac do piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik wiesz co kochana nie obraz sie ale 13 dzien po IUI to może juz powinna być wyższa ta beta ale ja nie wiem dokładnie nie jestem lekarzem nie chce Ci odbierac ani dawac nadziei moim zdaniem powinnaś w piątek powtorzyc bete. Zgadzam się miałam mocną bete ale niestety spadła diametralnie po 2 dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- nie obrazam sie, tylko łatwiej byloby mi zaakceptowac gdyby bylo czarne lub biale...a jest szare, i nie wiem co o tym myslec. nie ma co gdybac, czekam do piatku i tyle. powtorze i bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti taka jestem zakrecona- ze zle Ci napisalam, to 12 dzien po iui- iui byla 1.03 wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×