Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

giziula rozmawiałam przed chwilą z ordynatorem. Mówi, że nawet po preparatyce plemniki żyją do 3 dni, więc u Ciebie nie wszystko stracone:) głowa do góry. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula, dzięki za informację. Jedyne wyjście to poprawki dzisiaj i jutro i może się uda :) Nie poddawaj się jeszcze! xxx Nati, bardzo mi przykro, mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Gizulka, niezle "karmisz" sqwojego meza. Dobrze, ze on taki karny i wszystko pieknie zazywa. Jak mysle tak jak LisaPanda, musicie dzis dzialac i jutro naturalnie, zeby zwiekszyc prawdopodobienstwo i naprawde jest szansa, ze sie uda. Tylko nie lencie sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dopiero jutro rano. Mam jeden dominujący pęcherzyk 24mm i dwa po 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewczyny a na naturlanych , niestymulowanych cyklach ile pecherzykow mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
rozumiem, ze po clo rosnie ich wiecej i czy sa tez bardziej "dojrzale"? czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jesteście 👄 🌻 :) Wzięłam zastrzyk około 35 godz przed iui.Ach powiem wam że to na prawdę ciężko trafić,ostatnią iui miałam też w 12 dniu cyklu,endo 8mm,a na drugi dzień już było ciałko żółte.A teraz nawet jeszcze nie pękły :o No futruję mojego nieźle :) hehe nawet nie grymasi i stara się sam pilnować kiedy ma brać.Teraz po iui już wpadł w taki samozachwyt, że prężył się jak kogut jakie to ona ma dobre nasienie :) i że on zrobił wszystko co w jego mocy,teraz moja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze jak rosnie o te minium 66% to jest dobrze:(zasmucilam sie teraz, tak. to 14 dzien od iui, a 12 lub 11 od owulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik ja 14 dni po IUI miałam bete 175 ale każdy organizm jest inny musisz czekać cierpliwie nie ma wyjścia trzymam mocno kciuki :) Giziula wszystko bedzie dobrze zobaczysz głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka ja i po clo i na cylku naturalnym miałam jeden dominujący a reszta małych u mnie clo nie za bardzo działał dlatego teraz mam Gonal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik kochana!!!- każda kobieta jest inna i każdy organizm inaczej działa. myslę że Ci się udało. Trzymam kciuki. napisz kochana jak się czujesz, jakie masz objawy czy w ogóle masz jakieś. ja jestem 15 dzień po IUI- i boli mnie brzuch na okres, no ale ponoć póki go nie dostanę to jest nadzieja. jutro robię betę. test płytkowy wyszedł negat. - żanego nawet śladu drugiej kreski. napisz kochana jakie obserwujesz zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik - 3mam kciuki! Nati - wspoczuje Ci.. niech ten koszmar sie szybko skonczy!! 3maj sie dzielnie! My niedługo jedziemy do znajomych poznać ich 2 miesięczną córeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - w sumie to nic sie nie zmienilo, nie mam zadnych objawowo, siku czesto(ale to bankowo luteina), sutki bola...na @ sie nie czuję, chodz jutro jej termin. kilka razy tak mnie zabolal brzuch jak na nia, ale to pare sekund i przechodzilo.trzymam kciuki jutro za betke! Nati - jak sie czujesz...mam nadzieję, ze nadal jestes dzielna! Giziula- moze nie na straty, tego zycze Ci z calego serca! Juratka- na naturalnych zawsze byl 1,po clo rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- a jak się czuje...no zawiedziona sie czuje, bo to juz drugi raz moze byc biochemiczna, i nie wiem co robic dalej...bo jak widać, to mniejszy problem z zajsciem, niz z utrzymaniem ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrząsam internet i miliardy opinii. zwariować można. jedno zaprzecza drugiemu. jedne mają tak a inne dziewczyny wręcz przeciwnie. ciąża biochemiczna- to ciąża w wyniku progesteronu? tak to rozumieć? brak miesiączki u mnie to pewnie wysokie dawki progesteronu-na bank. dziś o 23.00 ostatnia globulka. a jutro rano wizyta u gin. weźmie krew i pewnie bede wiedziała jutro wieczorem. dziewczyny- a jak u was Luieina zmieniła cykl? co się u was pozmieniało? mnie bolały zawsze piersi po bokach, a teraz bola od środka i w ogóle bolą mniej niż zawsze przed okresem.śpiąca jestem po hormonach i zmęczona ciągle. pms juz nie jest w tym cyklu taki mocny. zobaczymy od jutra jak odstawie progesteron. napiszcie jak macie jeszcze siły i chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi - kochana powiedz mi czy teź miałaś jakieś krwawienia po podaniu metotreksatu? Bo ja od wczoraj nic a dzisiaj było już trochę krwi. Jeden lekarz dzisiaj mi powiedział, że krwawienia może nie być a drugi przed chwilą, że tak ma być.... Pomóż z własnego doświadczenia... xxxxxx Klarnecik - jakoś się trzymam ale chyba tylko dlatego, że dają mi relanium. Inaczej z nerwów serce chce mi się wyrwać z piersi. To czekanie jest najgorsze. Jutro ważny dzień bo okaże się czy beta spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Nati, krwawienie mi się nasiliło, leciały skrzepy duże, potem jeszcze 4 tygodnie plamiłam tak jakby skapa miesiączka, przed zastrzykiem tylko brazowy śluz był, jest prawidłowo, macica sie czyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi - dziękuję Ci bardzo. Już mi cięzko w coklwiek tym lekarzom wierzyć. Dzisiaj miałam mieć powtórke bety ale przełożone na poniedziałek. Nie wyobrażam sobie kolejnych dwóch dni życia w nieświadomości co się dzieje w moim jajowodzie, bo każda godzina to dla mnie mega stres. A jak rośnie? Zaraz jest obchód - będę się kłocić o badanie bety i dodatkowe usg, bo boje się czy pęcherzyk się nie powiększył :( w czwartek miał 2 cm..... Kurwicy dostanę normalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ! Natin trzymaj się kochana pamiętaj myślami jesteśmy z Tobą 🌼 Ja jak nie dostane @ do wtorku to kupuje test cos mi się mój orgaznizm nie podoba . Haniu napisz mi proszę jak się czujesz po tym Gonalu czy coś się dzieje są jakieś działania niepożądane ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonika i wszystkie niedlugo testujace dziewczyny- mocno trzymam kciuki za Was! Byłam dzis u swojego dr, i powiedzial tak- nie jest zle, bo rosnie prawidlowo od poczatku, mialam wczesniej na usg 3 cialka zolte- wiec moze probowaly wszystkie sie zagniezdzic- ale nie udalo sie, i obumieraja,- dlatego beta moze byc jeszcze niska. za duzo akurat z tej wypowiedzi nie rozumialam...w poniedzialek mam powtorzyc bete, w przyszly poniedzialek rowniez i progesteron, i usg. dzis mi nie robil, bo i tak to nie mialo by sensu. ale kazal mi duzo lezakowac, dal l4 i powiedzial, ze powinno byc dobrze. oczywiscie to wszystko teorie dr...a ja uzbrojona w cierpliwosc jade na dzialke...moze tam czas szybciej bedzie lecial:) Pozdrawiam Was dzierwczyny, zycze milego spokojnego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik czyli dobre wiadomości ciesze się bardzo wypoczywaj dbaj o siebie i bedzie wszystko dobrze buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to pani dr endi
mowila że nie widać ;-) Lekarz musiałby być ociemniały żeby nie zauważyć 2 cm pęcherzyka , który od czwartku pewnie wzrósł skoro beta rosła.. Po za tym kobiecy jajowód ma średnicę szerokość 2-3 mm to gdybyś miała ciążę jajowodową to już dawno by go rozsadziło bo nie jest z gumy , to chyba logiczne , poza tym ból jest nie do zniesienia.. Więc takie opowieści z krainy mchu i paproci to między bajki a nie ludziom ciemnotę wciskać. I oczywiście lekarze nic nie wiedzą , no co za pech!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mądrym lekarzom z tego forum, którzy robią z siebie idiotów pisząc te debilne komentarze podrzucam artykuł medyczny w którym jest opisane wszystko co związane z ciążą pozamaciczna a w tym podobno - nienaturalnie wielką , bo 2 cm zmianą jaką mam! Proponuję się douczyć zanim zaczniesz na nowo pisać te wszystkie gnioty. http://www.czytelniamedyczna.pl/654,ciaza-pozamaciczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak Nati
Ty przecież jesteś przypadkiem szczególnym.. ;-) Ciekawe że siedząc na szpitalnym łóżku w swoim ''bólu'' masz czas i energię żeby czytać te gnioty i przesyłać nam encyklopedię medyczną z google ;-) To po co Ci lekarze jak sama stawiasz sobie diagnozy hahahhaaha;-) No tak ale trzeba coś poczytać , żeby ludziom wciskać te gnioty ;-) gratuluję wyobraźni i zazdroszczę takiego ogromu wolnego czasu!!!!!!!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zdaję relację. Juz po. IUI na niepękniętych pęcherzykach, dominujący ma 29 mm i lada chwila pęknie. Wyniki nasienia: przed preparatyką: A 40%, B 24%, nieruchliwych 36 %. Koncentracja 43 mln/ml. Po preparatyce A 83 %, B 9%, brak ruchu 3 %, koncentracja 50 mln/ml. czas uplynnienia 10 min. Tak więć tak to wyglada. Teraz tylko 2 tyg czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Pomaranczo ale niby po co Nati mialaby wymyslac takie niestworzone historie? Nikt normlany naprawde nie ma na to czasu. Musialby byc chory. Dziewczyna od dawna stara sie o dzieckommyslisz, ze bylaby tak chora na glowe zeby to wymysac?? No prosze cie nikt chyba nie bylbydo tego zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×