Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Agnes Skarbie, nikt nie miał nic złego na mysli i niepotrzebnie bierzesz to do siebie i się obrażasz. W stopce masz napisane o PCOS, więc różne skojarzenia przychodzą do głowy. Ja w ogóle po hormonach przytyłam 10 kilo!!!! to jest koszmar jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam nic zlego na myśli pytam bo jeszcze moja kuzynka miała nadwage ok 20 kilo i za nic w swiecie nie mogla zajsc w ciąże jak schudła i zaczeła brać horomony to od razu zaszła to dotyczy nas wszystkie ja też nie jestem chudziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga obrazilaś się na mnie jeśli Cię uraziłam to bardzo Cię przepraszam nie o to mi chodziło i zle wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jest mi poprostu przykro mam chorą tarczyce ciągle jestem na hormonach staramy się już kupę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana ja Cię rozumiem ja też jestem poważnie chora nie miało Cię to urazić :( przecież pytamy o wszystko pomagamy itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj wstrzyknęłam sobie drugą dawkę Gonalu. Narazie nie czuje nic niepokojącego. Nawet nie fiksuje tak jak po clo. Mam przyjąć 6 dawek po 37,5. Może jeszcze za wcześnie na jakieś reakcje organizmu. Nawet jajniki mnie jeszcze nie bolą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przeczytałam jeszcze raz ostatnie 3 strony forum.Przeglądałam tez na szybko wasze fotki na fejsie i cóż mam rzec.Niestety opis jaki przedstawiła Anulka pasuje do mnie bo wszystkie jestescie raczej szczupłe.I co do ostatniej wypowiedzi pomarańczy niestety muszę sie z nia zgodzić.Dziewczyny kurcze co ja wam takiego zrobiłam.A i jeszcze jedno wcześniej było napisane o fejsie, to faktycznie był zły pomysł.To miało byc forum wsparcia pomocy , a atakujecie kogoś kogo nie znacie i oceniacie go po wygladzie.Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta dała wynik negatywny. ten cykl stracony. czekam na okres. i dzień świstaka na nowo. szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za obłuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiecie co mam te cale forum w dupie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna z was nie bede wskazywac kto palcem, majaca dostep do grupy na fb skopiowala moje wypowiedzi, po co? dla zabawy? nie !!! dlatego, ze jest dwulicowa małpą, niby starajaca sie o dziecko a jedzie po kolezankach ktore maja tez trudna sytacje, a nie przeciez to nati jest pomaranca tak to napewno ona sama sobie wymysla historie i pozniej sama sobie odpowiada warczac na siebie bo jej sie nudzi, co za paranoja - nati wpsoclzuje ci i podziwiam ze w ogole to czytasz !!!!!!! !!!!!!!!!!! przeciez to jest smieszne, najpierw wyzywac pod pomarabnczowym nickiem a pozniej udawac kolezanke! taka jest prawda ze ukrwanie sie pod pomaranczowym nickiem jest tylko oznaka slabosci i choroby psychicznej bo inaczejs ie tego nazwac nie da !troche odwagi pisac pod swoim nickiem o tym co sie ma na mysli !!!!!!!!!! ale po co widocznie tylko niektore osoby tu to potrafia a reszta duzo szczeka.. genailna rozrywka !!! dopieprzanie sie do innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnes
"to co przekaze swojemu dziecku to moja sprawa i nie wypowiadaj sie w tej kwesti bo nikt cie o to nie prosil, jezeli myslisz ze jestes dalej anonimowa to sie grubo mylisz, wcale nie jestes taka inteligentna jak ci sie wydaje, i bardzo latwo bylo cie rozszyfrowac tak wiec posluchaj mojej rady i zacznij sie odchudzac bo z taka nadwaga to w ciaze nie zajdziesz, ja w przeciwienstwie do ciebie wygladam dobrze i nie musze sie wstydzic, po ciazy tez bede wygladac dobrze bo w przeciwienstwie do ciebie umiem spasowac z jedzeniem i uprawiam sporty, a ty jak widac na zdjeciach twojego meza wygladasz caly czas tak samo, ps wydepiluj brwi bo ci krzaki zarosly" Chyba nie masz Agnes watpliwosci. Anulka jestes paskudnym czlowiekiem,mowicie,ze pomarancze was obrazaja??? to poczytajcie wpisy Nati i Agnes i kilku innych .One bluzgaja na tym forum. cyt: " po ciazy tez bede wygladac dobrze bo w przeciwienstwie do ciebie umiem spasowac z jedzeniem i uprawiam sporty, a ty jak widac na zdjeciach ..." mam nadzieje,ze nie bedziesz w ciazy.NIGDY. Wredna babo,jak mozna bogu ducha winna dziewczyne tak sponiewierac???!!! Agnes jest kilka innych tematow o inseminacji,poszukaj tam wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnes
Nati i Anulki mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nie rozumiem dlaczego Bierzesz to do siebie. Anulka miała rację. Tylko osoba głęboko zakompleksiona może zachowywać się w ten sposób. Zreszta wszystkie wiemy jak Ania wygląda, więc skoro ta dziewucha pisze takie rzeczy pod jej adresem, to bardzo jej współczuję niskiej samooceny i ogromnych kompleksów. Szkoda, że zrozumiałaś to w ten sposób, że Ciebie ktoś podejrzewa o te kolorowe wpisy. I uwierz mi, nie wszystkie z nas są super szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tak jestem taka paskudna, ze az jad mi sie wylewa kazda dziurka mojego ciala.!!!! ja przynajmiej mam odwage pisac pod swoim nickiem i mowie co mysle w porownaniu do was pomaranczowe psychopatki ! to byl moj ostatni wpis bo nie bede rozmawiac z dwulicowymi malpami, ktore udaja swiete krowy a jada po kolezankach wmawiajac im urojone ciaze! pozniej przychodza i pisza jakie to one sa biedne! nie masz wspolczucia dla innych nie dostaniesz go od ludzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze pisałam TYLKO pod swoim nickiem , zawsze wspierałam trzymalam kciuki jak mogłam doradzic to doradzałam.A ty oskarzasz mnie o cos czego nie zrobilam i wiesz co ,teraz pomarańcza ma ubaw.Bo ja znikne ale ona zostanie i nadal bedzie wam dokuczać.Na pomarańcze tez czasem pisałam żeby dala spokój, wspieralam Nati w momencie ataków trola,Beti jak atakowal na poprzednim forum tez wspierałam.Nigdy przenigdy nie pomyslała bym ze zostanę oskarżona o troling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie szok nie wiem co powiedzieć , pomarańcza staneła w mojej obronie.Dziękuje i wiesz co pomarańczko tak zrobie gdzieś znajde kogos kto nie bedzie mnie obrażal za to jak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnes
Jakby co to ja nie mam ubawu:( bo wiem,ze ja to nie ty,ani ty to nie ja... a te inne... to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnes
Tak wlasnie zrob Agnes:) Zycze Ci duzo szczescia i spelnienia tego najwiekszego marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty popieprzona i chora psychicznie pomarańczo - jesteś małpą jakich mało, cholernym robalem, który obsesyjnie chce manipulować ludźmi! Obrażasz mnie, Anulkę, Beti i inne koleżanki a to ty jesteś chodzącą żmiją. Jak można być taką bestią żeby pisać takie rzeczy?! Ktoś Cię w życiu strasznie skrzywdził! A ja ci wcale nie współczuję! Tylko człowiek, który oskarża innych o takie rzeczy jak Ty mnie jest spaczony psychicznie. Pewnie kłamstwo to Twoje drugie imię dlatego przez swój pryzmat patrzysz na innych ludzi. Nie wiem jakim trzeba być CZYMŚ żeby pisac innym takie rzeczy. Gardzę Tobą, bo tylko na to zasługujesz popieprzona manipulatorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno cholerna manipulatorko - piszesz, że to my kogoś obrażamy i jesteśmy chamskie? To przeczytaj sobie swoje gnioty w których to ty zaczęłaś jechać po nas cały czas, abstrachuje już od tego co zarzuciłaś mnie NIE ZNAJĄC mnie!!! Gówno o mnie wiesz i mam w dupie w co wierzysz. Moźe kiedyś doświadczysz to się sama przekonasz - tak dobrze przeczytałaś a ja właśnie to napisałam!! Czasem warto coś przeżyć na własnej skórze wiesz? Nie wiesz? To ja Ci to mówię! I cytuj te wypowiedzi źle Ci życzącej mnie - cytuj ile wlezie! Moźe ci to wejdzie do tego pustego łba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnes
Agnes no przeciez jestem toba;) Nati wow kolejny popis kultury:) Pokaz mi gdzie i kogo obrazilam??????? O co ci chodz teraz bo nie kumam?? Masz cos z glowka,albo hormony szaleja, Hmm jeszcze zalezy o ktora pomarancze ci chodzi...chociaz dla ciebie to pewnie jedna i ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes masz rację
nie pozwól się sponiewierac. Na drugim forum o inseminacji , znajdziesz rzetelną wiedzę a nie stek wyzwisk. A tobie ANULKA tak dla przypomnienia bo masz chyba amnezję to wypisywałas ze jest gruba , zarosnieta i nie ma pieniedzy.. i skad sobie to wyssałaś z palca?? Co za wstyd, dziewczyna wam zaufała a wy żeście ją zgnoiły jak szmate. Miss polonie od 7 bolesci. Jesli bedziecie takimi matkami jakimi jestescie ludzmi to ktoś na górze wiedział co robi nie dajac wam dzieci.... koszmar i hańba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się dzieje z naszym forum? nie gniewajcie się ale popatrzcie ostatnie strony tylko kłótnie z głupią pomarańczą.Po co? co Wam dają takie pyskówki? Jak nie ta pomarńcza będzie inna.Gdybyśmy zlewały to co pisze tak jak sobie obiecywałyśmy już by jej nie było ale ciągle ktos się wyłamywał.Pewnie nie spodoba sie Wam to co pisze ale dziewczyny same spójrzcie wszystkie z tąd po uciekały.Nie piszą już laleczka,giziula,aniaszy,kuka nam uciakła na drugie forum.Nati to co pisała Ci pomarańcza jest obrzydliwe rozumie,że była Ci przykro ale czy teraz czujesz ulge?bo i tak juz te słowa padły i tego nie cofniemy.Dziewczyny ja Wam naprawde kibicuje ale takie ślectwo moim zdaniem jest bezsensu.Bardzo mi sie przykro robi kiedy wchodzę na to forum bo boję się,że sie rozpadnie nawet Anula juz się zdenrwowała i mówi,ze wiecej tu pisać nie bedzie.A ja nie chce żeby nam się forum rozpadło :( bo jestescie moja grupą wsparcia.Same do tego doprowadzamy tym odpisywanie proszę Was dajcie już spokój nie odpisujcie bo to naprawde nic nie zmieni.Zawsze zjawi się jakiś psychopatyczny troll i zaczepi którą z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny co tu sie dzieje? Z forum które miało sie nawzajem wspierać powstało wysypisko obelg, bluźnierstw i wymyślonych sytuacji. Dziewczyny nie dajcie sie jej prowokować bo dopóki bedziemy odpisywac dopóty tutaj sie zagniezdzi bo ma z tego frajde że udało sie sie sklucic tyle osób. Ten ktoś albo cos bo trudno nazwać to osoba świetnie sue przy tym bawi. I Agnes nie moge uwierzyć że " obrona pomaranczki" tak cie ruszyła. Czytalas jej wcześniejsze wpisy? Obrazala wszystkich i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w zyciu nie czułam sie tak sponiewierana i małowartościowa jak w tym momencie.Niesamowite co internet moze zrobic z człowiekiem.Spotkało mnie w ostatni czasie tyle zlego a tu dowalono mi jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati wiesz
nie bede cytowac Twoich wypowiedzi bo...hmmm szkoda,szkoda mi Ciebie:( Ja tobie zle nie zycze,Ty mi mozesz,ale uwazaj bo wroci do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia i inne
czy Wy nie rozumiecie,ze to nie tylko jedna pomarancza tu pisze????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus bo ona jedna wie ze ja nie jestem trolem heh głupie ale prawdziwe.A przez to jak wygladam zgnojono mnie strasznie jakby zycie mało mi dowalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz inteligentne forumowiczki powinny zauważyć że wstawiłam post w tym samym momencie co pamarancza raczej nie jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×