Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość ale wy jestescie
obludne:( zwalacie wpisy waszych "kolezanek" na komentarze "obcych"pomaranczy,pewnie, tak wygodniej.I to napewno ja pisalam do Kuki :( To tak samo jak Anulka nie miala na mysli Agnes...A moze tez jakas pomarancza sie pod Anulke podszyla i zgnoila Agnes.? mozecie obracac kota ogonem jak wam sie podoba,a na koncu same sie pozrecie:D Bo macie w swoim towarzystwie przynajmniej dwie przyjacioleczki,ktore pisza tu rowniez jako orange i dobrze o tym wiecie. Ale najlepiej zwalic wszystko na jedna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty Kuka
jeszcze dziekujesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti bete lekarz pozwolił w piątek ten co był robić ale ponieważ czułam się już całkiem okresowo to odpuscilam. Test zrobiłam dla swietego spokoju :) czekam na @, jutro lub we wtorek powinna być. Tyle ze brzuch zamiast czuć coraz bardziej jak zwykle to czuje coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka to może masz rację poczekasz do wtorku czy do środy jak nie dostaniesz @ to pewnie zrobisz bete , wiesz jak jest z tymi testami :) Jeszcze nic straconego życzę Ci tego miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem....................
wasza:))))))))))))))))))) I... Alunia ten niebieski make up i czerwone klipsy jest git. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka Ci brakuje, żebyś już wszystkie do końca pojechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati współczuje ci naprawdę bardzo,takie stresy musisz przechodzić.Miejmy nadzieję, że lekarze wiedzą co robią,niestety musisz im zaufać.Wierzę jednak,że wszystko będzie dobrze,nie ma innej opcji :) :) :) xxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja miałam jutro znowu do gina jechać,ale stwierdziłam że nawet jak zrobiły się torbiele to gin i tak nic w tym cyklu nie poradzi.Czekam do @,a potem histeroskopia. Beti a czy podczas zabiegi histeroskopii też usuwają torbiele? xxxxxxxxxxxxxxxxxx Klarnecik a co u ciebie? Będziesz powtarzała betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula z tego co wiem to nie , tylko laparoskopowo lub tak jak Siacha miała punkcje torbiela w znieczuleniu ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W histeroskopii operacyjnej wykonuje się takie zabiegi jak usuwanie polipów, zrostów wewnątrzmacicznych, resekcja mięśniaków podśluzowkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- przykro mi ze sie nie udalo. Giziula- bede powtarzala jutro. i tak sie zastanawiam, jaki wynik ewentualnie moglabym uznaczac prawidlowy, zeby sie juz nie martwic... Nati- a ten lek co przyjmujesz, ten meta cos, to na co to wogole? Mam nadzieje, ze wszystko skonczy sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik jutro będzie który dzień po IUI tak by wychodziło że początek 3 tygodnia jak jest ciąża prawda??? Nati chyba dostaje ten lek na obniżenie bety żeby nie rosła bo w takim przypadku jest to niebezpieczne dla jej zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik tu masz przykładowe normy: Normy hcg (total hCG) Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti od iui to bedzie17 dzien a od potwierdzonej owulki 15 dzien. Ja mam troche inne te normy. nie wiem ktory to tydzien...chyba 3.nie ogarnelam jeszcze tego:P ja mam takie pryz wzniku 3 tydzień: 5.8 - 71.2 4 tydzień: 9.5 - 750 5 tydzień: 217 - 7138 6 tydzień: 158 - 31795 7 tydzień: 3697 - 163563 8 tydzień: 32065 - 149571 9 tydzień: 63803 - 151410 10 tydzień: 46509 - 186977 12 tydzień: 27832 - 210612 14 tydzień: 13950 - 62530 15 tydzień: 12039 - 70971 16 tydzień: 9040 - 56451 17 tydzień: 8175 - 55868 18 tydzień: 8099 - 58176 metoda ECLIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to tak wszędzie inne normy :) ale moim zdaniem beta powinna już być wysoka na 17 dni po IUI tak ponad 100 jak nic zobaczysz kochana jutro ja trzymam mocno kciuki żeby sie udało i beta była wysoka i szybko rosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem...100...omg skad ja wezme te 100 jutro..heh...to bylby jakis cud jak by z 8 wyskoczylo 100..ale ja nie mam nic przeciwko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik na pewno będzie wysoka,przecież lekarz nie dawałby ci złudnych nadziei bo po co :) A betę będziesz miała w tym samym dniu? Trzymam kciuki oby było wszystko w porządku i obyś mogła dołączyć do Anulki i opowiadać nam jak się czujesz i jak wpływa na ciebie ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula- na to licze:) tak,wynik bede miec po 1.5 godzince. a kolo 10 bede ja robic, i dam znac napewno:) trzymajcie kciuki:) Ja za Was tez nie puszczam:P pojde juz spac, to szybciej zleci czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik - Metotreksat go antagonista kwasu foliowego, lek stosowany na onkologii, który w niektórych przypadkach dość wczesnej ciąży pozamacicznej tak jakby niszczy ją. Nie zawsze jednak to działa. Miałam go podanego w czwartek a wczoraj beta znowu podskoczyła więc narazie na mnie nie działa.... Dzisiaj mam usg i się dowiem czy podadzą mi drugą dawkę tej chemii czy laparoskopia. Osobiście już nie wiem czy nie wolałabym laparo choć wiem z czym to się wiąże... Chodzi o to, że wtedy "pozbyłabym się " już w tej bomby a takie czekanie i ciągle pytania czy farmakologicznie pomoże to ciągły stres czy mimzaraz to nie strzeli :( bo niestety po podaniu tego leku widać czy coś się dzieje dopiero po kilku dniach a każdy dzień tej ciąży jest na wagę złota. Niestety jak pęka jajowód to to jest zagrożenie życia więc strasznie się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati bez paniki, jestes pod opieka to chyba lekarze wiedza co robia, taka mam nadzieje. dziewczyny moj cykl jak w zegarku, tak jak obliczylam dzis sie budze i @ . Mam pytanie czy przy braniu clo moze byc tak, ze owu bedzie szybciej niz naturalnie? Bo jesli tak to moze mi wypasc w swieta a nie usmiecha mi sie jechac lezec wtedy w szpitalu :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka może wypaść wcześniej,nawet Donia gdzieś o tym pisała,że tak miała.Mi chyba przy tej iui też wypadło wcześniej,ale lekarze coś kręcą także się nie dowiem. xxxxxxxxxxxxxxx Nati przesyłam 🌻 👄 👄 👄 i kochana nie martw się,dziś już się dowiesz na czym stoisz,także teraz to pójdzie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - to nakreslilas mi temat, dziekuje. Trzymaj sie, wiem ze to niezbt dobre slowa- ale musi byc dobrze. napewno to czekanie jest udreka, ale badz silna. pizdrawwiam Cie cieplutko! A ja czekam na wyniki bety...i nie moge sie doczekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik, Kuka no to co trzymamy za Was mocno kciuki muszą być wysokie bety :) Nati ty wiesz kochana co ja na ten temat mysle jestem z Tobą 🌼 Dziewczyny mnie przy braniu hormonów przez pierwsze dwa miesiące caly cykl sie przesunął i owu też potem wszystko wrociło do normy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik - przykro...... :( bardzo bardzo bardzo mi Ciebie szkoda..... Ta beta wskazuje na to, że coś tam się zadziało ale niestety.... :( trzymaj się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik bardzo bardzo mi przykro ja na Twoim miejscu od razu skonsultowałabym się z gin przy ciąży biochemicznej beta by spadła ta rośnie więc nie jest za dobrze leć do gin nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×