Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Czekamy, nie czekam, bo siedzę razem z dzieciakami. Od wczoraj mnie nie odstępują nawet na krok :) Beti - może to i dobry pomysł robić test po świętach? Ja też robiłam po urodzinach Może i jestem nie normalna? ( Choć wolałabym nienormalna;)) Ale ja wierzę, że uda się i 2 raz, i 3 i 4!!! Będę próbowała do 40stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko i tu się zgadzam wiosna idzie słonko świeci nowa siła nowa energia :) ja też będe próbować do skutku :) Nigdy się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Doniu, dzieki za info bo ja nawet nie wiedzialam, ze sa termometry owulacyjne:-) Dziewczyny, to prawda, trzeba probowac do skutku, dopoki nas menopauza nie dopadnie albo 40sta bo np. ja po 40stce to juz bym sobie oczywiscie dala spokoj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nie wiem ale mi sie wydaje ze to u ciebie to ciaza ale tak jak mowisz zobaczysz jak potem wyjdzie test Laleczko pruboj ile sie da moze akurat ktoras teraz iui sie uda zycze ci tego Dziewczyny ja tez juz odliczam tygodnie do IVF i pragne aby wkoncu stal sie ten cud juz nie moge sie doczekac bede walczyc do konca i wierze ze bede mama dzieki ivf aniaszy,giziula lisa panda uda nam sie ciesze sie ze bede miala wsparcie w was i razem bedzie razniej przez to przejsc chodz ja ivf dopiero na wakacje zaczynam Juratko a mozesz mi podac jakie wyniki ma twoj m? Konsultowaliscie je z jakims innym jeszcze lekarzem nie ma naprawde szans na iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uje sie nie kreskuje
Paula, probuje a nie pruboje. Ale to nie zlosliwosc tylko zwracam uwage bo kuje w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Paula, jak bede w domu to zerkne i ci dam znac, ale generalnie u nas jest slabo bo morfologia jest b kiepska tylko 2 proc. prawidlowych plemnikow i dodatkowo ogolnie objetosc nasienia jest niezbyt duza z tego co pamietam. No ale wiesz i tak dzialamy naturalnie, a kto wie, moze cos nam sie wykluje z tych dzialan. Trzeba wierzyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewczyny, czy wy tez czujecie takie przesilenie wiosenne? mi sie od kilku dni ciagle chce sie spac. Poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już się porawiamy, to
kłuje, a nie kuje, bo kuć to można kozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
o ktorej godzinie chodzicie spac i o ktorej zazwyczaj wstajecie? Bo mi sie wydaje ze ja spie wystarczajaco tj. chodze ok. 23.30 i spie do 7.30 ale moj m stwierdzi, ze to chodzi o to, ze najlepszy sen jest miedzy 22 a 24 i ze wazniejsze jest wczesniej isc spac i wczesniej spac. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha haah
racja, sama zrobilam blad:-) ale numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz tak poprawiasz
Czyjeś błedy to pisz na czarno a nie jako pomaranczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha haah
no w sumie racja ale to sie tyczy takze ciebie:-) dobra zmienmy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie miłe słowa. Zbieram siły do dalszego działania. Boję się histeroskopii potwornie - nie znoszę być usypiana :( Czy któraś z Was wie, czy punkcja musi być w narkozie, czy jednak może być w znieczuleniu miejscowym? A tak z innej beczki: będę Wam bardzo wdzięczna za poradę, czy na moim miejscu spróbowałybyście jeszcze jedną IUI i dopiero IVF czy od razu IVF? Z jednej strony szkoda mi kasy i kolejnego cyklu zawiedzenia, a z drugiej - a nuż by się udało jednak... Nasienie jest ok, ja drożna, więc może jednak by spróbować ten ostatni raz.... Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratko Ja od dwóch tyg bym tylko spala:) ostatnio dwa razy zdarzyło mi się już po 20 położyć. Normalnie chodzę o 22 max i wstaję o 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa Ja bym podeszła jeszcze do IUI. My z m postanowiliśmy wykorzystać te 6 razy i dopiero wtedy decydować się na ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa nikt Cię nie uśpi nie martw się :) tylko znieczuli ogólnie :) a teraz na powaznie nie bój się nie ma czego jak juz pisałam wcześniej to lajtowy zabieg :) , co do punkcji to u nas w klinice dają zawsze znieczulenie ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa - ja na Twoim miejscu podeszłabym jeszcze do iui.. Beti - wierze, ze po Świetach obwiescisz nam tu dobrą nowinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki oczywiście nie wytrzymałam cała ja teraz zrobiłam test bobo i jest druga kreska blada ale jest i co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa powiem ci tak.Mi ginek powiedział że hsg jest pod bardzo dużym ciśnieniem,więc kontrast może się przedostać ,a plemniki lub kom mogą mieć gorzej.Z tego co widzę to nie miałaś laparoskopii która żeby nie mówić w 100%, ale naprawdę w wiele większym stopniu niż hsg daje możliwość oceny drożności jajowodów.U ciebie jednak były juz 4 nieudane próby,a jak wiadomo z każą kolejną szanse spadają.Jeśli masz czas i siły to podchodź jeszcze do iui,ale jak ma to być dlka ciebie duże poświęcenie to ja startowałabym już na twoim miejscu z ivf.To moje zdanie,ja po trzeciej nieudanej iui mam juz dość,jak dla mnie to są za małe szanse a sił już powoli brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ja też teraz będę miała histeroskopię,8 kwietnia i boję się strasznie.Tak samo jak ty nie bólu,bo to minie ,przeraża mnie narkoza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i tu jest problem teraz juz za pozno a jutro wyjezdzamy wiec moge zrobic dopiero we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×