Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Juratka
Gizulka, Beti dzieki . Byl u nas pediatra ipowiedzial, ze to moze byc przez pogode i każal pic duuuzoooo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietko no wlasnie to sa te kwalifikacje ktore podala giziula a czemu pytasz?a jak ty sie czujesz kochana? XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Juratko no to powiem ci ze te wyniki twojego m sa bardzo,bardzi zle:(na iui raczej nie macie szans kochana bo moj m tez ma kiche z ruchliwoscia ponad 80%bez ruchu w tym tylko na 1ml 3,45wiec to jest w sumie nic i nie mam na co liczyc tylko na ivf niestety moze kup mu znow witaminiki zrob mu diete moze cos ruszy znow plemniki regeneruja sie ze 3 mc czasem witaminy nie pomagaja tak jak w przypadku mojego meza prawie ponad pol roku sie leczyl i nic sie zmienio ale to raczej wina tych przeciw cial ktore ma i jedynym rozwiazaniem to ivf chodz jestem pelna nadziei to na forum o ivf co chwila sie jakiej nie udaje itd nawet zdrowym parom ivf nie pomaga:(co bedzie jak sie nie uda jak zyc jak sobie zorganizowac na nowo zycie bez tej malej istotki takie mysli tez mi chodza po glowie mam nadzieje ze ten czarny scenarisz sie nie spelni ale jak bedzie tylko jeden Bóg wie zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczyny!!! Cały czas Was podczytuje chociaż ostatnio nie udzielam się za bardzo :/ muszę ochłonąć po tym wszystkim..... Co gorsze muszę zacząć brać tabletki anty przez kilka miesięcy żeby czasem nie zajść - no masakra mówię Wam - świadomie co miesiąć będę musiała się pozbywać nadzieji....no ale trzeba. Przez pierwszych kilka miesięcy niebezpiecznie jest zajsć w ciąże po metroteksacie. Wczoraj byłam na zdjęciu szwów po laparoskopii - jak weszłam znowu do tego szpitala to był koszmar :( mąż chce żebym poszła do psychologa a ja stwierdzam, ze to chyba nie jest głupi pomysł.... Momentami sobie nie radzę z tym wszystkim..... Kurcze dlaczego nas to spotyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Paula, tak wiem ze jest fatalnie z wynikamini dlatego nam nawet iui nie proponowali. Powiedzieli od razu, ze to bez sensu, zero szans. I tak to olalismy, co robic, trzeba sie z tympogodzic. A ty sie nie zamartwiaj, nie snuj czarnych scenariuszy, myslpozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Paula, a napisz jeszcze o co chodzi z tymirzeciwcialami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny slyszalyscie o tym uduszonym dziecku ?1,5roczku co to sie ostatnio dzieje same tragedie, patrzcie jak to jest my tyle badan tyle lat staran placzu a jakas suka zabije1,5 roczne dziecko bo placze no ja bym ja ............grrrrr gdzie ta boza sparwiedliwosc sie pytam????? Xxxxxxxxxx Nati nie mam pojecia czemu nas to wszystko spotyka chyba nie ma na to odpowiedzi nikt jej nie zna mysle ze wizyta u psychologa dobrze wam zrobi i zarowno jak tobie i mysle ze twojemu malzonkowi tak samo sama chodzilam na taka terapie nieplodnosci malezenskiej i bardzo pomoglo bo takich przezyciach dobrze ci to zrobi zobaczysz bo czlowiek by zwarjowal bo ile wkoncu mozna wszystko ma swoje granice czlowiek nie jest z zelaza w koncu wszystko sie ulozy zobaczysz tylko trzeba troche czasu i przedewszystkim musisz nabrac do tego dystansu Xxxxxxxxxxx A ja dzis zamierzam zrobic pyszna salatke obejrzec jakis film na dvd i napic sie dobrego winka za oknem nie ciekawie zimno snieg brrr jednym slowem masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati kochana jakby mnie spotkało to co ciebie to nie wiem jakbym sobie poradziła.Straszny ze mnie hipochondryk i już teraz się zastanawiam ,a co będzie jak spotka mnie to co ciebie ? Oczywiście wiem że to głupie,ale niestety silniejsze ode mnie.Taki już nasz los że nawet jak uda się w końcu zaciążyć,to jest dopiero połowa sukcesu.Tak przypuszczałam że będziesz chciała odpocząć chwilowo od forum zwłaszcza że póki co jesteście jakby zawieszeni w działaniach.Mam nadzieję, że niedługo wkroczysz z powrotem do akcji i będziesz dodawać otuchy innym dziewczynom :) A tymczasem będę cię szpiegować na facebooku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Giziulku, mój szpiegu ;) Przyznam Ci się, że jak leżalam w szpitalu i mój mąż kończył odwiedziny to bałam się jego wyjścia.... Wiesz pewnie dlaczegom- hipochondrycy tak mają :o tak więc jak najbardziej wiem o czym mówisz.... Ja tutaj jestem, czytam, kibicuje ale sama nie bardzo mam co pisać.... A brakuje mi tego, teraz to jest taka zawiesina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki. Jestem już po wizycie. Miałam 2 pęcherzyki, nawet nie spytałam jak duże. Jutro iui, bo do poniedziałku nie wytrzymają. Menopur zadziałał - iui w 14 dc, a nie w 19. Endometrium cieńsze się zrobiło 9 mm. Ovitrelle tylko 15h przed iui :( Smucę się moją siostrą. Również miała dzisiaj wizytę. Bobo ma 2 mm, niestety dookoło niego dziwna otoczka. Gin nawet jej karty ciąży nie założył, wg niego będzie krwawienie. Dostała coś na podtrzymanie, nast wizyta za 3 tygodnie Nati - cieszę się, że jesteś. Wiesz, mój mąż też dzisiaj wyskoczył z tekstem, że powinnam iść do psychologa, bo mam ogromne parcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziękuję czuję się dobrze. Wszystko przebiega prawidłowo. Jestem za połową. 21 tydzień leci. Ja wierzę, że wszystkim wam się uda dziewczyny. Każda z nas ma swój czas. Jeśli mi się udało , uda się wam wszystkim. Wiem co mówię ;) A informacje dla mojej koleżanki.bo bardzo się napaliła na to dofinansowanie, ale nic nie wiedziała o kryteriach. Z tego co czytam to chyba się nie łapią ze względu na nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane moje :) ja wzięłam wszystkie dawki Gonalu i w środe monitoring zobaczymy, chociaż nie jestem do niego zbytnio przekonana bo u Siachy i zamałej nie zadziałał wcale ale to się zobaczy. To co dziewczyny działamy :) ja dzisiaj luzuje ogólnie luzuje na całej lini z tą ostatnią jak narazie IUI mam zamiar żyć całkowicie normalnie bez chuchanie na siebie tak jak zawsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
DZiewczyny i ja tez dolacza, do was i luzuje na maxa. Olewam to. Jak nie moge miec drugieo dziecka to postanowialm, ze do czerwca bede miala piekna figure. Zapisalam sie na tbc do klubu fitness i katuje sie na maxa:-) Ps. Samopoczucie psychiczne tez od razu na maxa lepsze. Polecam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie potrafię zluzować jak wiem że czas mnie goni,zluzuję zaraz jak tylko zajdę w ciążę :) A jak ivf nie wypali to również zapisuję się na jakąś siłkę lub aerobic i w końcu zrobię porządek z moim ciałem,a w między czasie rozpoczniemy procedurę adopcyjną-taki mam plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha juratka jakbym slyszala siebie sprzed ponad roku, tez stwierdzilam ze jak nie moge zajsc w druga ciaze to zaczne pracowac nad figura, zrzuce nadmiar kg po pierwszej ciazy no i odwroce swoja uwage od ciaglego liczenia dni plodnych, wypatrywania owulacji i czekania na @. W rezultacie od prawie roku ciesze sie 13 kg mniejsza waga, czuje sie super, musialam wymienic cala garderobe, jestem z siebie dumna na maxa.... a ciąży jak nie było tak nie ma :( pozdrowionka dziewczyny i milego sobotniego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Kuka, gratuluje. Powiem Wam, ze ja podczas leczenia nieplodnosci przytylam, bo nie chcialam uprawiac sportu po iui, zeby sie nie przesilac i teraz z perspektywy czasu stwierdzam, ze to bylo bez sensu. A jak zaszlam w ciaze po naturalnym cyklu to nie wierzylam, ze jest szansa na dzidzie i wlasnie jezdzilam na rowerze i chodzilam na aerobik no i jednak nie zaszkodzilo. A samopoczucie ma sie duzo lepsze, gdy sie uprawia sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka 13kg to nie lada wyczyn,ukłony dla ciebie :) :) mi jest ciężko zrzucić 3-4kg,na prawdę podziwiam :) Morgana coś w tym musi być skoro słyszy się dookoła że trzeba właśnie zluzować i ty właśnie jesteś tego przykładem,trzeba żyć normalnie tylko mało kto potrafi :( i ja się zaliczam do tej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem na diecie od stycznia i musze sie pochwalic ze schudlam 5kg chodze na joge silownie aerobik i normalnie zyje ...uwazam ze dla chcacego nic trudnego trzeba tylko zachowac samodyscypline a efekt murowamy vo do wtluzowania polecam my z m od 2lat totalny luz co do sexu i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, sama jestem z siebie dumna ;) z paula zgadzam się zupełnie, trzeba chcieć i trzymać się postanowień. Ja musiałam doczekać momentu aż sama powiedziałam sobie dość, chce znów wyglądać super i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewczyny, pamietacie ze ja arzekalam ze starszny chudzielec jestem. Mam 170 cm i jeszcze 3 tyg temu wazylam 52 kg a teraz mimo ze chodze na fitness to udalo mi sie przytyc 3 kg w 3 tyg choc wczesniej ni cholery mi sie nie udalalo takze nie wiem jak to zrobilam ale sie ciesze a na fit chodze p to zeby miec ladnie wyrzezbione cialo i kondycje. Psychicznie tez lepiej. No i biust jakby wiekszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka zazdroszczę chęci chodzenia na fitness, ja nie mogę się zebrać. Widzę że jesteśmy podobnej sylwetki, ja mam 172 cm i udało mi się wrócić do swojej przedciazowej wagi 56 kg :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do sportu to zgadzam się w 100% nie dość że poprawia samopoczucie uwalniają się na endorfiny :) a to bardzo ważne to dobrze robi dla zdrowia ja przed pierwszą IUI zrezygnowałam z wszystkiego przytyłam 6 kilo nic nie pasowało byłam zla sama na siebie a teraz ćwiczę zumbe i jest super waże już 58 kilo wszystko fajnie leży tak jak dawniej :) chociaż jeśli przez leki i hormony miałabym nawet przytyć dużo to mam to gdzieś ważne żeby dzidzia była resza się nie liczy schudnie się po ciąży i to na bank dla chcącego nic trudnego pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wam powiem 172 i taka waga to raczej niedowaga czyli chudzielce niezle z Was są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Kuka, mi sie tez wcale nie chcialo zapisac ale zapisalam sie wbrew sobie i np, wczoraj nie mialam sily nawet wsiac do auta tak mnie glowa bolala ale sie zmusilam naprawde wbrew sobie...i bylo super. Najgorsze to wysc z domu a potem juz idzie samo. Stwierdzilam, ze im bardziej mi sie nie chce tym bardziej musze wyjsc bo przez te pogode i zime wiosna mozna dola zlapac. Zzzz Beti ja wlasnie niestety zawsze blam takim szczupakiem najczesciej wazylam 53 lub 54 kg takze i tak jestem w ciezkim szoku ze teraz waze 56 a jak sie najem to nawet 57. Moj maz jest w szoku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Dziewvzyny, jak zwykle pytanie z cklu debilnych. Czy wy przed okrsem jakby troche puchniecie , jakby wam sie woda w orgaznizmie zatrzymywala bardziej?.? Zauwazylyscie, ze przed @ wazycie wlasnie minimalnie wiecej czy ja przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka Ja zawsze przed @mam strasznie napompowany brzuch czuje sie jak bym wieloryba polknela po @wszystko wraca do normy duzo kobiet tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka kochana ja przed @ to czuję się jak wieloryb masakra jakaś zawsze mi się wydaje że przynajmniej 5 kilo więcej chociaż tyle nie jest ale takie uczucie i brzuszek też taki troszkę większy ale to chyba normanlne i przed @ zawsze mam większy apetyt a potem już jak zawsze także to chyba norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:* Ja bym chciała przytyć chociaż z 2kg bo też ze mnie chudzina.Najlepiej jak by w bisut poszło hehe .U mnie to chyba nie możliwe bo wage mam od lat tą samą 48kg a wzrost 162cm karakan ze mnie:)Beti słyszałam o zumbie same pozytywy sama bym poszła ale jestem zbyt leniwa.Za to kupiłyśmy sobie z siostrą w tamtym roku piękne rowerki i będziemy śmigać na nich.Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×