Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Juratka
Z tym, ze ja mialam robiony jesli dobrze pamietam zastrzyk z pregnlu...jesli jest cos takiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty milkąaaaaaa
Tępa dzido zastrzyk sie bierze po to zeby po clo pecherzyki pekly a nie jak chcesz i twoje widzimisie a potem bedzie placz i zgrzytanie zebami jak sie nie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Milka, a mialas monitoringg? Bo tak sobie to faktycznie zastrzyku nie bierz chyba ze bylas u ginekolog na podgladaniu ?? Ja bym bez wskazan lekarza nie zrobila zastrzyku. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
In vitrowe baby wypad stad sa od tego fora o in vitro a nie bedziecie forum zasmiecac juz dawno to mialam napisac mi sie nie uda zajsc w ciaze a wam po in vitro dopiero tyczy sie to no wiadomo kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Miałam ostatnio wyluzować, obiecałam nawet mężowi, że przez najbliższe tygodnie mniej będę się udzielała na forum. Ale dzisiaj musiałam wejść życzyć naszej kochanej Beti wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spadam glupie pindy z was i taka jest prawda ja mam dziecko juz i w dupie mam in vitro tak naprawde ale nie bede czytac tu o in vitro niech paula giziula i lisa panda spadaja stad dobra ide spac dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratkaa
To jest podszyw ktos ukradl mi nicka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przeimujcie się tymi wpisami pomarańczowymi na poprzednim forum też ktoś im nielze mącił i podszywał się wczoraj za inną dziewczynę miałyśmy to ignorować jak tak dalej pojdzie to nic nie zostanie z tego forum a szkoda :( Milka możesz zadawać pytania jakie chcesz od tego tu jestesmy pamietaj o tym :) Ja miałam po clo zastrzyk z ovitrlele na pęknięcie pęcherzyków :) Jutro na 18:30 mam podglądanko trzymajcie kciuki dam znac jak wroce :) Laleczko dziękuje Ci bardzo kochana moja trzymaj sie Pozdrawiam Was i nie przejmować się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na 10 zaczynam psychoterapie tak jak Wam pisałam wcześniej :) Dostałam się też na bardzo fajny kurs zaczynam 22 kwietnia bede sie czuć jak bym znowu poszła do szkoły :) Juratko przykro mi ale nikt nie może sie podszyc pod Ciebie na czarno musiałby mieć Twoje hasło także nie wiem co powiedzieć troche nie ładnie z Twojej strony :( przykre to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mowilam ze proponuje nauke czytania ze zrozumieniem, napisalam czarno na bialym ze nie jestem przeciwnikiem in vitro, malo tego teraz mnie nie sotyczy ale nie znaczy ze za pol roku nie bedzie dotyczyc a wtedy bez wahania skorzystam, wiec wara ode mnie, ja nie rozumiem czy to jakas kompletna idiotka mąci i juz nawet nie wie co pisze i co czyta, ale jedno jest pewne, zero reakcji na te wypociny to jedyne sluszne wyjscie. jest stare powiedzenie nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć, wiec jak ma ci ulzyc to pisz co chcesz, bardzo prosze, mądrych osób te twoje złote myśli nie obchodzą milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ja proponuje nie wypowiadac sie na temat na ktory nie masz zielonego pojęcia, ja pisze jedno a ty i tak wiesz lapiej jakie jest moje zdanie o invitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milko o ile dobrze pamiętam to raz miał podany zastrzyk z ovitrelli na cyklu naturalnym bez clo ale na zlecenie lekarza po monitoringu. Beti ja też jutro jade do GC ale wcześniej. Dam znać co moja dr wymyśliła na ten cykl. Tobie życzę ładnych pęcherzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Juratka,Beti i Siacha bardzo dziękuje za odpowiedź.Kochane oczywiście nie zrobie tego zastrzyku bez monitoringu.Narazie jeszcze za wczesnie bo dopiero mam drugi dzien cylku ale kiedy przyjdzie czas jade na podglądanko.Betiś Juratce ukradli nick bo ona nie była zalogowana na czarno pomarańcza to wychwyciła i zalogowała się pierwsza i w ten sposób Juratka straciła swoj nick.Juratko zaloguj się na czarno bo te sytuacje będą się powtarzać.Kuka nie przejmuj się tymi wpisami to marna prowokacja.Ja dziś w pracy jestem bede zaglądac do Was jak mi się uda.Miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betiś trzymam kciuki zeby pęcherzyki ładnie rosły i kochana moja wszystkiego najlepszego sto latek! odemnie i giziuli bo ona Was czyta w szpitalu ale na telefonie więc cięzko jej się odpisuje.Betiś spełnienia marzeń zwłaszcza tego największego buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gizuila mnie prosiła o przekazanie,że wcale od Was nie uciekła tylko nie ma jak odpisywać.Czyta Was dzielnie i pozdrawia.Kochane pomarańcza jest jedna i ta sama co widać po wpisach nie przejmujcie się nią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milko uwierz mi że się nie przejmuje bo nie ma czym :) a co do juratki to niestety ale ona pierwsza się zalogowala na czarno po pierwszej próbie podszywania się pod nią, sama jej to radzilam i ktoś jeszcze więc odrazu się zalogowala i już pisała na czarno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga ciekawe jak to możliwe, bo nie chce mi się wierzyć że dojrzałej, 35-letniej osobie, kobiecie, matce, chciałoby się bawić w takie bzdury. Chyba czas się stąd zwijac bo to się z celem mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku to sie zwijaj kto cie tu trzymie?nic na sile czas powiedziec wkoncu co sie mysli przynajmniej jestem szczera i nie obrabiam dupy tak jak pozostale dziewuchy kuka za krotko tu jestes by sie wtracac i nikt sie podemnie nie podszyea zaczermilam sie zeby nikt wlasnie sie nie podszyl podemnie co was tak dziwi? Myslicie ze tylko ja tu taka jestem? Przynajmniej nie jestem taka falszywa a ty kuka jak tobie sie cos nie podoba to gon stad Milka nikt tu nie czeka na giziule plakac nie bedziemy przynajmniej jest spokoj ptzypominam ze to jest temat INSEMINACJA a nie IN VITRO i tyle mam do powiedzenia same dupy obrabiacie na pomaranczowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka niestety nie masz racji co do Juratki, nie ona zalogowała się na swój nick tylko pomarańcza i to wczoraj o 23 co łatwo można sprawdzić klikając na nick i zobaczyć ile postów napisała pod tym nickiem i wczoraj o 23 jest tylko jeden czyli pomarańczy. Niestety pisząc tu powinno się logować od razu na czarno żeby nie było takich głupich sytuacji, po których będziecie patrzeć na siebie wilkiem, choć nawet czarny nick nie daje 100% ochrony. Na poprzednim forum dawno temu była sytuacja że dziewczyny były zalogowane na forum na czarno a i tak ktoś sie pod nie podszywał wpisując ciutke zmieniony nick co było ledwo zauważalne zamiast Millka było MilIka widzicie różnice?? przy podwójnym ll ktoś wstawił lI (małe l i duże I). I sporo było wtedy zamieszania, i parę wartościowych dziewczyn zrezygnowało na jakich czas albo w ogóle. 🌻 Milka bez problemu możesz wziąć ovitrell na naturalnym cyklu, bo to zwiększa szanse tak jak przy iui że na pewno pękną pęcherzyki. Trzymam kciuki za ich ładny wzrost :D 🌻 Beti powodzenia 🌻 Pozdrowienia dla reszty staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację nikt mnie tu nie TRZYMIE :) jak ci się tak bardzo nudzi to poczytaj słownik poprawnej polszczyzny, z tego przynajmniej jakas korzyść będzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia no to całkiem logiczne i prawdopodobne co piszesz, niestety jak ludzie sa aż tak sfrustrowani i zdebilniali żeby bawić się w takie rzeczy to naprawdę szkoda czasu na siedzenie tutaj więc ja spadam, w odróżnieniu od pomarańczowej desperatki ja mam ciekawe życie poza forum :) trzymajcie się uczciwe staraczki, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia dziękuje bardzo za odpowiedź.Masz rację co do Juratki bo ona cały czas pisała na pomarańczowo.Zresztą dziewczyny naprawde nie widzicie ,że te wszystkie wredne wpisy są podobne?to jeden i ten sam trol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuRATKA
hej dziewczynki to ja Juratka. Niestety nie mogę już pisać bo ktoś miał zabawe i najpierw pisal wczorah pod pomarańczowym Nickiem jako ja a potem zaczernił mojego nicka wiec nie mogę już z niego korzystać. Zatem nie będę już pisala bo nie podoba mi się ze ktoś się pode mnie podszywa a potem zaczernia mój nick i tyle. niech nowa Juratka pisze co chce mam ja gdzies. I tak wiem, ze wy wiecie ze to nie ja. Dziewczyny powodzenia i odezwe się jeszcze kiedyś może. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuRATKA
Beti, pomysl chwilke zanim napiszesz. Oczywiście ze nikt nie mogl się pode mnie podszyc. Po prstu zalozyc sobie nicka Juratka bo ja pisałam jak zauwazylas może przez tyle stron tego forum na pomarańczowo czyli nie miałam zalozonego niestety czarnego nicku wiec ktoś mi go po prostu zabral, zakladajac konto i blokując haslem i dlatego nie mogę już pisać jako Juratka. A ta czarna juratka, która teraz będzie pisala to nie ja. Ja już tu nie zajrze bo nie mam po co. Nie pozwole żeby ktoś mi "kradl" nicka i pisal jako ja. Olewam to. O to widzocznie komus chodzilo żeby nas po kolei wygadniac. Jeśli za chwile pojawi się czarny nick MamaJuratka to od razu mowie ze to nie ja. Pozdrawiam was i trochę mi przykro beti ze Ty w ogole moglas pomyslec po tylu stronach ze ja jestem taka nie fair. przeaanalziuj wszystkie moje wpisy i pomysl czy ja kiedykolwiek mogłabym cos takiego napisac. I żeby było jasne nie gniewam się na ciebie rozumiem, ze się pogubilas kto jest kim. zycze wam wszystkim jak najlepiej i pozdrawiam ale już bez odbiory . prawdziwa Juratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuRATKA
dzięki Milka ze Ty rozumiesz ze mi ukradli nick:-) pozdrawiam i dzięki ze jesteś spostrzegawcza. Buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuRATKA
łatwo mowic nie przejmujcie się ona mi ukradla nicka ale zglosze to zaraz do administartora ze ktoś nas neka . teraz nikt w necie nie jest na szczęście anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i Gusia tu
się mylisz. Juratka pisała na czano jeszcze na tamtym forum zanim wybuchla ta cala afera. Takze nikt nie mogł się podszyc bo nick jest identyczny. Mozna to sprawdzic. poza tym jej sposob pisania jest specyficzny ;-)A ze pisala na pomaranczowo tez to wiemy. Po prostu wczoraj popełnila blad i zapomniala sie WYLOGOWAC.....;-) Przynajmniej miala odwage sie przyznac ze ma was w doopie. A ty kuka sama smierdzisz gooownem wypowiadajac sie na tematy o ktorych nie masz bladego pojecia i paplesz jak kwoka na podworku. skoro in vitro ciebie nie dotyczy to stul ten dziub a nie bedziesz tu swoje madrosci uskuteczniac ktore nikogo nie obchodza. Nie wypowiadaj sie bo cie zeżra za takie gadanie . Aco do pomaranczy czy jesst ich 10 czy 1 to nie ma znaczenia. swiadczy to o tym ze piszecie to wy same , te ktore sa w temacie te same forumowiczki. to obrzydliwe. na tamtym forum owszem zdarzal sie trol raz na jakis czas ,to normalne ale tu to jest banda zawistnych sfrustrowanych bab ktorych sztuczne hormony wala na dekiel. chore jest to forum . Bravo Beti psychoterapia napewno ci pomoze jedna madra. kazdy by potrzebowal psychiatry siedzac w takim gnieździe zmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre to wogóle to jest co się dzieje na tym forum chwila spokoju i znowu jazda , niepotrzebnie się wdajecie w dyskusje z pomarańczą widziałyscie jak nie zwracałysmy uwagi to nic sie nie dzialo i na forum był spokoj. Nie ma już Aniaszy, Maji 30 , Laleczka tez jest zadko , Paula też nie wchodzi :( Szkoda słów :( Dzieki dziewczyny jutro dam znać co i jak chyba bo też mam już dość takiego forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka no prosze Cie nie rób nam tego:( my chcemy zebys została nie daj satysfakcji trolowi bo przecież to miał na celu.Zaloguj się na czarno i zostań z nami.Nie dziw się dziewczyną bo wszystko ta wstrętna pomarańcza namieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×