Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Nie rozumiesz!!!!!!!!!
Forum zostało zgłoszone, teraz administrator decyduje o tym kiedy zostanie usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saharaaaaaaaa
wiadomość z dziś 'Możemy z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że na embrionach dokonuje się rozmaitych eksperymentów naukowych." - dodał minister' 'Z doniesienia, które wpłynęło do prokuratury, wynika, że pojemnik służący do przechowywania zarodków znaleziono w prywatnej klinice okulistycznej w Poznaniu, która jeszcze kilka lat temu oprócz działalności okulistycznej, zajmowała się leczeniem bezpłodności i stosowała procedurę in vitro.' Gratuluje wszystkim paniom nie macie sumienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przerazajace
Te szmaty " piszace o mutantach i potworach,spotka was wy sk**wysyny zasluzona kara,mam nadzieje ze wasz pokreci,to wy jestescie potwory,zeby was szlag trafil,zeby wam paluchy i mordy powykrecalo,k**wy bez serca!!!!!!" :D teraz juz wiesz dlaczego jestes bezplodna, dlaczego pragniesz dzieci a miec ich nie mozesz? :D A ja chcialam i pstryk - mam od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allbranoc
ja chcialam, i mialam tez pstryk....a tez uwazam ze jestescie szmatami:) Ty za to masz zjebana psyche, a Twoje dzieci pewnie zostana gejami:)mnie to nie bedzie przeszkadzalo...ale Tobie to wspolczuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepne mądrości
inteligentnych inaczej - "zostaną gejami" :))) masakra, cóż za poziom świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allbranoc
idac tokiem myslenia tej..osoby..dokladnie tak- szkoda, ze tego nie ogarnelas, widocznie nie jestes taka bystra, jak Ci sie wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unodt
pamietacie, ze nie jestescie anonimowe w sieci?przynajmniej dla mnie. mam dziecko z inv( i to 17 lat- ani mnie ani mojemu dziecku nic nie dolega, i nie dolegalo) i za takie teksty o mutantach i potworach mozesz poniesc konsekwencje.powazne. dajcie spokoj, i niech kazda zyje swoim zyciem. wspolczuje Ci kobieto samotnosci- bo synowie jednak Cie zostawią kiedys dla swoich zon- takich jakich oni beda chcieli- jesli nie dasz im zyc swoim zyciem tylko twoim i twoimi pogladami, na starosc opiekowac sie beda z obowiazku najwyzej,a nie z wdziecznosci i milosci. albo zrobisz z nich nieporadnych mamisynkow-Ty pojdziesz do piachu- a oni trafia do psychoterapeuty z depresja. to jest to szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monarekkto
no wreszcie ktos to napisal! w takich sprawach i tak przeginajac mozesz przestac byc pomaranczowa. to juz nie jest dogryzanie, i bronienie swojego zdania. takie rzeczy moga sie skonczyc w sadzie niestety. zachowaj swoje poglady dla siebie, lub bron ich sposob szanujacy prawa czlowieka. stapasz po kruchym lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przerazajace
allbranoc "uwazam ze jestescie szmatami Ty za to masz zj**ana psyche, a Twoje dzieci pewnie zostana gejami" :D Zmartwie cie niunia :D Moi synowie sa w wieku, kiedy pewne cechy sa juz uksztaltowane. Dziewczyny maja fajne o pogladach podobnych, w koncu z zadnym mutantem :P zaden z synow by sie nie zadal. xxxxxx unodt "za takie teksty o mutantach i potworach mozesz poniesc konsekwencje.powazne. " :D Powaznie???? :D Idz z tym na policje w takim razie. Zamiast mnie starszyc konsekwencjami to idz i powiedz "panie wladzo a jedna baba napisala, ze dzieci z probowki to mutanty" :D Wasz katolicki kosciolek okreska wasze dzieciory jako potwory Frankensteina :D wiec mutanty to calkiem pieszczotliwie brzmi. I jak juz laska chcesz starszyc :D to poducz sie prawa troche :D xxxxx monarekkto "takie rzeczy moga sie skonczyc w sadzie niestety. zachowaj swoje poglady dla siebie, lub bron ich sposob szanujacy prawa czlowieka. stapasz po kruchym lodzie. " :D Normalnie az mi sie portki ze starchu trzesa :D Do zobaczenia w sadzie w takim razie :D Obys tylko ty nie stalo po zlej stronie...... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij wyłaczac zatem telefon
mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij wyłaczac zatem telefon
albo ja Ci wylacze neta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allbranoc
ja Ci powiem, ze mozliwe ze sie niezle skrywaja, z takimi pogladami nie jestes godnym zaufania autorytetem...napewno nie...i na pewno jeszcze sie nie raz zdziwisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przerazajace
dobra. glupia jestem szmata.koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przerazajace
pisze sama ze soba:)bo jestem zjebana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldorado4
Nie udało się zmienić poglądów ludzi to zaczęło się straszenie sądami. Ja ci mogę powiedzieć delikatniej lub wcale nie powiedzieć co nie znaczy, że nie będę tak myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przerazajace
mozesz myslec co chcesz, i mowic to otwarcie- ale sa pewne granice w sposobie przekazywanych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przreazjace.....
mozecie sie podszywac :D mozecie pisac bzdury ale prawda jest taka, ze ja mam dzieci a wy sztuczne twory :D Hahahahahaha! Ze sztucznego zaplodnienia to nie czlowiek tylko czlekopodobny stwor :D Wasze stworki dorosna i beda bezplodne, beda cierpiec tak jak wy :D A po drodze zbiora tysiace roznych chorob. Tak jak sztuczny pomidor jest niesmaczny tak samo sztuczny stwor jest obrzydliwy. Wiele mezczyzn i kobiet wychowanych domach o zdrowych pogladach na sztuczne twory, nie bedzie sie wiazac z waszymi mutancikami. Zostana same, bezplodne i zgorzkniale. Moga byc nawet niebezpieczne dla otocznia. Jest nadzieja, ze sztuczne twory potraktuje sie w przyszlosci inaczej niz ludzi i za wykroczenia przeciwko ludziom bedzie sie do nich strzelac, jak do kaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przerazajace
ja mam dzieci, a tamte to nie stwory-tak mialo byc, i przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te przerazajace
najpierw to mnie rozstrzelaja za te poglady z ciemnogrodu,wiem...ale stamtad pochodzę. ale nie bierzcie mnie pod uwagę, mam rozdwojenie jaźni. czasem piszę normalnie, a jak leków nie wezmę to bręedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te przerazajace
jestem tepą suką, jak wszystkie te które wypisują takie rzeczy- i tak myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczeli mówić głośno co to in vitro, warto się zainteresować np : http://fakty.interia.pl/polska/news-gowin-zarzuca-mediom-manipulacje-ws-in-vitro,nId,958920 Zauważcie, że w Niemczech można robić eksperymenty na OBCYCH zarodkach bo będą leki dla nich ale na ICH zarodkach nie można robić żadnych eksperymentów. Unia poganiała nasz rząd, żeby to uregulował ale po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te spekulacje
o testach na zarodkach w Niemczech to bzdura wymyślona przez Gowina bo grunt mu się pali pod nogami , wczoraj TVN to zdementował i sam Gowin także : marna prowokacja. A in vitro i tak będzie i tak czy tego chcecie mohery czy nie. Na szczęście tacy zjadacze chleba o niczym nie decydują. I tak was nie będzie stać , i dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo mimi5555
masz dzieci to zamknij ryja!!!!!!!!!!!!!!!! top jest kazdego sprawa czy podchodzi do in vitro czy nie gówno wiesz na ten temat nie moglbys miec naturalnie dzieci lub mialabys problemy z niepłodnoscia to bys inaczej spiewala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec przerazajaca
nie mysl sobie, ze mozesz bezkarnie trzepac pyskiem pod pomaranczowym nikiem. Niestety redakcja kafeterii nie podaje adresu IP uzytkownikow nawet takich zakal ja ta suka. A zeby spotkala ja kara, zamowilam sobie znajomego informatyka . Juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc twoja mine ty wszo. i bede tak perfidna , ze narobie ci takiego smrodu w necie,ze przez kolejne kilka lat nie wlaczysz komputera. Ale najpierw zobaczymy gdzie mieszkasz. gnido. to tak na przestroge tym,ktozy mysla,ze moga w necie wyprawiac co chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkamalinka
Ale gdzie Ty widzisz sztuczność w dzieciach poczętych metoda in itro???? No gdzie??? Komorka jajaowa jest od matki a plemniki od ojca i je się tylko laczy poza organizmem i nic więcej Ty jesteś sztuczna pisząc takie bzdury. Ja rozumiem, ze można nie być za in vitro ja sama nie wiem czy bym się zdecydowala pewnie nie ale to nie zbaczy ze można takie bzdety wypisywać. Ludzie opanujcie się w swojej nienawiści bo to jest chore po prostu. A najgorsze ze pewnie większość z was jest wierzaca tak jak ja tyle ze ja nie jestem dwulicowa tzn.ne biegam co tydzień do kościoła a po kościele obrzucam blotem innych i wyzywam, nienawidzę tylko dlatego ze ktoś ma inne pogldaY. lUDZIE OPanucjcie się bo wstyd normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkamalinka
Nie rozumiem tych co pisza ze to sztuczne dzieci Dla mnie to bzdura. Komorka jajowa jest wyhodowana przez matke a plemniki od ojca i laczy się jedynie poza organizmem kobiety a potem dziecko znowu rozwija się u mamy w brzuchu. Gdzie wy tu widzicie sztuczne dzieci? Blagam opanujcie się bo przykro się to czyta. Pomijam aspekt natury moralnej bo jedni chcą i podchodzą do in vitro a inni nie ale nie badzcie tacy zaciekli to indywidulany wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam tvn :D i szczerze mało mnie obchodzi co tam mówią. Prawdą jest, że sprawa wyszła na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku biedne dzieciątka
:( One leżą zamrożone przez 10 lat albo na wieki ? Horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkamalinka
embriony/zarodki ale na pewno nie dzieciatka. Sama nie mam jednoznacznego zdania na temat in vitro ale nie rozumiem, jak można tak zionac nienaiscia i potpiac innych nie bedac w ich sytuacji. Jak ktoś ma dziecko to nie zrozumie czym jest nieplodnosc pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×