Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysokaa

177 wzrostu i 11 cm szpilki

Polecane posty

Gość Wysokaa

Hej dziewczyny. ;)) w sumie nie tylko ;p Mam ja 177 wzrostu i kupiłam sobie dzisiaj szpili (jedyne które mi pasowały do sukienki) 11cm ;D ide w nich na studniowke troche dziwnie bo na codzień nosze ale góra 7 cm a teraz dowaliłam takie ;D Na szczescie mój facet który ma 190 cm jest dalej wyższy ode mnie o czoło. (widocznie szpile nie dodaja tylu centymetrów ile mają) . A teraz pytanie która o takim wzroście by poszła w takich szpilkach ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokaa
zalezy mina jakiejs odpowiedzi . czy mie wyglada to głupio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 180 wzrostu i chodzilam tez w takich szpilkach fak faktem czulamsie troche dziwnie w pewnych sytuacjach ale kazdy mi mowil ze wygladam superr:) wiec mysle ze smialo mozesz isc w nich tymbardziej zetwoja milosc ma 190:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 174 i też chodzę w 11 cm szpilkach. Kiedyś się troche cykałam ale teraz mam to gdzieś. To facet niech się wstydzi że nie ma pokaźnego wzrostu;P Od jakiegoś czasu widac że dużo wysokich dziewczyn chodzi w szpilkach i to 12cm bo jak popatrzec w sklepie to nic niższego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokaa
dokładnie. Te najlepsze zawsze są na wysokim obcasie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokaa
?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie mam tego problemu, mam niecałe 160 cm więc wyskokie buty jak najbardziej, a Ty jak się dobrze czujesz w takich butach to czemu nie chodzić, co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 177 i noszę wysokiee nie potrafię się im oprzeć jakoś nie czuję się przez to inna mam wysokiego chłopaka przy którym w płaskim obuwiu czuję się dziwnie, wysokie obcasy są dla każdego ostatnio kupiłam sobie 11 do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×