Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xsawdwscwefwefcws

zazdroszczę kuzynce, że nie musi pracować

Polecane posty

Gość xsawdwscwefwefcws

ma męża marynarza, który zarabia 20 tys. zł/miesiąc mój mąż zarabia tylko 2 tys. Nie to, że nie chce pracować. Ale jakby mnie zwolnili to leżymy finansowo dosłownie. A moja praca jest niepewna, bo u mnie w firmie główna księgowa potrafi załatwić każdego kto popadnie w jej niełaskę. Mam ciągle stresa. Dlaczego u nas w kraju nie można zarabiać prawdziwych pieniędzy? Owszem można mieć własny biznes, ale to i tak nie są tak duże pieniądze jak z pracy za granicą. Mój mąż ma doświadczenie, ale nawet jak zmieni pracę za powiedzmy 4 tys. to i tak to małe pieniądze w porównaniu do zarobków marynarzy. Ja nie szukam lepiej płatnej pracy, bo jako kobieta i tak mam drugi etat w domu - pranie, gotowanie, dziecko itp. Mąż mi pomaga, ale i tak wszystko jest na mojej głowie. Jestem zazdrosna wiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsawdwscwefwefcws
źle napisałam, że nie szukam lepiej płatnej pracy, chciałam napisać, że nie szukam pracy w nieodpowiednich dla mnie godzinach, powiedzmy dłużej niż do 16, 17 bo mam dziecko i obowiązki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsawdwscwefwefcws
wiem, że pieniądze to nie wszystko. Kocham mojego męża i wyszłam za niego wiedząc ile zarabia świadomie. Ale chciałabym, żeby mnie było stać na to, na co stać moją kuzynkę. Jak sobie poradzić z zazdrością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam dziecko
i obowiązki domowe, a pracuję i do 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj muunnzmoja kuzynka
moje mazrenie bylo zawsze miec meza marynarza zajebista sprawa, ty w domku robisz co chcesz, wpada raz na kilka miesiecy i jest zajebiscie:)luz bluse a i kasa super:) a nie meczyc sie i uslugiwac , mieszkac o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbblsss
a gdzie pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbblsss
ja nie chciałabym mieć marynarza w domu. Masakra. Nigdy nie wiesz co robi przez te pół roku. Przecież nie mógł jechać na ręcznym tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hulaaaaa
jaka masakra?? takie zwiazki sa najlepsze:) byle co robie za byle jakie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy marynarze....
to zazwyczaj peda... ły! dlatego nie zazdrość jej bo on prawdopodobnie lubi chłopców! normalny facet by nie wytrzymał z dala od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja66 wawa389
oj niech tam se ulzy jak mu tzreba aby kase slal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki zielone
pewnie ten marynarz to w kazdym porcie dziewczyna :) i czego tu zazdroscic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy marynarze....
bzyka ten jej mąż i kobiety pewnie i facetów i długo ten jej związek nie będzie trwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×