Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chmurka:)

Odchudzanie z kilo-minus

Polecane posty

Gość maliba32
Kilo minus nie przynoszą żadnego efektu.To jawne oszustwo w celu wyłudzenia pieniędzy.Właśnie skończyłam drugie opakowanie ,a waga nawet nie drgnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile tabletek miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzy36
W dwa tygodnie schudłam na tej kuracji 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzy36
w porannym ważeniu -4,5 kg :) tydzień pięknie się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to ma skład, że tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakaja
zielona kawa, wyciąg z mniszka lekarskiego, , olejek z geranium i pomarańczy, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, celuloza, i żelatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie dziękuję, chyba się nad tym zastanowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzy36
schudłam na tej kuracji 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakaja
extra wynik, moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzy36
dziękuje, pierwszy taki w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może nie ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wizytom w saunie gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum - dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry. Z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobiega zatrzymywaniu wody i puchnięciu, tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona, skóra staje się gładka, organizm wolniej się starzeje. Podczas wizyty w saunie wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyn. Dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś boję się sauny, mam wrażenie, że zasłabnę w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego lepiej samemu nie wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocno kusi mnie ta kuracyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzy36
wiecie, że po tej kuracji z przyzwyczajenia raz na tydzień staje na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, spada jak na niej stajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzy36
no właśnie teraz już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem francuskim i po prostu zacząłem tego leczenia mam tak daleko utracone 500g w tydzień, to nie jest ogromna. Wziąłem drugą tabletkę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yoana jak sie upic to pustych kalori nawrzucac. Wywolalas wilka z lasu (Paskude) to lepiej tego nie robic bo jeszcze nam przy...bie! Ja tez sanepidu nie zamawialam ale jutro musze obleciec chatynke zeby rozplaszczyc sie na kanapie i zawolac - SWIETA! I dodac - dajta mi swiety (od swiat) spokoj! I piesy niech beda grzeczne bo jak nie to posprzedaje! Wojna byla o bliskosc! No tak! Kubus przyszedl za blisko do mamy mojej faworyty czyli do mnie! Ale w tym roku Kubus mi sie nie podoba!!!! W dwoch miejscach w kuchni zauwazylam ze znaczy swoj teren Jak nie przestanie to wywale go na jego podworko Ja tez za Saga tesknie... ale tak jak pisalam - przyjazn trzeba pielegnowac. Ustalily ze nie trzeba, musu nie ma... . Mania, nie marudz! Bez Paskudy sie nie da! A tak to moze i mnie wstyd ruszy. Plecy mnie tak strasznie bola. Na pewno jakbym troche zwalila to byloby lepiej! A ja mam kupny bigos Dobry bo Lucynka robi bardzo dobry! Zamowilam kilo szynki pokrojonej bo dzis nie mogli kroic, za swieza. W poniedzialek jade do roboty to jak nie zapomne to odbiore a jak zapomne to Jola ze sklepu mi przywiezie ... Zawsze wedliny tydzien wytrzymuja wiec i swieta opekam! B przed chwila dzwonil ... na wigilie do mnie sie wprasza. powiedzialam ze ok ale ja nie gotuje! W koncu nie do restauracji dzwonil.... Mam biala, kupie cos na obiad w pierwsze swieto... Tradycja to indyk. Troche goraco jak na piekarnik... Dzis bylo 39 jak wracalam z pracy, teraz jest 35! Moze d z i w k e z solarium, dodam groszek z marchewka i bedzie kurczakowa slatka ktora w upal zawsze smakuje! Maniu, ucz sie od mlodszej! Naszemu Dziecku powiedz ze wyjezdzasz, a tam gdzie nie dojedziesz mow ze z siostra i z Naszym Dzieckiem wspolnie robita . Megi, zawsze jest cos co pierwszy raz slyszymy. Mam malzenstwo weterynarzy ktorzy opiekuja sie moja faworyta a musisz wiedziec ze ona juz miala wyrok na zycie... I ten facet wet jest od ptaszkow, kilka ksiazek wydal... O tym malzenstwie weterynarzy to ja moge dlugo gadac... Bardzo przypadli mi do gustu bo poprzednia wetka tylko mnie kasowala a pol roku szukala mi kontaktu na leczenie metoda zdrowych komorek. Obecni od reki dali mi kontakt! Dobra juz nic nie mowie ale dziewczyny moga potwierdzic jak strasznie zakochana jestem w mojej psince ktora juz samochod kosztowala Nie, wcale jej nie zaluje! Wrecz jestem dumna ze nie uspilam jak miala 7 miesiecy! Bigos kazdy przyrzadza jaki chce a ze ja tlustego nie lubie to kupuje TYLKO chude mieso. Ot i cala tajemnica! . No wlasnie Optusiu, zaraz weselej sie zrobilo ze jedna zguba sie odnalazla He he, po co sie napracowac jak firma moze zaplacic Pochwalona bylam wczoraj, dzis poprawiono pochwalami. Jedna cala Pavlova . chcialam wstawic linka ale mi wywala.... . zostala uratowana i dzisiaj najpierw do mnie przyszli zeby ukroic porzadna porcje. Dopiero poszli dac tym co robili inwentaryzacje Nadzieja umiera ostatnia ..... Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!!!! (mam nadzieje) . A HOME IS NOT A HOME WITHOUT A DOG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzy36
Zdrowych, wesołych Świat wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakaja
Ja również i nie przejadajcie się za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żądna sukcesu
no i nie wyszło, jednak się przejadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba trochę też ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakaja
Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech będzie bardzo szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez święta przytyłam 1,5 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest nowy rok i szansa na zrzucenie, bierz się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia79a
byłam ostatnio o dietetyczki i przepisała mi dietę plus jakieś ćwiczenia. pytałam ją też odnośnie suplementów na wspomaganie odchudzania, to powiedziała, że można stosować, ale tylko te naturalne i pokazała mi ranking środków na rankingtableteknaodchudzanie(kropka)pl z naciskiem właśnie na 1 miejsce - środek na bazie jagody acai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×