Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egon klawo jak cholera 50 +

Kobiety 50 + jak u was z tymi sprawami ?

Polecane posty

Gość Egon klawo jak cholera 50 +

Jestem też ponad ... :) i teraz właśnie mam czas ze swoją partnerką porządnie się bawić w łóżku.Robimy to z zapałem i nie raz szaleńczo bez końca.Nie mamy przerwy dłuższej niż dwa dni (rekord),a końce tygodnia wypełniamy się co najmniej parę razy. Opiszcie jak to u WAS jest z tymi sprawami ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon klawo jak cholera 50 +
Ale dałem popalić :) Myślałem,że są tu tacy jak ja,ale chyba w tym wieku to ja jestem nienormalny kochając się z kobietą ? Czytam tu wiele postów i w różnym wieku mają ludzie problemy z erekcją,a co dopiero po 50-tce.Ja chyba coś tu nie pasuję. Jasne wnuki,TV i ciepłe kapcie,trzymanie się za rączki,a ja wyjeżdżam z takim tematem.Szkoda,ale może w tym wieku ludzie nie potrafią napisać czegoś na forum lub ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Masz rację. Życie zaczyna się po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon klawo jak cholera 50 +
No w końcu ktoś normalny odpowiedział na mój Apel :) jestem raczej normalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, skad ta opinia ,ze
po 50 tylko cieple kapcie. Chyba dlatego,ze ludzie w tym wieku sa bardziej dyskretni. A tu i po 50 i po 60tce bez probleów - czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam 64 lata w dzień dla zakochanych lecz nie narzekam na sprawy seksu.Partnerka tym bardziej.Seks już nie jest taki ekspresyjny jak się miało 40-50 lat lecz nadal jest.A znam takich co w wieku 40 lat już ni chu chu.Małżeństwo im sie rozpadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt fortunne pytanie zadałęś kobietom.Ponieważ po menopauzie u kobiet są istne lwice w pościeli .Gorsze nawet od nastolatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema frida Gorsze czyli w bardziej ekspansywne.Toż już w tym wieku nie nada:PTrzeba z rozwagą,romantycznie i majestatycznie.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×