Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jmhbfjhbjkefs

urlop wypoczynkowy po macierzyńskim

Polecane posty

Gość jmhbfjhbjkefs

Witam, proszę o pomoc. W listopadzie zeszłego roku skończył mi się urlop macierzyński, napisałam wniosek o zaległy urlop wypoczynkowy a w dn. 2 stycznia 2013 napisałam wniosek o urlop wypoczynkowy (26 dni) za rok 2013. Poparłam to przepisami prawa pracy art. 163 & 3. W odpowiedzi dostałam pismo że udzielają mi proporcjonalnie 4 dni urlopu (tzn. za styczeń i za luty) zamiast wnioskowanych 26. Czy mają takie prawo? Jeśli tak to jakimi przepisami jest po poparte? Po urlopie wypoczynkowym zamierzam przejść na urlop wychowawczy, dlaczego nie mogę wykorzystać tych 26 dni do których prawo nabyłam teoretycznie 1 stycznia 2013? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolerko
polecam ci stronę i artykuł na niej dotyczący przyznawania urlopu. www.radapracownikow.pl/UPRAWNIENIA-URLOPOWE-PRZY-DLUGICH-NIEOBECNOSCIACH-W-PRACY,123,baza-wiedzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowni_cza_ca
Ty myślisz o urlopie po macierzyńskim,a ja chcę macierzyński właśnie skrócić i już wrócić do pracy. Nie wiecie czy jest taka możliwość? Trzeba jakieś oficjalne pismo wystosować? Jak to wygląda? Na tej stronce rada pracowników coś znajdę? Mam z kim zostawić synka i czuję, że już najwyższy czas wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×