Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewelajjjjjnaaaaa

SKLEP Z NATURALNYMI KOSMETYKAMI

Polecane posty

Gość ewelajjjjjnaaaaa

Mam pytanie co myślicie o sklepiku z naturalnymi, ekologicznymi kosmetykami? Mieszkam w dużym mieście i planuję otworzyć tego typu interes. Czy byłby rentowny? Czy kupowałybyście w miarę tanie, na bazie naturalnych składników kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz pospolity
a ceny ? jakie w stosunku do neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelajjjnnnaa
Ceny o od 20 % niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewweelajjnaa
około miało być,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz pospolity
No jeżeli o 20% niższe, to powinno być OK :). Pytanie tylko od czego niższe ?. Czy od jakiegoś sklepu ?, czy od średniej ?. Pytanie jeszcze jaka lokalizacja, jaka okolica, jakie sąsiedztwo, jaki wystrój no i jaka forma reklamy ?. Bo w obecnych czasach klient nie poszukuje dostawcy, tylko niestety odwrotnie :( Ponadto, jeżeli to ma być pierwszy i jedyny biznes...to moim zdaniem trzeba dysponować dość dużymi środkami na czas przetrwania i przyjęcia się sklepu. Na kolejki od otwarcia raczej bym nie liczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellajjnnaaa
Mam 25 tys na ten biznes, wiem, że nie dużo. Jeśli chodzi o lokalizacje to raczej centrum miasta blisko PKS, PKP, jest to taki mały Pasaż więc myślę iż byłoby ok . Pomieszczenie małe bo 15 metrów... Nie wiem czy się w to "pakować" czy pomyśleć o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz pospolity
Na moje oko 100% porażka :(. Gdybyś płaciła 25 tysięcy miesięcznie podatku z innego biznesu, to koszty jak znalazł. 2-3 lata pompowania pieniędzy w reklamę, sprzedawczynie, czynsz, to kto wie, może interes by się zaszczepił ? Ale tak ?, na rany koguta :O, z czym do ludzi ??? A od czego Allegro ?, zbuduj rynek, sprawdź czy idzie, zacznij zarabiać i wtedy myśl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywia88
Nie wiem, czy idzie taniej znaleźć markowe kosmetyki niż na stronie www.lovenue.pl. Jak dla mnie są bezkonkurencyjni. Mają limitowane produkty, ale przez to można trafić na prawdziwe hity cenowe. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33nww
Bardzo mi się podobają kosmetyki jakie mają na stronie nocanka.pl. A najbardziej to mi się w nich podobają ceny ;P Super dużo promocji, rabatów, tania wysyłka, można rzeczywiście zaoszczędzić na zakupach, a akurat na kosmetyki dużo wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrt
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Dobre opinie, ciekawa oferta, oszczędność. Myślę, że warto skorzystać z ich produktów. Raczej tańszej oferty nie znajdziesz, więc się nawet nie zastanawiaj. Od jakiegoś już czasu robię zakupy w sklepie internetowym www.drogerix.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyu
Świetny sklep jest tu marketnatura.pl . Mają mnóstwo produktów, od kosmetyków przez herbaty (polecam herbaty Sikkim, ślicznie pachną i smakują doskonale! można kupić w tym sklepie pakowane na wagę), ale przede wszystkim rzeczy bezglutenowych, mąki, zdrowe makarony (np. gryczany jest pyszny!) i słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy. Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów. W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych! Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, szkolenia. Nie muszą Państwo inwestować własnych pieniędzy - to my sfinansujemy zakup sprzętu i wymiennych cartridgy. Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie parę dni temu dotarła spirulina, którą kupowałam online przez stronę www.e-naturalne.pl i jestem zadowolona. Cała transakcja przebiegła sprawnie, bez problemów, produkt doszedł ekspresowo. Ogólnie mają sporo naturalnych kosmetyków, w tym alg, które szczególnie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkora231
kiedyś nie miałam do końca pojęcia z czego są produkowane "nasze" popularne kosmetyki... sls'y, pochodne aluminium itp. Wolę teraz zapłacić troszkę więcej i to nawet nie zawsze, a mieć coś w pełni naturalnego. Ze swojej strony mogę zasugerować sklep http://www.dotykmaroka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a widzialyscie cienie do powiek na http://alilla.com/sklep/ ? Tam maja tez naturalne kosmetyki :) naprawde super sa. Nie dosc, ze hipoalergiczne, to jeszcze naprawde trwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta B  IOC sp z oo
Dzień dobry, Jeżeli planują Państwo otworzyć sklep z naturalnymi kosmetykami warto pomyśleć o sprzedaży w nim produktów pod swoją marką. W takim przypadku najlepiej jest skorzystać z usług producenta kontraktowego. Firmy takie bardzo dobrze znają prawo kosmetyczne, mają odpowiednie wyposażenie oraz zatrudnionych technologów, którzy potrafią opracować receptury na kosmetyki również i te naturalne. Nasza firma jeszcze dodatkowo bezpłatnie przygotowuje raport bezpieczeństwa i zgłasza produkt w portalu CPNP. Znamy się na produkcji kosmetyków również tych naturalnych. Więcej szczegółów znajduje się poniżej: http://producentkosmetykow.pl/produkcja-kosmetykow-na-zlecenie/produkcja-kosmetykow-naturalnych-i-ekologicznych/ http://producentkosmetykow.pl/produkcja-kosmetykow-na-zlecenie/produkcja-kosmetykow-pod-moja-marka-ile-to-kosztuje-jakie-mozna-osiagnac-zyski/ Marta B, IOC sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta B IOC sp z oo
Dzień dobry, Jeżeli planują Państwo otworzyć sklep z naturalnymi kosmetykami warto pomyśleć o sprzedaży w nim produktów pod swoją marką. W takim przypadku najlepiej jest skorzystać z usług producenta kontraktowego. Firmy takie bardzo dobrze znają prawo kosmetyczne, mają odpowiednie wyposażenie oraz zatrudnionych technologów, którzy potrafią opracować receptury na kosmetyki również i te naturalne. Nasza firma jeszcze dodatkowo bezpłatnie przygotowuje raport bezpieczeństwa i zgłasza produkt w portalu CPNP. Znamy się na produkcji kosmetyków również tych naturalnych. Więcej szczegółów znajduje się poniżej: http://producentkosmetykow.pl/produkcja-kosmetykow-na-zlecenie/produkcja-kosmetykow-naturalnych-i-ekologicznych/ http://producentkosmetykow.pl/produkcja-kosmetykow-na-zlecenie/produkcja-kosmetykow-pod-moja-marka-ile-to-kosztuje-jakie-mozna-osiagnac-zyski/ Marta B, IOC sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatrzenie do gabinetu kosmetycznego robię od paru miesięcy w firmie E-Naturalne (ich strona - https://e-naturalne.pl/). Mogę polecić. Terminowe dostawy, bardzo dobra jakość preparatów i samych składników, można u nich kupić w zasadzie wszystko, od olejów, przez masła, po kwasy i ekstrakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naturalnych kosmetyków cenię sobie markę bielenda z polskich i linie Eco Nature, dla mnie ok. Mam suchą skórę dlatego wybrałam te ze śliwką kakadu, jaśminem i mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×