Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość njun niezalogg
a Afroamerykanie akurat potrafią być totalnymi rasistami, więc tym bardziej nie rozumiem jakiegos wywyższania żydów wśród rasistów świata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
hehe ...a wiec jestem antsemitą :D oczywiście każdy jest antysemitą , kogo żydzi nie lubią zresztą daleka wam droga teraz po wymieszaniu z chazarami i słowianami do semitów tak że nie mogę być antysemita ponieważ ... współcześni żydzi nie są semitami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
domyślam sie BSA,że rozmawiałeś z jakąś Kariną i czegoś Ci nie dała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
ja pier... nie nadążam, jestem żydówką ale nie semitką, cos jeszcze powinnam wiedzieć, co masz tam w mojej teczce, baranku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Foginio, nie twierdzę nic innego, Żydzi uważaja sie za naród wybrany, Polska to mesjasz narodów, a żabojady to w ogóle arystokracja świata:) Co do Murzynów, to jest taki dowcip w USA,że w walce na studia, obecnie być czarnoskórą lesbijką, bo to gwarantuje największe uprzywilejowanie w polityce poprawności. Jeżeli czarnoskórzy nie opłakują swojego położenia i za czasów niewolnictwa i obecnie, to dlaczego każdy z nas oglądał Amistad , czytął o badaniach socjologicznych w getcie lub sluchał promowanego w radiostacjach rapu? Indianie do dzis żyją w reserwatach, Aborygenów przez dziesięciolecia wytępiano i jakoś nie mogą sie do mediów dostać ze swoim swiadectwem. Nie różnicuję krzywd, po prostu niektóre ciagle trwają przy milczeniu świata, a o niektóych nikt nie słyszał. O cierpieniu żydów i czarnych niewolników słyszał każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga koleżanko :) Toż przykład czarnoskórych niewolników przytoczył mi się jako pierwszy ( owszem jestem świadoma innych). Chodziło mi głównie o to, że żydzi chcą uprzywilejowanej pozycji od zawsze. Z różnych powodów, z którymi nie do końca się zgadzam. Wkurza mnie, jak ktoś mówi, że ma mieć lepiej bo tak. Inni też cierpią i też przez wieki byli w jakiś sposób prześladowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet stopkę na Twój wątek obstalowałam:) a w moim starczym wieku to juz spory wysiłek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żadna nacja nie jest wolna od wywyższania się, ksenofobii, uciskania słabszych, taka natura ludzka w swej masie. Każdy naród ma w swej historii takie wstydliwe karty, ale może skupmy sie faktycznie na pozytywach, na tym co sie ludzkości udaje i niech tego nas uczy historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nazizm? Ty chyba nie wiesz co się dzieje w Afryce z białymi," Rozmawiamy o zmorze Europy nie Afryki nie zmieniaj tematu . Mieszkam na pograniczu Holandii i Niemiec w międzyczasie jeżdżę po znajomych do Francji, Belgii i Hiszpanii i to właśnie nazizm jest zmorą europejczyków co udało mi się niejednokrotnie zaobserwować bądź wyczytać w gazecie francuskiej/niemieckiej/belgijskiej w zalezności gdzie aktualnie przebywałem Jak już tak bardzo błysnąć chcesz to się brokatem wysmaruj a nie z dupy argumentami sypiesz :D " Wtedy powiesz że Europa jest nienormlamnie nad tolerancyjna, w trym także polska." Tak tolerancyjna że znajomy marokańczyk będąc w Polsce przelotem został okradziony i pobity z tego powodu że według napastników jest czarny. Rzeczywiscie tolerancja pełną gębą nie ma co :D " Ale taki zacofany człek, co z miasta nie wyjeżdża, to nic nie wie o razizmie, tylko tyle co w TVN posłucha, albo w TVP." Powiedział ten który w zyciu za granica był jedynie w Wielkim Księstwie Łebskim a uważa że wie o Europie i jej problemach wszystko :D Tylko ciekawe skąd czerpiesz informacje na ten temat?? Z Polsatu?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 -No tak, gazety Niemieckie czy Francuskie piszą zazwyczaj taka sama prawdę, jaj "Wyborcza". Ja zostałem wielokrotnie pobity, powodem było to, że byłem z innego miasta. Takie czasy i od zawsze były, że jedna wieś lała inną wieś, jedna dzielnic biła inną dzielnicę, jedn szkoła lała się z inną szkołą. Każdy Polak został pobity, ale nikt z nich nie krzyczy o rasizmie, a prawo traktuje poważnie pobicie czarnych a bagatylizuje pobicie białych. Gdybyś ty osobiście pobił bialego, to byś dostał zawiasy, a za pobicie czarnego w Europie to idziesz do paki. Więc co to za tolerancja, jak mnie bandzior pobije, to dostanie zawiasy, a jak by ten sam bandzior pobił murzyna, który według nauki nie jest nawet człowiekiem, to dostanie wyrok do odsiedzenia. W Afryce nie ma pobić na białych, tam zabijają białych, ale najpierw zanim zabiją białego, to zgwałcą mu córkę, żonę, potem na jego oczach ich zabiją i na końcu dobiją białego.Ale ciebie białych nie żal, ciebie jedynie kolorowych żal, bo tak masz mózg wyprany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe biadolenie typowego polaczka który uważa że świat jest niesprawiedliwy bo czemu to akurat nim się nie przejmują tylko losem jakiegoś murzyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 -Problem w tym, że ja nie jestem polakiem i nigdy nim nie byłem, ani nikt z mojej rodziny polakiem nie był, więc masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja zostałem wielokrotnie pobity, powodem było to, że byłem z innego miasta. Takie czasy i od zawsze były, że jedna wieś lała inną wieś, jedna dzielnic biła inną dzielnicę, jedn szkoła lała się z inną szkołą. Każdy Polak został pobity, ale nikt z nich nie krzyczy o rasizmie" Ciężko mówić o rasiźmie gdy polak polaka pobije nie sądzisz?? :O "a prawo traktuje poważnie pobicie czarnych a bagatylizuje pobicie białych" Ja to nazywam "wstecznym rasizmem" będącym próbą zadośćuczynienia czarnoskórym za setki lat niewolnictwa i braku posiadania jakichkolwiek praw poza prawem do śmierci . Gdybyś ty osobiście pobił bialego, to byś dostał zawiasy" Pewnie dlatego że obaj biali jesteśmy nie uważasz?? "a za pobicie czarnego w Europie to idziesz do paki." Bo tutaj poza pobiciem w grę wchodzi też rasizm zgadza się?? :D " Więc co to za tolerancja, jak mnie bandzior pobije, to dostanie zawiasy" Jak obydwaj biali będziecie to możliwe ", a jak by ten sam bandzior pobił murzyna," Dostałby kilka lat do odsiadki za pobicie i za rasizm czyli 2 paragrafy zamiast jednego w Twoim przypadku :D "który według nauki nie jest nawet człowiekiem" Dalej chcesz twierdzić że polacy tacy tolerancyjni są po tym co właśnie zostało przez Ciebie napisane ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Problem w tym, że ja nie jestem polakiem i nigdy nim nie byłem," A czy ja napisałem że jesteś polakiem?? Napisałem raczej POLACZKIEM a to różnica :D To taka dziwka bez moralności, zawistna , wszędzie szukająca problemu i z mentalnością psa ogrodnika co doskonale do Ciebie pasuje. Na dodatek najczęściej nienawidząca Polaków ale z miłą chęcią wpierdalająca ich smaczny chlebek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy macie z tymi Polaczkami? Zwiad skoro podlegasz polskiemu prawu i masz w dowodzie wpisane obywatelstwo polskie, to chyba jesteś nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na dodatek najczęściej nienawidząca Polaków ale z miłą chęcią wpie**alająca ich smaczny chlebek" - LOL, dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż droga pani autorko o ja na takich którzy mają polski dowód a uważają się nie za Polaków polaczkami nazywam stąd takie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ze off topic, ale mam pytanie do Pavlo. Wg Ciebie z czego zyja Cyganie np. w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Maćku ale powiem Ci że w Szczecinku z którego pochodzę i który ma największy odsetek Romów w Polsce utrzymują się z kradzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Pytam z ciekawosci, bo w Poznaniu jest ich sporo, wygladaja na raczej ludzi, ktorym sie jako tako powodzi, ale nie wygladaja na takich co pracuja na etacie, nie posylaja dzieci do szkol, prawdopodobnie nie placa podatkow, ciezko ich w ogole policzyc. Ale nevermind;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985- A dla ciebie pobicie nie jest pobiciem? Bo mnie to jeden huj z jakiego powodu ktoś mnie pobije, akurat mam to w dupie czemu po mordzie dostaję i od kogo. Nawet jak pies mnie zaatakuje to mam w dupie z jakiego powodu i z jakiej jest rasy, bardziej interesuje mnie obrona niż powód czy rasa psa. Widać że jak ciebie bije biały to mu mówisz, ok, jesteś biały to masz prawo mnie zabić:D a jak bije cię czarny, to pewnie wrzeszczysz żeś biały i to rasizm :D A polakiem, ani polaczkiem nie jestem, moii dzaidkowie zabii więcej polaków, niż ty masz włosów na głowie. polacy błagali mojego dziadka o litość, a polacy ucielali przed moim dziadkiem jak szczury, więc musisz być skurwielem, aby mnie kojarzyć z polską czy z polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
wracając do tematu ... rewolucja francuska nie była podobna do bolszewickiej tam wzburzony lud feudalnym wyzyskiem , zbuntował się , obalił feudalne rządy i zaproponował coś takiego , aby zapanował ustrój gwarantujący : egalite , fraternite , liberte w Rosji także coś takiego nąstapiło po obaleniu caratu i stworzeniu rządu Kiereńskiego ...niestety - żydowscy przywódcy bolszewików , popierani finansowo przez amerykańskich o niemieckich żydowskich bankierów mieli inne hasła ...czyli 'dyktatura proletariatu ' na czele którego stali głównie żydowscy komisarze ludowi , decydujący praktycznie o wszystkim , wg. myśli żydowskich projektantów 'nowego systemu ' te idee koncentrowały się głównie na wyeliminowaniu dotychczasowych elit , czyli eksterminacji : szlachty , burżuazji (sklepikarzy , bankierów , handlowców , pośredników , drobnych właścicieli , dzierżawców ) oraz i kułaków rosyjskich ...należałoby dodać , że akurat żydzi w Rosji mieli dużo mniejsze prawa niz rosjanie w tych sprawach za caratu , ale nowy rzad Kiereńskiego gwarantował takie same prawa , jak rządy we współczesnej Europie ...a więc - żydowscy bolszewicy zniszczyli możliwości Rosji dotyczące powstania normalnego , demokratycznego państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985- Co do pisadania dokumentów, to tu gdzie mieszkam, to praktycznie każdy ma podwójne dokumenty. Bo Polska przyszła dla nas, a nie my do polski, tu nikt polakiem się nie czuje i tu polskich symboli się nie toleruje, polska jest tu jedynie formalnie, ale w praktyce nigdy nie istniała i nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog-Czemuś fotę uzuneła? Ładna dziewczyna zawsze powoduje że wszyscy są mniej agresywni. A swoją drogą to czemu aż taka piękna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×