Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość BSA
WomanInTheFog- Nie moja wina że mnie zbanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
baranekk...- Ty nie masz wiedzy, ty ośmieszasz siebie i rasę Aryjską, przez takich imbecylów jak ty, to żydzi robią co chcą i śmieją się z tego, że wszędzie żydów widzicie, nawet w Aryjczykach. Tym sposobem ktoś kto jest prawdziwym żydem, to może robić co się mu podoba, właśnie przez takich jak ty, którzy Aryjczyków nazywają żydami, to tak jak by blondyna nazwać murzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek nie wiem o co Ci chodzi. Chciałam porozmawiać o Słowianach, to źle, bo Ty wolisz o czym innym, i mi powiedziałeś, że to chęć zaistnienia. Ok porzuciłam temat Słowian, sama sobie o nich poczytam, temat, który Ty cały czas drążysz nie bardzo mnie interesuje, więc się nie wypowiadam w nim, to mówisz, że nie mam wiedzy aby założyć temat do podyskutowania luźnego o historii. Więc się zdecyduj co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexxmark Głupia nie jestem, natomiast po jednym zdaniu nie jestem w stanie stwierdzić kto się kryje pod pomarańczką, to chyba oczywiste. Ja też mogłabym napisać pod pomarańczowym BSA i wcale nie oznacza, że nim jestem. W świetle ostatnich prowokacji mojej osoby, oczywistym była moja podejrzliwość. Widzę, że znowu macie ponaskakiwać na mnie więc zostawiam was samych panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co miałam wyjaśnić już wyjaśniłam, więc zostawiam ten watek, do rozmów przez osoby, które mają choćby minimalną wiedzę historyczną. Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman ale ja wiem że to zwiad ale nie ważne widzę że jesteś jeszcze tu nowa na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
wiesz BSA ...nie chcę oceniać ileś tam lat młodszych i dość ograniczonych pod pewnymi ludzi - sam byłem w twoim wieku niezbyt mądry , chociaż wydawało mi sie , że jestem naprawdę 'mądry ' posiadając pewne wykształcenie ty masz nieco chorą niemiecką tę część niemieckiej , czy wymieszanej krwi , traktowanej jako ' krew aryjska ' współcześni niemcy w wiekszości pogardzają słowiano- ślązakami - a ty szukasz prawdziwej niemieckiej tożsamości , której już nie praktycznie nie ma żaden Niemiec nie przyzna się, że 'bije konia ' sechtsmal taglich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
BSA przyszedł i Fog od razu zrobiła focha.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobiłam focha, to po pierwsze, tylko odpowiedziałam barankowi, na jego wypowiedź w moją stronę, już wcześniej miał problem, że chcę rozmawiać o Słowianach. Skoro podsumował, że nie powinnam zakłądać tego tematu, to ok niech będzie, ja się kłócić z nikim nie zamierzam. To nie foch tylko uniknięcie pyskówki i tyle. Jest mądrym facetem i wcale się na niego nie gniewam, po prostu interesują nas inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
baranekk...- Już ci pisałem że moje Niemcy nie istnieją od 1945 roku. Prawdziwi Niemcy polegli na wojnie, zostali niedobitki, których w 1945 roku wcielono do polski. Ty chyba nie byleś w Niemczech, tam nie ma już Niemieckości, tam jest syf. Pod tym względem to wolę "obecną" polskę, bo jest chociaż znacznie czystsza rasowo, niż zasyfiały Niemcy, bo te Niemcy są takimi samymi sztucznymi Niemcami, jak obecna Polska stworzona przez Stalina a po I wojnie to stworzyła ją Francja, podobnie jak za sprawą Francuzów to powstała Autonomia Ślonska w granicach RP, aby osłabić maksymalnie ówczesne Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
WomanInTheFog- A ty zawsze pytasz kogoś o pozwolenie? Chyba miałaś faceta jakiegoś sadysty i cię zrobił chyba strachliwą. Temat jest puliczny, więc każdy może pisać co się mu podoba, a jak ktoś ci pyskuje, to go zjebaj jak psa. W seksie też taka uległa jesteś, czy raczej dominująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
oj dzieci ,:) nie liczy się krew tylko duch , duch miejsca także , dlatego tu nad wisła zawsze będą mieszkać cwaniaczki , kombinatorzy którzy do końca swoich dni będą gonić interes , dzięki któremu ustawią się do końca życia , a nad renem tacuy, którzy wierzą w ciezką pracę, solidną i cierpliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Czarny Rycerz- A swoją drogą to śmieszny jesteś, że Niemców z Drezna lubisz, a "swoich" niemców nie lubisz. Niczym sam Prezes PISu. Mimo że Niemcy na tych ziemiach żyją od co najmniej 1700 roku, a Polacy to przyszli dopiero za sprawą Stalina w 1945 roku i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny daj spokój bo topik skasują, załóż osobny temat, gdzie będziesz przeklinał i się wyżywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Dede;- Prawdziwi Niemcy żyli nad Odrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dyskutujcie w tym temacie w jakim chcecie, tylko bez pyskówek, bo wiecie jak to się skończy jak zrobi się tu afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Chciałam z ciekawości zapytać czy pasowałby tu wątek okresu średniowiecza i renesansu zachodniej części Europy. Może nie tyle pod kątem dokładnych dat co raczej ogólnej kultury i biografii niektórych osób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
moorland a o czyją biografię konkretnie ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland jak najbardziej, nie musisz mi się pytać, po prostu rzucasz tematem i kto ma chęć i wiedzę na ten temat może dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
fajnie opisał to co siędziłao w średniowieczu umberto eco , tak trochę mimochodem w imię róży , tak ,że renesans musiał nadejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×