Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość baranekk...
nie sądzę aby w takich celach jak mówi imperia ktoś kto 'wskoczył ' niedawno na to całe cafe , raczej traktował to forum poważnie i bez uprzedzeń - czyli przedstawiając się w jakiś sposób , pokazując się i zostawiając adres do ewentualnego kontaktu . Może to naiwne tłumaczenie , ale prawdopodobnie tak było - czyli otwarcie pokazuje się kim jestem , a nie czaję się pod setkami nicków . tak działają przecież inne , chociaż bardziej zamknięte portale i fora , gdzie nie ma aż takiego 'czajenia , jak ten pedofil przed przedszkolem '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia, mało osób ma na forum swoje zdjęcie? Jakoś nie zauważyłam aby miały robioną nagonkę. Trafiłam na to forum przypadkowo, do tego pory byłam na innym gdzie większość ma swoje zdjęcia i do tego imię i nazwisko. Powinno być jakieś ostrzeżenie przed tym forum przed rejestracją. Skoro jest regulamin to nie sądziłam, iż nie jest on tu respektowany. ( pani moderator pewnie to zaraz usunie) Przyznałam, że popełniłam błąd wstawiając tu swoje zdjęcie, gdybym może poruszała się więcej po necie wcześniej to wiedziałabym, co to jest za forum. Zawsze miałam kontakt z normalnymi osobami, i nigdy mnie coś takiego nie spotkało na innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Choccolate
hahahaha dobre tak to jest jak idiotki podają swoje adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranek, może i naiwne, jestem osobą prostolinijną, teraz mam nauczkę, aby zanim gdzieś się zarejestruję sprawdzić porządnie forum, tudzież portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wracam do swoich spraw, co dalej będzie, czas pokaże, może właściciel zdjęcia wam się przyzna czy został ukarany czy nie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Jak chcesz to mogę zostać twoim adwokatem, bo się na tym trochu znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie sądzę aby w takich celach jak mówi imperia " Przecież nie powiedziałam , że koniecznie w takich celach umieściła :D I nie trzeba tu być długo aby widzieć po nikach , że mało kto umieszcza swój @ a tym bardziej zdjęcie . Jeśli już , to są najczęściej zdjęcia sciągnięte z netu , które nic nie maja wspólnego z autorek niku :D Więc nic dziwnego , że ktoś takie podane dane odebrał jak odebrał i je wykorzystał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
nieco naiwne , ale tak w zasadzie - normalne :) a że tu panują nieco inne zasady , zwyczaje i normy ...to już inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog ja już nie wiem czy Ty do końca jesteś rozgarnięta . Weszłaś na to forum i nie zauważyłaś iż nie wymaga ono logowania tak jak to bywa na innych forach prócz o.2 ? Jest to chyba jedyne takie forum , dlatego jest samowolka . Zero interwencji moderacji (pic na wodę ). Same bluzgi i nikt nie reaguje . Na innym forum taki user miałby już blokadę i nie ma możliwości by zarejestrował się pod innym nikiem z tego samego kompa . Druga sprawa to to to , że nie powiedziane iż z jednego kompa korzysta tylko jedna osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się dziwię
co taka rozgarnięta osoba tu robi?? czyżbyś też sobie wpadła pobluzgać i naubliżać innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
dlaczego ją wyzywasz zwyczajem 'kafeteryjnej dyskusji' ? przecież ona tu jest dopiero ze dwa miesiące , a normalny człowiek nie jest przyzwyczajony do tego typowego tutaj chamstwa to dochodzi do świadomości dopiero po jakimś czasie . zresztą większość bywalców twierdzi , że normalni, ciekawsi i wrażliwsi kafeteriusze dawno pouciekali, a poziom tego szamba zjeżdża po równi pochyłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Choccolate
w ogóle kto rozgarnięty zakłada temat historyczny na forum uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfsdss
jhfds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
'gorące uczucia ' uczucia tu panowały na ogólnym - Shatyn ze swoja spółką kontra inni się obrzucają mięchem i wystarczy topik miał tu lepsze wzięcie , niż pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Choccolate
to dostała na maila uczucia, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
proste na poziomie cafe , czyli jak ktoś ma adres maila , tzn. że pragnie albo dostanie wiadomą przesyłkę , ponieważ prowokuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakby twierdzić, że dobrze, że kobieta została zgwałcona, bo nosiłą za krótkie spódnice... kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia ma rację i tak się do sprawy ustosunkuje i policja i prokurator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bardzo cie prosze baranek ale ja się mięsem nie obrzucam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
ty jesteś najspokojniejsza z tego stada . masz więc ustną pochwałę z mojej strony , bez wpisania do akt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Baranek, sensownie i sprawiedliwie piszesz, wyskrob se tego zyda z mózgu będziesz wporzo. Żartuje, miej sobie poglądy jakie uważasz. Bizu, o "winie" Fogi pisaliśmy w nocy. Dokładnie o to chodzi, że wysyłanie pena na podany ogólnie adres normalne nie jest. Kafeteria to nie norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Uczepiliscie się policji i prokuratury, przecież pisała że powództwo cywilne. Tylko jej prawnik, pozwany i sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie oczywiście trafił jej argument z tym, że mogło to przez swoją głupotę dostać dziecko i to nie jest dobrze aspekt etyczny dla mnie to tylko kwestia wrażliwości odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uczepilismy się bo to ja wczoraj napisałam o sprawie cywilnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma o co kruszyć kopi i obdarzać się inwektywami. Czas i sąd orzekną kto ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
żyda w mózgu ??? - w naszym Knesecie , w zarządach wszystkiego co państwowe i wysokopłatne , w państwowych i prywatnych mediach i wszędzie tam , gdzie jest kasa i pozycja i sterowanie tym śmiesznym krajem to co oni mówią i piszą biorę wreszcie na poważnie , a nie uważam , że to urojenie i że tego nie ma wciskanie choroby umysłowej to była ulubiona metoda żydokomuny - sławne psychuszki , gdzie zamykano opozycjonistów za powiedzenie dwóch słów za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamiętaj njun, ze aby wnieśc pozew w sprawie to trzeba wpierw wiedzieć przeciwko komu sie ten pozew wnosi. Więc poszkodowana musi zgłosić sprawę na policję i prokuratura musi nakazać śledztwo w sprawie aby znaleźć kompa z którego zdjęcie zostało wysłane, a nastepnie ustalić kto to zdjęcie wysłał. x a sprawa wyglada tak, że poszkodowana zamiesiła swój adres i zdjęcie na publicznym forum, nie wymagającym logowania i dostepnym dla każdego. I ja jako podatnik tego kraju nie wiem czy chcę aby moje pieniądze szły na tego typu akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×