Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Hickary no ja nie daje fotek bo dalej nie mam namiarów. Może wyślij mi na inny mail annalankocz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda155- witaj:) dawno cie nie bylo, czekamy az naprawiszsprzet:) pozdrawiam 🌼 P.s. To ja mamawrzesniowa ake pod nowym nickiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest ta frida? Oswieccie mnie prosze:) Ja psikam sola fizjologiczna jak widze, ze ma sucho w nosku. Jak on strasznie marudzi i ryczy przed zasnieciem...jest zmeczony ale nie chce zasnac, lobuz moj slodki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
Witam ja tez urodzilam synka 20 wrzesnia o 17.56 4320kg 56dl w holandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia-dzieki:) Weronika-witamy i zapraszamy :) P.s. Jak zapomne przywitac kogos nowego to z gory przepraszam, ale tyle nas, ze czasami cos przeocze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jejku ileż tu wpisów! Przeczytałam prawie wszystko, ale tak pobieżnie. Mój Wojtuś czasem się krztusi też jak za szybko je, albo jak leży mu się akurat odbije, albo uleje, oj jak szybko go wtedy podnoszę do pionu! Zawsze stracha mam potwornego, że się udławi :o Ten katar to też jest czasem udręka, na szczęście rzadko go ma, przeważnie jak zwymiotuje mi mleko, że aż noskiem czasem pójdzie to wtedy. A powiedzcie dziewczyny czy wasze pociechy też ciągle kichają? Ja to wiecznie z mopem i ścierą latam i kurze wycieram itd bo mi się wydaje, że to od kurzu, ale nawet jak wyśle go na spacer z moim partnerem i wysprzątam, wywietrzę to on i tak kicha. Pytałam pani doktor o testy alergiczne, ale tak jak już tutaj pisałyście ona mówi, że wyniki będą mało wiarygodne u tak małego dziecka. Nic, lecę nakarmić mojego brzdąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary no ja tez własnie nie mam jeszcze namiarów, podaje emaila ewegra2@poczta.onet.pl , co do krztuszenia moja Zuzia zakrztusiła sie dwa razy - ale tak ze długo nie mogła tchu złapac. Nie pomogło przelozenie przez kolano i klepanie po plecach, dopiero jak jej chuchłam prosto w usta to złapała oddech, teraz jak mi sie zanosi, to tez tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam... Małą oczywiście nie chce spać... Tyle co pospała godzinę na spacerze i 20 min w domu... Ja piernicze, skąd takie małe ma tyle siły. W nocy też nie sypia przecież wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail dotarł :) dzięki. Najpierw pooglądam Wasze MAluszki, jutro postaram się wstawić nasze fotki Witaj Weronika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia próbowałam Tobie też przesłać ale wiadomość niedostarczona:( mi dotarło dopiero na konto na interii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... Bruno spi :). Ale mnie umeczyl :D. Staje sie coraz bardziej kumaty i cwanszy ;). Jak ja go strasznie kocham, jego jeden usmiech wart jest wszystkiego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuoooooeeee
Moje dziecko mialo się urodzic we wrzesniu, ale nie urodziło sie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuoooeee- nie wiem co powiedziec :( Mamaania - synus przystojniak :D, jutro postaram sie dolozyc foty swojego. Pewnie podobalyby sie mu dziewczyny, same zdjecia slicznotek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej O rany tyle napisalam i musze pisac od poczatku :( Dzis znow bylam zabiegana. Ania juz wyglada lepiej, no ale musze ją dalej obserwować. Czy ktoras stosuje emolium i jest zadowolona? ..... mamaBruna - tez czasem chcialabym gdzies wyjsc, najlepiej na kawe z kolezanka, ale jak mnie nie ma obok Ani, to sie martwie o nią - czy jest ok, czy placze. No, ale zajmuje sie nia non stop, chyba, ze ide do pracy na troche. .... karmie piersia - i od 4 miesiaca zaczelam wprowadzac pokarmy, bo po 1 Ania czesto je i jest glodna, wiec chcialam, zeby juz jadla cos innego niz mleko, a po 2 slyszalam od kilku kolezanek, ze jak pozno sie wprowadza pokarmy, to potem czesto dziecko nie chce jesc duzo rzeczy. .... mama ania - czemu w stopce masz napisane Bastus a nie Sebastian? Smieszne to bylo z tym filmikiem z youtube. .... dagusia - Ania miala to samo, jakby chrapanie w nosie, lekarka powiedziala, ze to moze byc od suchego powietrza. Wiec wstawilam do sypialni nawlizacz i jej przeszlo. Mowila tez, ze dzieci maja male przegrody nosowe i to sie czesto zdarza. ...co do zabaw - ja jeszcze ide do lusterka i robie glupie miny, chodze i pokazuje jej dom, wsadze do hustawki na troche i nie wiem co jeszcze. ...gratka - moja Ania czasem kicha, ale ponoc to tez normalne. ...Hickary - Twoja wiki ma przesliczna czapeczke :) Lubi spac na brzuszku? Moja to tylko na plecach i boczku. ...Mama ania - sama robisz zupki? A jakie? Maly fajnie wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. My nac jak co noc pobudka co godzina...:-( mamusiaLenusi2409 - ja karmie tylko piersią, ale zacznę wprowadzać za jakies 2 tygodnie jak mały skończy 5 miesięcy, zresztaąjak sama widzisz u nas ze snem tez rewelacji nie ma... U nas dziś bardzo brzydko i pochmurnie :-( więc chyba ze spaceru nici, zobaczę jak będzie później. 🌻 Ja mojego małego również nosze po domku, pokazuje mu pomieszczenia, stajemy przed lustrem i głupie minki robimy. Lubi jak naciskam mu nosek i robię diiiiii hehe 🌻 Mój maluszek, jak leży na pleckach to przekręca się na boki, a na brzuchu to nie uleży bo zaraz przekreca sie na plecki :-) 🌻 Miłego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas noc rewelacja :D 4 pobudki (to nie 11! :), co 2.5 h (to nie co 40 min! :D). mała spała od 21 do 7.30, a ja od 22. Więcj jestem lux wyspana. Na 11 rehabilitacja - mamy codziennie. Bardziej to zabawy jednak - na dużej piłce, w basenie z piłeczkami czy na wałku - właśnie dlatego, że jest tak fajnie, to chodze - państwowo. Martwie się tymi ropiejącymi oczkami Wiki. Tydzień temu zaczęło się z oczkiem prawym, było już lepiej, a dzisiaj i lewe miała po nocy poklejone... Gdzie się z tym idzie? Do okulisty? Bo od rodzinnej usłyszałam "bywa". Wiki uwielbia spać na brzuchu - inaczej budzi sie po 5 min, przeloze ja na przuszek i jest zadowolona. Z plecow na brzuch sama sie jeszcze nie umie przekrecic. ;) Niecierpi natomiast spac na boku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) U mnie pada deszcz... Maly obudzil sie o 8.00, zjadl i zaraz usnal. Mam wiec czas na poranna kawe i poczytanie gazet :). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy chlopcow, czy wy uzywacie spiochow czy juz wkladacie im spodenki i skarpetki? Spodnie im nie zjezdzaja i nie uciskaja w pasie? Albo przygotowuje butelke, albo sterylizuje albo gotuje wode... Juz mi sie to po nocach sni :). A na jakiej wodzie robicie mleko? Ja uzywam wody zrodlanej - Zywca Zdroj i maly nie ma klopotu z brzuszkiem. Mam 5 butelek, 3 butle 260 ml i 2 male 125 ml.(wszystkie Aventu, sa bezkolkowe) i zauwazylam, ze to wcale nie jest za duzo, bo Bruno je co 3 godziny 5 x dziennie plus pije kilka razy w ciagu dnia praktycznie po lyku. Pisalam juz, ze nie chce pic...:(.co wy dajecie swoim dzieciom do picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Mamabruna moj synek juz od listopada smiga w dresikach i to o wiele czesciej niz w spiochach, jak jest dobry rozmiar to nie uciskaja i w niczym nie przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- hej:) no popatrz a ja myslalam, ze moj jest za malutki na gatki:). A jak ze skarpetkami, nie odgniataja mu sie gumki na nozkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Mam skarpetki bez sciagaczy, poki co nie zauwazylam zeby mu sie odciskaly...tylko ostatnio nauczyl sie je sciagac... nie ma to jak bawic sie swoimi stopkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×