Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Witajcie :) KIP - nie zamartwiaj się póki nie zrobisz badań. Pewnie Ania nie mażadnej krzywicy, mnie też starszyli, że niby jakieś guzki na żebrach i dostałam receptę na mocniejszą wit. D3 a potem okazało się, że Seba ma wapnia za dużo, dlatego kaszki robię na wodzie. 1 D82, Andzia - udanych chrzin, grzecznych maluchów i słoneczka. 1 wszytskim pozostałym życzę Wesołych Świąt spędzonych wśród najbliższych, smacznego jajka, dużo zdrówka dla całych Waszych rodzin i szybkiego nadejścia wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaBruna Lili 6 marca warzyla 7500g to chyba tak normalnie wazy... Otwieram nowy watek! :D Ile wasze dzieci waza ? :) 1 Niedlugo maz z pracy wraca,pakujemy sie i jedziemy do tesciowej na swieta, a na drugi dzien swiat do mojej mamy jedziemy :) w takim razie dziewczyny zycze wam i waszym rodzinom zdrowych i wesolych swiat! :D U tesciowej nie ma neta stad dzis te zyczenia :) 1 ps.Dla mezow poswiecilyscie jajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) Oby poza pogoda nic nie pokrzyzowalo planow:D Produkty humany widzialam w realu.. niewiele ale kaszki akurat byly.. U mnie dziecieca czesc gosci zachorowala, wiec nie przyjda na chrzciny, nie chcemy zeby maly sie zarazil. Dotychczas nie chorowal i oby tak dalej, ale przed zabiegiem szczegolnie ostrozni staramy sie byc... zeby nie trzeba bylo przekladac i niewiadomo ile czekac... Zdrowych cieplych i pogodnych swiat dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wesolych Swiat Dziewczyny! :D . Dobrze, ze jestescie i mamy ten topik, swoje miejsce na tym forum. Bawcie sie dobrze i nie przejedzcie;). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ferworze przyjmowania gości i szykowania imprezki ;) świątecznej. Wesołych i zdrowych Świąt da was i waszych rodzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U mnie jest bialo i wciaz sypie snieg... Niedlugo zbieramy sie do tesciowej. Smacznego jajka i trzymajcie sie cieplo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczno- ryzowa nie zawiera cukru, herbatnikowa jest swietna, i specjalna na noc kaszka mleczna grysikowo- bananowa- bardzo fajne sa tez inne. One sa w kartonach jak mleko, w cenie 4,99 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego jaja ;) Jak tam swietowanie? Mnie wczorajszy dzień wykonczył. Do poludnia u tesciow gdzie duzo ludzi i dzieci, popoludniu u moich rodzicow, gdzie tez duzo ludzi i dzieci i moj maluszek juz taki biedny był zmeczony pod koniec dnia, ale dalismy rade ;) Co swieta mowie ze nie bedziemy tak sie przemieszczac w ciagu jednego dnia, ale co swieta to samo, zeby nie robic przykrosci rodzicom jednym i drugim .... w efekcie wieczorem to bylam juz nie dochodz, a dzisiaj jestesmy w domku :) Ale zima na poludniu strasczna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzis snieg, lany poniedzialek i prima aprilis:). Bruno tez wczoraj robil za maskotke i zywa lalke ale dobrze, ze pozwala brac sie na rece innym ludziom i do wszystkich sie smieje...:). Zmiana czasu zupelnie nie objela mojego synka ani psa. Oni dalej funkcjonuja wedlug starego czasu. Zreszta ta zmiana czasu to glupota i powinni w koncu ja zniesc. Oliwia- to sa kaszki z Rossmana marki babydream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mysmy juz wrocilismy do domu. Maly zmeczony...tyle wrazen :). Teraz kapiel, flacha i lulu. A my ogladniemy Gre o tron i sie poprzytulamy:). Ino i po swietach;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już w domu, wymęczeni wczorajszym dniem - dzieci, pies i hałas ale ja lubię ten hałas...jak jestesmy u teściów i nie ma innych dzieci poza Sebsatianem to czegoś mi brakuje. 1 Dziewczyny dajcie znać jak tam chrzciny wypadły, dzieciaki grzeczne?? 1 ktoś pytał o wagę - Seba waży 8350 g 1 Seba też funkcjonuje wg starego czasu, muszę zacząć go przestawiać tak po 15 minut, żeby znwu chodził spać po 20 - wtedy mamy z mężem więcej czasu dla siebie 1 miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta swieta i po swietach... O gra o tron...trzeba dziś obejrzeć;) CO do chrztu to jak dla rojbra to za długo było..i muzyka nie ta.... rojber woli rocka:D... najpierw się grzecznie bawil... potem zaczelo mu się nudzic to zaczal zaczepiać ludzi dookoła tym swoim szelmowskim ;) uśmiechem... w czasie kazania stwierdził, ze przegada księdza.... a przed samym chrztem zrobil się glodny wiec zaczal trochę marudzić,.. uspokoil się wtedy kiedy inne dzieci zaczely plakac czyli przy polewaniu woda... jako wielbiciel wody i chlapania zaczal się rozgladac za jej wieksza iloscia... potem dostal butle i do końca mszy był grzeczny... dużo atrakcji wiec nie chciał w domu isc spac... szalal się i popisywal bo wszyscy zwracali na niego uwagę, chwalil się jak to już się swietnie przemieszcza itp. :D Czesc gości nam się wysypala z powodu choroby. wiec zostało sporo jedzenia...ale M pochlania kazde ilości wiec nie na długo:P Ogolnie jestem zadowolona..bylo sympatycznie szkoda ze tak szybko te swieta minely :D Mój lobuz wazy ok 7,9 kg ale na chudzinke nie wyglada.:) przy jego ruchliwości i tak wydaje mi się ze sporo przybral:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze chrzciny sie udały. My mamy 28 kwietnia, musze za jakims ubrankiem sie rozejrzec dla malucha. Ja odstawiam od piersi, w dzień juz nie daję, a w nocy walczymy, zeby go juz nie karmic w ogole, ewentualnie jak sie juz nie da to piers i o 6 piers a pozniej juz nie. Dizisiaj w nocy po raz pierwszy nie jadł, choc łatwo nie było. Dalam mu wode i zasnał. Troche nosilam ja, maz, dzisiaj bedzie juz lepiej. Mój synuś ewidentnie chce sie przytulac w nocy bo jak bierzemy na rece to sie uspokaja i mu tak dobrze, gorzej jak dajemy do lozeczka ;) Dziewczyny a jak tam z żółtkiem? dajecie juz?Mojemy wysypka ze skory juz przeszla wiec sie przymierzam. Jak robicie? Gotujecie jajko i pół zółtka dajecie do zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) D82- hehe, rojber mial atrakcji co niemiara;). Fajnie, ze wszystko dobrze wyszlo. Agraffka- tak, ja daje zoltko. Pol zoltka do zupki co drugi dzien. Ja tez swieta uwazam za udane, choc pogoda nie dopisala , bo kto widzial snieg na Wielkanoc? A od dzis juz normalnosc i szara rzeczywistosc...koniec swietowania:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna a jak długo sie daje to żółtko, bo na przyklad gluten przez 3 miesiace - tak mi lekarka powiedziala, a o zółtko zapomnialam zapytac? Ale dajesz ugotowane? Bo gdzies czytalam ze na poczatku ugotowane a pozniej surowe ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pogodzie lepiej nie wspominać.. Ja tez daje zoltko pol co drugi dzien...ugotowane do zupki albo kleiku... jak dobrze pamietam od 10 miesiąca daje się pol zoltka codziennie a po roczku cale jajko.. nic nie slyszalam żeby surowe dawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na Wielkanoc w zeszłym roku też padał śnieg.... co prawda zaraz topniał... ale jednak opady były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja pierwszy dzień w pracy. Padnieta jestem, dobrze, ze mała juz spać poszła... jak rozglądacie się za butkami dla waszych pociech to na stronie smyka w sklepie on-line są fajowe. Do jutra jest promocja: http://www.smyk.com/promocja/obuwie-dzieciece/cool-club?utm_content=zobacz-wiecej2-ubrania&utm_medium=ogolny&utm_campaign=newsletter130401&utm_source=newsletter i na ciuszki z kodem rabatowym UbR4!2 tez promocja. Ja tam nawet nie zagladam bo córcia już ma całą szafe a w Smyku są śliczne i pewnie na cos bym sie skusiła ;) Idę starszakom kolacje zrobie, przyszykuję ich i siebie na jutro i chyba już zalegnę w sypialni przed telewizorkiem bo na niiiic nie mam siły. Mam nadzieję, ze Marysia juz do rana pośpi.. Olałam dzis szczepienie, e tam, za tydzień pójdę ;) Dobranoc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia- toz szok dla organizmu tak isc do pracy ale kiedys trzeba;). Fajnie, ze Marysia jest z babcia, super uklad:). Bylam dzis w Rossmanie i kupilam kaszke z herbatnikami, ta co oliwia polecala. Oczywiscie sobie tez cos kupilam...poslij babe do sklepu z kosmetykami, to nie licz, ze wyjdzie tylko z kaszka dla dziecka:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tez sie strasznie objadlam na swieta. Od dzis zaczelam chodzic na silownie. Korzystam z tego, ze mam mamę u boku i mi Anię popilnuje. Żółtka nie daję, bo Ania ma alergię, spróbuję później dać. Jutro jedziemy prywatnie do alergologa w sprawie rączek i ta lekarka jednoczesnie zajmuje się krzywicą. Widuję się ze znajomymi i rodziną i Ania widzi coraz nowe twarze. Przez to stała się odważniejsza i już uśmiecha się do obcych i nawet pójdzie na ręce. Śmieję się do niej, że ma mnóstwo cioć i babć i nie spamięta wszystkich :) Zostałam zasypana prezentami i mam więcej do zabrania jak przywiozłam. Czy dajecie dzieciom biszkopty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ale tu cisza ostatnio Mamcia co nas nie zabije to nas wzmocni;) KIP milo Cie znowu widzie...fajnie ze masz pomoc i możesz forme zlapac:) daj znac co lekarz powiedział :) Ja biszkoptow nie daje, poki co maly jest bezcukrowy.. zresztą nie ma zabkow, a dziaselkami tylko owocki czy obiadek nie calkiem zmiksowany wsuwa... nic twardszego jeszcze nie probowalam, a jak już to te wafelki ryzowe z rossmana bym sprobowala o których dziewczyny wspominaly. u mnie po wczorajszej odwilży znow zimno i tak jakby chmury sniegowe się zbieraly,., Nie wiem czy wasze maluchy probowaly już lososia..ale jakby co mój rojber może polecić...wsuwal az mu się uszy trzesly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Krakow pod sniegiem .... Bruno jeszcze sam nie siedzi ale caly czas podnosi glowe do gory i jak sie go podadzi to jest zachwycony! Na lezaco nie chce ie bawic i placze. Starsze babki z rodziny mowily, zeby go podadzic do zabawy i oblozyc poduszkami. Slyszalam jednak, ze nie wolno sadzac dziecka skoro samo nie nauczylo sie siadac... Nie wiem co zrobic, bo maly az sie rwie do zabawy na siedzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kip- powodzenia u lekarza! Nareszcie upewnisz sie czy z mala wszystko ok ale mysle, ze bedzie dobrze;). D82- a ten losos to gotowany w wodzie czy na parze? Z czym go podalas? A dajecie do obiadku oprocz miesa i jarzyn jeszcze ryz albo kaszke jaglana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślask znowu zasypany pod sniegiem, sypie i sypie. Słonca nie ma a juz tak ladnie było wczoraj. Ja nie daje biszkoptów bo mały nie zabkow. Wczoraj dalam na kolacje kasze jaglana, ale taka gesta wyszla, cos tam zjadl ale dalam jeszcze mleczka. Dzis w nocy ciag dalszy walki z niekarmieniem. Udało mi sie dopiero o 5.30 dac piers. Jest lepiej bo wyeliminowalam karmienie o 24, teraz o 2,3 staram sie nie karmic. Maly super zasypia w lozeczku po kapieli, a my mamy z mezem chwile dla siebie albo ja mam chwile dla siebie. Od 2 tygodni chodze na silownie. Maly idzie spac a ja ide sie wyzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u nas od rana śnieżyca - dobrze, że wczorajszy słoneczny dzień wykorzystaliśmy na spacer. 1 Sebastian nie dostaje biszkoptów właśnie ze względu na cukier, czasem dam mu wafelka ryżowego 1 KIP, Agraffka - fajnie, że macie chwilę dla siebie i dbacie o formę:) ja nie lubię ćwiczyć na siłowni i szczerze mówiąc myślałam, że w kwietniu to już na pewno będę regularnie biegać a tu zima na całego... 1 D82, Mamcia - pewnie niełatwo jest być pracującą mamą, ale dobrze, że miałyście gdzie wracać. Gdym miała pracę, do której warto wracać, to już bym pracowała. Wszystko jednak wskazuje na to, że w październiku 2014 zamkną mój zakład pracy, w związku z tym będę szukała nowej i to w nowym zawodzie (w czasie ciąży zrobiłam studia podyplomowe - oby się na coś przydały) 1 Mamobruna - mój Sebsatian też lubi siedzieć i nawet w foteliku samochodowym czy krzesełku do karmienia próbuje usiąść i nie chce się opierać. Bawić się na leżąco już też nie chce, poza pełazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U nas również zimoa okropna, sypie i sypie.... No my po chrzcinach, i jkestem bardzo zadowolona, w kosciele mały był grzeczniutki, nie płakał wcale a w lokalu też super, miejsca dużo Dawid rozchwytywany, bawiły go ciocie a on był szcześliwy lubi jak coś sie dzieje, jedzenia było naprawde nie do przejedzenia, a nakoniec kelnerzy wszystko co zostało popakowali w pojemniki i zabrałam do domciu także jeszcze dzis dojadamy. Ja biszkoptów nie daje, wogole na tydzien przed chrzcinami nie dawałam nic nowego żeby przyupadkiem go cos nie zsypało. Mamabruna- mi doktorka zabroniła własnie obkładać poduszkami do zabawy, trzeba czekać az dzidzia sama usiądzie, Dawid tez nie usiadł i głowe podnosi,próbuje siadać i mam nadzieje że niebawem mu sie to uda. A na leżąco to najlepiej bawi sie lekko napompowanym balonem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez pediatra mowila żeby nie obkladac poduszkami dopóki sam nie siedzi.. już niewiele mu brakuje ale jednak. Lubi się tarzac wiec z zabawa nie ma problemu, ale tak czy tak siadac często probuje. losos na parze. z cukinia marchewka i ryzem zrobiłam:) Ja do obiadku daje ziemniaki, ryz albo kasze kukurydziana. Pomorze jednak słoneczne:) ciekawe jak długo... Agraffka gratuleje sukcesow z niekarmieniem . Ciesze się ze miałam gdzie wrocic, no i ze mogę się dogadać i jak potrzebuje wyjść prędzej czy wziąć prace do domu Andzia super ze chrzciny się udaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×