Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Czesc dziewczyny Hickary wspolczuje i wiem co to znaczy...teraz Rojber juz lepiej sypia ale byl pewien okre s gdzie i 10 pobudek bylo... Mamabruna super ze maz sie spisal:) ROjber ma drugiego zeba:) a w wozku to on na palak kladzie sobie nogi.... chillout totalny.... przygod ze szpitalem ciag dalszy... dzis spotkanie z anestezjologiem... ktory sie nas pyta ile maly wazy bo na oddziale wagi dla niemowlakow nie ma cholercia ja w domu tez nie mam a na tej zwyklej to za kazdym razem inna waga... a przy dawce znieczulenia dla babla to kazde 10o g ma znaczenie... dla swietego spokoju popoludniu jedziemy do przychodni zeby go zwazyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi post wcielo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mamusiabrusia dużo zdrowia dla taty:) Wiecie co tez sie ciesze ze mała wkoncu zaczęła pić ale daję jej wodę z glukozą albo soczek malinowy z cytryna taki do rozrabiania,i po tym soczku mam nadzieję że nic jej nie będzie. Mamabruna może Bruno miał jakiś zły sen że tak płakał. D82 gratulujemy 2 ząbka,a co do szpitala to dziwne że nie mają takiej wagi dla małych dzieci,moja Sandra przed zabiegiem tez stawała na wagę. Mama_ania gratulujemy nowych umiejętności ze strony Sebastiana,moja zaczęła pełzać ale wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdziwilabym sie gdyby mieli wage np pokoj obok a leniwa pani doktor nie miala ochoty sie ruszyc... skoro mogla sie spoznic... przejsc obok czekajacych ludzi wejsc do innego gabinetu i slowem sie nie odezwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoBruna synek jak byl u babci to pewnie czegos sie przestraszyl,jak Lili byla na wsi to przestraszyla sie koguta jak zaczal piac i tez przez dwie noce budzila sie z placzem. 1 MamusioBrusia zapytaj sie wprost mamyBruna jakiej jest wiary a nie owijasz w bawelne zapytaniem czy tez nie brala slubu w sobote ;) Lil tez strasznie sie rzuca do tylu i bardzo jej sie to podoba jak sie od czegos odbija.Zycze Tobie aby aby dla Brusia w koncu wyrosl zab! :) Dla znajomej synka zeby zaczely isc dopiero jak mial roczek i to wszystkie naraz,chlopiec strasznie cierpial,dziaselka mu krwawily i zadne mascie nie pomagaly,non stop placz :( 1 Dzis zrobilam kompot dla malutkiej, szklanka wody i 3 sliwki suszone i powiem wam ze pachnie apetycznie i jest slodkawy :) Lil ma dalej klopoty z kupka,placze przy robieniu. Stad ten kompot ze sliwek,raz kupilam nektar ze sliwek i kupke zrobilka bez problemu :) Pozniej wam napisze czy kompot jej smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia ja czekalam prawie 9 miesiecy i w koncu niepostrzezenie zabki wyszly... akurat wtedy kiedy chcielismy zeby sie nie pojawialy:D a od listopada kazdy zly humor na zabki szedl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhehe, mnie Lili rozbroiła tym pytaniem o wiarę. Kompletnie nie wpadłam na taką myśl, bo to dla mnie zupełnie nieistotne. Zapytałam, bo ja brałam ślub w poniedziałek i nawet złotnik się zszokował przy grawerowaniu daty, po prostu rzadko się to zdarza...:P 1 Krakowianka - dziękuję za życzenia zdrówka dla taty. Miał usuwaną tarczycę (kiedyś pisałam tutaj przy okazji rozmowy o tarczycy właśnie). Ale dziś już wychodzi:) 1 D82- no i to jest skandal! Ja codziennie zaglądam czy są, a jak mu kiedyś nie zajrzę, to pewnie wyjdą:P A z tymi wagami, to wszedzie dają czadu, u mnie w przychodni kiedyś się zepsuła (i nikt nie zauważył) i zważyli koleżance córkę, wyszło 7600g, a 2 tyg. później znów była i wskazało 7100g i lekarka panikowała do matki, że mała schudła pół kg! I się kobita zamartwiała, no jak każda matka- wiadomo. A waga taka z prl-u jeszcze!! Wstyd, kupiliby nową zamiast fotele lekarzom wymieniać... A zęby to Rojbrowi teraz wychodzą jak grzyby po deszczu!:D 1 Lili - śliwki są bardzo dobre na zatwardzenia i problemy z kupą (zapomniałam o nich na śmierć) - świetny pomysł z tym kompotem! 1 Mama_ania - narobiłaś mi ochoty na wyprawę do zoo, zazdroszczę Wam tego wypadu na ranczo. Poczekam jeszcze z rok i wtedy zabierzemy Brunolisa do Chorzowa, bo tam jest mega zoo, ale to wycieczka na cały dzień, więc lepiej jeszcze się wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia Brusia no to mnie zamurowałao,ślub w poniedziałek? ? a dlaczego tak dziwnie jesli moge sie zapytać.Takiego przypadku jeszcze nie znam i dlatego jestem ciekawa ;) A kompot dla małej smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka Lilii- wiara nie jest istotna przy slubie cywilnym. 1 D82- gratulacje zabka!:) jaja, zeby wagi w szpitalu nie bylo... 1 Nareszcie przyszla hustawka! Husiamy sie i cieszymy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili- pewnie, że możesz zapytać:) Ja mam o jeden sakrament za mało, a mój m o jeden za dużo żeby wziąć ślub kościelny:P Czyli ja nie mam bierzmowania (i nie zamierzam mieć), a mój m nie ma rozwodu kościelnego z byłą żoną. Wzięliśmy więc ślub cywilny. A dlaczego w poniedziałek? Bo w sobotę mam za duży ruch w pracy, a w poniedziałek jest luźno. Więc wolałam mieć nieczynny interes w poniedziałek niż w sobotę:P M nie robiło to różnicy. Może to i śmieszne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82 - no to mnie już totalnie zaskoczyłaś - żeby w szpitalu nie mieli wagi. Kurde przecież gdyby im tak na ostry dyżur trafił niemowlak, to jak? odeślą do innego szpitala bo nie maja wagi czy będą na oko podawać leki i liczyć na to, że go nie zabiją? Cierpliwości i powodzenia. Mam nadzieję, że zabieg przebiegnie bezproblemowo, czekamy na relację jak się czuje Rojber po wszystkim. 1 słodka Lili - ja byłam na ślubie kościelnym (katolickim) i weselu w czwartek, czyli się zdarza. A w Opolu jak mieszkałam to tam dosyć często widziałam śluby w ciągu tygodnia 1 Mamusiabrusia - przestań czekać na ząbki, to pewnie niedługo Bruś Cię ugryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wynika ze na podlasiu ludziska sa troche zacofani ;) Tutaj śluby w piatek,soboty i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U mnie wczoraj przeszly dwie burze, blyskalo, strzelaly pioruny ale jakos Bruno sie nie przestraszyl:). 1 Mamaania- dzieki za link. 1 D82-trzymam kciuki za pomyslny zabieg:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Bruno dostal swieze malinki, troche sie najpierw krzywil ale ogolnie bardzo mu smakowly:). No i caly dzien sie husialismy, on na tej hustawce zasypia...;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Mama_ania - my również dziękujemy za link:) Wyliczyłam, że mój Bruś ma 36 tydz., nie wiem czy mi się coś nie pomyliło, który mają Wasze Dzidziusie? Jeśli kto liczył, proszę o info. 1 Lili - nie jestem fryzjerką:) Prowadzę jedyną w miejscowości kolekturę Lotto i Biuro Usług Płatniczych. Dlatego nie chciałam zawieść klientów-hazardzistów, bo musieliby specjalnie gdzieś jeździć, żeby zagrać, bo przecież nie odpuszczą:P 1 Mamobruna - kupiliście taką huśtawkę jak zamierzaliście, czy musieliście się zdecydować na inny model? Fajnie, że Brunowi zakup przypadł do gustu, człowiekowi aż pieniędzy nie żal jak widzi radość dziecka:) 1 Gotuję Brunolisowi dziś pomidorówkę z suszonych pomidorków z makaronem, ciekawe czy będzie jadł? bo to nowość w menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba ma skończone 34 tygodnie. 1 wstał dziś o 6 i bawi się i nie chce spać. Normalnie to ma drzemkę ok. 8:30 albo 9 do 10 i wedy robię obiad - dziś się mu coś poprzestawiało. I oczywiście wszędzie sie wspina. Uchwyty do szuflad powykręcane, drzwi zablokowane, ao on i tak zawsze coś zmaluje 1 Mamobruna - cieszę się, że huśtawka się sparwdza. Sebastian na swoja już się tylko wspina, bo posadzony łapie za te boczne stelaże i ją zatrzymuje. 1 a teraz się wkurza, że nie umie wstać będąc pod krzesłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- kupilismy taka jak chcialam, tylko w innym sklepie i nie we wczesniej upatrzonym kolorze, no ale coz...faktycznie radosc malucha jest najwazniejsza:). 1 Sa liczniki tygodni, poszukaj, bo jest ich pelno na necie:). 1 Mamaania- no to zywe srebri z tego twojego synka:). bruno tez kombinuje przy hustawce i wklada lapy tam gdzie nie trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zbieraja sie czarne chmury, znowu burza? A ja chce po obiedzie isc z Miskiem na spacer!..,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas burza z dupnym gradem, caly parapet jest bialy, jak w zimie! Chyba nici ze spaceru:( Mamobruna, dzieki za info z tymi kalkulatorami tygodni- jakos nie przyszlo mi na mysl, ze ktos to wymyslil:P 1 Lili -To juz stary pomysl, bo prowadze to od 2007r. 1 Powodz mam na parkingu za blokiem!!!!!! Moze kajakiem dzis na spacer?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno ma pewnie ten skok rozwojowy, bo daje dzisiaj srasznie popalic i wszystko jest na NIE. Na dodatek upodobal sobie drapanie mnie po twarzy. Ma krociotkie paznokcie ale i tak boli mnie twarz...;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje, wiem cos o tym, moj rozbojnik jeszcze szczypie:/ 1 Zwariowal na punkcie zupy pomidorowej! Oczywiscie awantura byla, ze za malo, a zjadl 250g! 1 Zwiekszalyscie juz ilosc zoltek, tzn. dajecie 1/2 zoltka codziennie czy co drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Ja daje w dalszym ciagu pol zoltka co drugi dzien. 1 Mamusiabrusia- a z jakich pomidorow robisz pomidorowke? Dajesz do niej makaron bezjajeczny, taki zwykly ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Pomidorówka była z suszonych pomidorów, a makaron dałam z semoliny z pełnoziarnistej pszenicy twardej. Piszą na opakowaniu, że może zawierać śladowe ilości jaj. 1 Zwiększyliśmy też kilka dni temu ilość jajek i teraz gotując zupkę na 2 dni wrzucam tam 1 żółtko. I tak do każdego gotowania, wcześniej do co drugiego dodawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest zupa ktora moja corka potrafi wieksza ilosc zjesc,jest to kalafiorowa :) Byc moze dlatego ze zrobilam rzadsza niz wczesniejsze inne zupy,pozniej sie przekonam czy mam racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×