Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Mamcia- tez szukam lekkiej i miejskiej, landare juz mam jako czesc z chicco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki, o kurde ale mam zaległości. Miałam troszkę spraw do pozałatwiania i mnie nie było. Nadrobie to coś wiecej napisze, ach i dziś byłam w dziecięcym zobaczyc spacerówkę i sprzedawca polecał mi taką http://allegro.pl/nowy-wozek-caretero-monaco-folia-ocieplacz-tacki-i3045261784.html tylko że u niego w sklepie taka kosztowała 430 zł zdzierstwo normalnie, a ja nosze sie z zamiarem zakupienia o takiej http://allegro.pl/wozek-baby-design-walker-2012-folia-okrycie-grati-i3037198147.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- baby design trip , bebe beni halo tez sa fajne:). Mnie podoba sie coletto amico. Dobre opinie ma tez hauck malibu. No coz, m przyjedzie do domu, to cos zdecydujemy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, Mamobruna, na pewno fajniejsze są takie wózeczki z pełną rączką i z tackami, ale te są dla mnie troszke za duze po złozeniu. Szukam coś takiego bardziej parasolkowatego ;) żeby szybko złożyc i wrzucić do bagażnika, a w moim aucie jest nieduży. Wprawdzie x-lander też wchodzi ale z oporami. A też muszę jeszcze przemyślec sprawę... Hickary ja nie używam bezmlecznych kaszek, więc się nie orientuję... ale co do smaku to i tak twoje dziecko zdecyduje które woli trudno wiec polecać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko zjada wszystko co dostanie, wiec nie bedzie jej sprawialo znacznej roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego moja nie zjada, buuuu. No są niechlubne wyjątki, dałam jej dziś do powąchania i polizania Merci i zanim sie zorientowałam to ugryzła końcówkę, mam nadzieję, ze jej "bokiem" czekoladka nie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zjadła to jej ;) Czapka zarąbista;) A jaki rozmiar Hickary kupujesz? Ja chyba 42-44, bo patrzę z zeszłotygodniowego szczepienia, ze ma łepetynę 41cm. Tylko boje się, zeby akurat na lato nie była jak za dużą kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam takie u stomatologa ;) daj znać czy chętniej taką Bruno gryzie niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia- on tez dostal od stomatologa-babci:). Na razie trzyma ja caly czas w gebusi, zobaczymy:) A czpki swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje 44 - 46 -bo moja ma glowke 44 cm :) I juz jak jest taka pogoda jak dzis +3,+ 5 stopni to taka bede wkladac. jak wy ubieracie teraz dzieciaki na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde balans, zmierzyłam małej dwie czapeczki 46 i są jakby przyciasne... ale łepek ma 42 cm, przed chwilą mierzyłam. Wiec teraz do dylematu - którą, doszedł - jaki rozmiar ;) Dostałam wreszcie w aptece ten krem Atoperal baby. Moim zdaniem REWELACJA, dziecko od kilku tygodni miało policzki czerwone i szorstkie jak tarka, pół godziny po posmarowaniu kremikiem - może nie ideał ale nie ta buzia. Oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia - uśmiałam się z tego posta o spaniu :) 1 Mamabruna - fajne kaszki znalazłaś, chyba się skuszę i zamówię,dzięki 1 my dziś w końcu wyszliśmy na spacer, siąpiło, ale nie zmokliśmy jakoś strasznie, tylko Sebastian się zgrzał w kombinezonie zimowym (pod spodem miał tylko body i spodnie), nie dawałam mu już kocyka, a i tak był spocony. Myślałam, że w tej spacerówce to raczej zimno będzie. Muszę mu kupic coś lżejszego. Kupujecie na wiosnę taki cieńszy kombinezon czy tylko kurteczkę?Bo jak tylko kurtkę, to i buty trzeba będzie sprawić...coraz więcej tych zakupów. A spacerówkę małą też potrzebuję, bo x-lander to się nam w bagażniku nie mieści bez ściągania kółek. Taka parasolka byłaby ok, tylko czy te małe kółka to na nasze dziurawe chodniki się nadają? 1 dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary to kłamczucha. Na innym topiku pisała że nie ma kasy i rodzice będą jej dokładać a tutaj udaje bogaczkę, która kupuje swojej córce jakieś drogie pierdoły. Niech się w końcu zdecyduje jak to u niej jest. Ps: Przestań wrzucać filmiki swojej córki bo nikt się nią nie zachwyca tylko ty. I do tego seplenisz na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-ania ja mam na wiosnę takie polarkowe, niegrube kombinezoniki, i ze dwie kurteczki też takie misiowo-polarkowe plus jakieś tam bezrękawniki. Takie coś mi się u chłopców sprawdzało. Choć jak znam nasze wiosny to z zimy od razu lato się zrobi ;) maniana27- idź spać bo późno już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaania- no tak, buty!:) nie pomyslalam....:) Nie mam ostatnio ochoty na seks...to zmeczenie albo moze m nie jest w stosunku do mnie taki jakbym chciala? Sama nie wiem... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie czuje sie ostatnio atrakcyjna,. Zamkniecie z dzieckiem w czterech scianach tez swoje robi. Moj m mial jak to nazwal koszmar, ze poszlam sie szlajac na dyskoteke...dziwny sen:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna, jak ja cie rozumiem... mi ostatnio nie chce sie nic, stałam sie jakaś taka aspołeczna, zero werwy i chęci na cokolwiek... Mam nadzieję, ze jak wróce do pracy, lada dzień, to odżyję, zaczne sie starać bardziej o bycie zadbaną na co dzień... no i wiosna bedzie, a wtedy wszystko ożywa, mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butków to mam na teraz takie jakby kozaczki zamszowe z futerkiem (jak mała trzepie nogami to oczywiście spadają..) a na potem coś trzeba by kupić. Ale jaki rozmiar?? ;) musze pomierzyc tą Wielgachną Stopę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka nie przejmuj się, że Twój mały nie je tych przepisowych 210 ml. Chyba żadne z tutaj dzieci tyle nie je. U mnie Ania bardzo różnie je. Najwięcej się jej zdarzyło 220 ml ale tylko przez jakiś czas i to na noc. Dziś zjadła 200 ml na noc, a tak to zdarza się, że zje nawet tylko 60 ml. O przeczytałam teraz, że Bruno potrafi dużo zjeść :) Czy dajecie kaszki zarówno glutenowe jak i bezglutenowe? Napiszcie nazwy. Na szczęście ja mogę tutaj kupić kaszkę bezmleczną, bez cukru, glutenową za niecałe 9 zł. Czy kilka krostek na pupie koło odbytu świadczą o alergii? Mamabruna a co jeszcze nie podałaś Brunowi glutenu? MamaAnia ja też nie prasuję pościeli! szkoda życia na to :) Ja prasuję odrazu po praniu, ale tylko te rzeczy, które tego wymagają, czyli koszule i T-shirty, spodnie materiałowe. MamaAnia ja tylko na wiosnę będę ubierać kurteczkę. No buty też trzeba kupić :) MamaBruna ja też nie czuję się atrakcyjna. Tak się zaniedbałam :( Chodzę w dresach, bo co z tego jak coś ładnego nałożę, to boję się, że Ania mi pobrudzi, czyli albo się jej uleje, albo naślini, albo napluje obiadkiem itp. Nie mam jej z kim zostawić, żeby wyjść i coś sobie kupić. Ale wybieram się na pediukir, to jedyna rzecz, na którą chodzę regularnie raz w miesiącu. Jutro znów idę do pracy, ale dopiero jak mąż wróci ze swojej. Czyli rano ja będę z Anią i oczywiście chałupę muszę wysprzątać, a po południu praca i wrócę koło 19. Jestem tym wszystkim zmęczona. Jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia przed wyjazdem. Stresa mam dużego przed tą podróżą. Dziś też miałam plamienie, nie wiem, czy nie dostanę okresu - pierwszego od porodu. Już mniej Anię karmię, bo je stałe pokarmy i pewnie organizm to czuje. Coraz niechętniej je pierś i muszę ściągać, ale i tak mleka też jest mniej, bo wiadomo mniej je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Widze, ze nie tylko ,nie doskwiera przemeczenie i spadek formy psychicznej:). Potrzebuje czasami odskoczni od tego wszystkiego a jestem sama zBrunem na okraglo. Jest fajnie tylko jak moja mama przyjezdza a ja bez stresowo moge isc do miasta na zakupy czy kawe z kolezankami. Ale mama mieszka daleko i bywa u mnie raz na 2-3 miesiace. Kip- wprowadzilam gluten ale dawalam kaszke manna. Teraz kupilam Nestle Zdrowy Brzuszek kaszke owsiano-pszenna ze sliwka i kaszke 8 zboz. Podobno bez dodatku cukru:). One pomagaja wprowadzac gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znowu sie czuje gorzej. Wczoraj bylam u lekarza i mam poczatki zapalenia oskrzeli :( Katar mi wychodzi nawet oczami. Kiepsko sie czuje, a znowu jestem sama, a m wraca w srode. Ehhh przez ten katar i kaszel prawie cala noc nie spalam, a i moj maluszek budzil sie bardzo czesto. Nie mam na nic sily.... Mam nadzieje ze go tylko nie zaraze... Nie wiem kiedy moj zacznie lepiej sypiac :( 1 A mam pytanko odnosnie dodatkowych pokarmow - ile razy dajecie? w sensie osobno obiadek, deserek i kaszke, czyli 3 razy? Bo ja daje 2 razy obiadek i kaszke z pół sloiczkiem owoców zgodnie ze schematem zywienia, gdzie jest napisane ze od 7 miesiaca 3 posilki dodatkowe. A ze schematow jest duzo to nie wiem czy mu juz tych 3 nie dawac? 1 Żeby już był wieczór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka- wspolczuje! Ale to chorobsko sie ciebie trzyma:(. Dobrze , ze synek jest zdrowy:). Jak masz mozliwosc, zeby pobawila go babcia, to koniecznie skorzystaj:). W koncu potrzebny ci odpoczynek i spokoj:). Ja daje 2 posilki- sloiczek z miesem i pol sloiczka deserku. Zaraz zerkne na te schematy zywieniowe...ale co schemat to troche inne wytyczne:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×