Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona kochanka mojego

Żona mojego kochanka pobiła mnie! Jutro zgłosze to na policje

Polecane posty

Gość żona kochanka mojego

Byłam dzisiaj o godzinie 15 u żony swojego kochanka. Spytałam się kiedy da rozwód swojemu mężowi bo ja nie zamierzam dłużej czekać i żądam by dała mu ten rozwód w trybie natychmiastowym. Uderzyła mnie w twarz. Potem poszłam do matki mojego kochanka i oznajmiłam że jej syn będzie ze mną, chociaż ona nienawidzi mnie, zwyzywała mnie od dziwek ale ja z miłości nie zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29,1
a jestes pewna ze on planuje z Toba przyszlosc? ze nie jestes tylko na chwile? jesli tak to dobrze zrobilas po co czekac w nieskonczonosc. on prawdopodobnie jest flegmatyczny i nie wiedzial jak sie za to zabrac. co do policji to zrob to jak najbardziej. jesli jednak to byl tylko plaskacz to na obdukcji nic nie wyjdzie wiec lepiej zrezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze
NUDA zreszta jak reszta twych glupawych tematow, zajmij sie lepiej nauka tepa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
nastepna kurwa ktora mysli ze nalezy sie jej cokolwiek łacznie ze wspolczuciem... powinna ci najebac szmato i to ostro za takie podejscie bo kurwa jak mozna na bezczela tak chodzic po domach i narzucac swoje zdanie. kurwa jestes i tyle, sam bym ci wyjebal szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A lice?
a mamusia kochanki mojego ex-meza na wieść że córeczka kurwi sie z moim małżonkiem odparła: jest dorosła, wie co robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
autorko powinnas dostac jeszcze raz paskudna zdziro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkiiiklmnoprstuwyzlc
nie wiem czy to nie jest prowo jakiejś gimnazjalistki :) ale skąd wiecie, że ona jest taką kurwą czasami taka kurwa dowiaduje się ostatnio o swoim dziwkarstwie dopiero od żony, której nie ma albo z którą mąż niby nie żyje :) No chyba, że świadomie ktoś wchodzi w taki układ a to co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no ale autorka była swiadoma ze pakuje sie z małżęństwo wiec powinna miec ryj obity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×