Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juikyu8y9

Przeszłość swojej partnerki

Polecane posty

Gość juikyu8y9

Mam 25 lat i związałem się z dziewczyną 18 letnią. Poznaliśmy się zaraz po jej maturach i do dzisiaj jesteśmy razem. Nie dawno dowiedziałem się o jej przeszłości która nie była kolorowa. Z tego co wiem to skakała z kwiatka na kwiatek i jak sama mi się przyznała uprawiała seks z paroma kolesiami może 5 może 7 sama już nie wie ale było ich paru. Kolesie żerowali głównie na jej naiwności ( ona jest ogólnie ofiarą gwałtu, jak miała 13 lat była trzy razy gwałcona przez jej wujka ) ..To wszystko miało na nią taki wpływ że w sprawach seksu jest jaka jest. Ze mną też szybko zresztą poszła do łóżka bo coś jakoś po dwóch tygodniach znajomości. Problem w tym że Ci kolesie czasem do niej piszą, wyczuli łatwy "towar" i często się do niej odzywają na fejsa proponując spacerek herbatkę i walą takimi durnymi podtekstami a wiadomo że chodzi im o to żeby sobie poruchać. Ja moją dziewczynę kocham, ona mnie też, stworzyliśmy super związek który fajnie sobie idzie i rozwija ale jej przeszłość ciągle daje o sobie znać, wiecznie mamy z tego powodu jakieś głupie akcje. Co zrobić w takim wypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oralgutan
Nie chcę Cię chłopie martwić, ale masz laskę mocno niestabilnie emocjonalną. Wcześniej czy później Cię zdradzi, więc zastanów się czy jesteś na to gotowy. To, że poszła z Tobą do łóżka po 2 tygodniach to nic nie znaczy...ja nigdy nie byłem z laską co to mnie miałaby miesiącami trzymać. Problem jest taki, że mocno się puszczała a w te 7 to bym szczerze wątpił. Poza tym Ci goście do niej piszą a ona kontynuuje znajomość co oznacza, że zaliczali ja jeden po drugim a ona nic sobie z tego nie robi traktując sex jak sport. Kiedyś dojdziesz do tego z jakimi dziewczynami należy się wiązac a które zalicza się i zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśk.
Już trochę ze sobą jesteście więc ja bym jej tak nie skreślała, jak napisał Oralgutan. Doceń to, że jej z Tobą szczera i Cię nie okłamywała od początku, bo mogła przecież powiedzieć, że miała tylko 2. Jeśli zrozumiała w końcu błędy przeszłości, to żeby wam się nie zdarzały częściej tego typu akcje, to niech całkiem zerwie kontakt z tamtymi kolesiami. Niech zmieni nr, zablokuje ich na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekło z głowy
"ja nigdy nie byłem z laską co to mnie miałaby miesiącami " Czyli jaki masz termin? "Masz miesiąc na rozłożenie nóg albo się pożegnamy"? Problem jest taki, że ona kontynuuje te znajomości. Niech je zakończy i tyle. I jakaś terapia, bo gwałt jest piętnem, szczególnie w takim wieku i przez bliska osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oralgutan
Czyli jaki masz termin? "Masz miesiąc na rozłożenie nóg albo się pożegnamy"? Jestem dojrzałym facetem a nie 20 latkiem, który stawia sobie za cel zaciągnięcie dziewczęcia do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowbojko.pl to dno
Po pierwsze miej trochę więcej dystansu do tej calej sytuacji. Po drugie 7 partnerów to wcale nie tak dużo. Po trzecie poproś swoją dziewczynę aby zmieniła nr i zablokowała tamtych prostaków na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oralgutan
Co do gwałtu to nie wiem jaka sieczka powstaje w głowie kobiety po gwałcie. Na pewno nic dobrego.... Poza tym myślałem że z spadnę z krzesła jak przeczytałem o "18 latce, która zrozumiała błędy przeszłości". 18 lat to większość dziewczyn zaczyna popełniac te błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oralgutan-taki niby jesteś dorosły a aż się niedobrze robi czytając Twoje wypowiedzi..Facetom jest się łatwo wypowiadać na temat gwałtu bo sami tego nie doświadczą.Sieczka?Masakra jakaś. jeśli chodzi Autorze o Twoją kobietę to coś mi nie pasuje.kobieta zgwałcona nie ładuje się później każdemu facetowi do łóżka,boi się kontaktów seksualnych,brakuje jej zaufania i niemal każdy dotyk mężczyzny sprawia jej ból.Długo się o czymś takim zapomina...trzeba mocno ufać partnerowi.Dziwna ta twoja laska.masz pewność,że była gwałcona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×