Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość weranika23
ja też stosowałam tą dietkę i udało mi się dotrwać do 7 dnia, zjechałam 4 kilo, ale normalnie na jajka nie mogłam patrzeć już, do tego smarowałam się cały czas olejkiem wyszczuplającym GUAM kupionym na www.ciao.pl i efekt się utrzymał. chcę jednak ją powtórzyć, bo zostało mi jeszcze 5 kg do zrzucenia, ale nie wiem po jakim czasie mogę znowu na nią przejść, chyba po pół roku dopiero nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
U mnie dzis również ostatni dzień. Waga cały czas spada. Start 72,6, a dziś 67,9. Dziś trochę słabo się czuję, bo nie ma śniadania, ale na obiad mam kiwi i jabłka. Boję się, że waga zacznie wzrastać jak zacznę jeść produkty spoza diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje margita o te nawracajace kg dlatego jak bede na 8/16 i do tego na niełaczeniu , mysle ze wtedy nie powinny wracac, bede obserwowac jak to zadziała, jak nie zadziała to cos zmienie ja mam na obiad pomarancze i banana ( nie kupiłam wczoraj innych owocow ) a dzis w sklepie koło bloku nie było nic ciekawego z owocow wiec mam ta pomarancze i banana były grejpfruty ale nie moge na nie cos patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aronka daj końiecznie znać ile schudłaś. Dzisiaj robie sobie dzień oczyszczający. A jutro pełną parą dieta. Zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
dzień 5:) czuje się dobrze, nawet nie jestem głodna... obawiam się jednak ze moja waga nie spada z tego powodu, pamiętam jak na kopenhaskiej mnie ssało ale i efekty były, brakuje mi wagi żeby ocenić rezultaty...i w dodatku mam okres... a Wam dziewczyny gratuluje sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac ;) jestem juz po owocach i po spacerze z psem , czeka mnie dowolna kolacja z menu ,wiec wybiore chyba jajka i marchewke jakos na nic nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zabieram sie za ostatni posiłek w tej diecie marchew i jajka, jutro wazenie i mierzenie talii , do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA21@
Hejka. Pisałam wczesniej ze od dzis zaczne diete kopenhaska no ale zaczelam od wczoraj powiem wam ze ciągle jestem glodna ehhh :( na margicie tak nie bylo... Masakra. Meczy mnie wszystko ale wytrwam. Bynajmniej mam taka nadzieje i powiem wam dziewczyny ze kopenhaska odradzam stanowczo.jąk coś to tylko margita....ale zobaczymy ile na tej schudne.... Mam nadzieję ze moje meczarnie nie pojda na marne.pozdrawiam was.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Ja dziś kończę dietę. Jutro jeszcze rano się zważę i po krzyku. Udało się. Najtrudniejszy był pierwszy i ostatni dzień. Dziś miałam imprezę, ale poza szynką (zgodnie z planem) nic nie zjadłam i jestem z siebie dumna, choć goście byli bardzo zdziwieni, że siedzę przy butelce wody, ale nie poddałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margita daj znac jutro po wazeniu ja juz uciekam bo rano wstaje wczas o 4,30 a komorkai diada musze naladowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , zwazyłam sie i na minusie 3,20 ( wiem ze nieduzo ale nie miałam nadwagi ) w pasie - 5 cm , i bardzo sie ciesze bo oponka zniknełą i brzuch jest płaski teraz bede chciala miec wiecej ruchu i dieta 8/16 a wlasciwie taki sposob na dalsze odzywianie boje sie zeby mnie nie dopadło jojo , bo juz mam dosc tych diet margirta napisz jak u ciebie zycze wszystkim powodzenia i trzymam kciuki, jak bede kiedys ;( miala byc na diecie to na tej , ale bede sie starac odrazu kontrolowac wage i działac a nie czekac az bedzie plus 5 kg miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja zaczynam dzis mój pierwszy dzień własnie pije kawke. Mam pytanko ile tych owoców ma być i jakie? Aronka daj znać jak tam waga. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat schudł ponad 7 kg a dokładnie 7,40 wiec nie jest zle -miał wieksza nadwage i jeszcze mu zostalo 5-7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Hej, u mnie waga bez zmian w stosunku do wczoraj. W sumie przez 14 dni Margity schudłam 4,7 kg, nie mając nadwagi. Ubrania luźne, brzuch płaski, samopoczucie super. Życzę wszystkim dietującym na tej diecie powodzenia, bo naprawdę warto wytrwać. Przenoszę się za Aronką na dietę 8/16 i mam nadzieję utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaczynam diete od dzisiaj z wagą poczatkową 75kg , mam nadzieje ze zakończe diete z 6 na początku, właśnie pije kawke której nie lubie ale jestem pozytwnie nastawiona:-) powiedzcie mi kochane jak przyrządzałyście sobie ten stek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemonia
a ja niestety od początku wszystko.... :( tygodniowy urlop zrobił swoje... 18.02.2013 167 na 73,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja po raz 3 zaczynam:P nie moge zaczynać w środku tygodnia bo jakoś mi to nie pasuje, dlatego dziś zaczynam, znowu:) Ostatnio wytrzymałam 5 dni i schudłam 3 kg, i przed te 1,5 tygodnie teraz bez diety nie przybyły mi mimo że jadłam dużo i piłam piwka:) Miałam dzisiaj straszny sen:) Śniło mi się że chciałam kupić sobie precelka, ale Pani mi go nie chciała sprzedać bo powiedziała że jestem tak gruba że już nie powinnam jeść:P hihi:) Zaczynam od 62,5 kg ( 164 wzrostu) Muszę wytrwać do końca! Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga09061
Hej dziewczyny ja dziś pierwszy dzień startuje z 89 kg przy wzroście 168cm życzcie mi powodzenia, mam nadzieje że dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze źe duźo dziewczyn dzisiaj zaczyna. No to pozostaje nam wspólne wspieranie. Ja mam nadzieje źe pod koniec diety zobacze szóstke z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
dzień dobry:) dzień 6 :) kawa wypita, bułka zjedzona,. Aronka gratuluje wytrwałości :) zaglądaj tu do nas. witam nowe dziewczyny:) po sobie mogę stwierdzić ze ubrania są luźniejsze i brzuch mniejszy... to duży sukces zwłaszcza że nie chodzę głodna :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga09061
dzięki karina12322 mam ogromny nadbagaż po ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja przed ciążą ważyłam 60 kg przytyłam 30 kg, po ciąży ważyłam 76, teraz znowu przytyłam, masakra. Fajnie że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Monzi super tak trzymaj, ja dzisiaj też 6 dzień ale niestety w weekend nagrzeszyłam, w sobote było i winko i sałatka z kurczaka :( ale za to wczoraj basen to się troche usprawiedliwiłam a dziś znów wszytko zgodnie z planem, boję się wejsć na wagę myślę że zrobię to w środę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×