Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość sewka
A ja po 7 dniach jestem 2,5kg na minusie chociaż trochę moje menu modyfikowałam. Np do marchewki starłam jabłuszko. Pychotka. Zamiast steku zjadłam 2 małe roladki wołowe, a zamiast gotowanej ryby pulpeciki drobiowe. W 5 dniu pojawiły się zawroty głowy więc zjadłam kromkę ciemnego chlebka. Przeszło. Zaczynam 8 dzień. Wytrwam. Najważniejsze. Nauczyłam się kultury jedzenia. Cierpliwie czekam gdy szykuję posiłek i zasiadam do nie wyłącznie wtedy kiedy mam na niego czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sewka to tak jak ja też miałam zawroty głowy i troszkę ją urozmaiciłam, ale nadal się nie poddaję już czuję się lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagafcca
co tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
Cześć Dziewczyny, cos tu cisza zapanowała :). Dzisiaj jestem na 7 dniu diety. Pierwsze ważenie dzisiaj było - i szok - 5 kg na minusie (dodam, że troche zmodyfikowałam menu) :) to jest motywacja dopiero :) a jak Wam idzie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku a po co
ja jeszcze modyfikowalas tu jest duzo zarcia a te bulki nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku a po co
tzn jestes na mż a nie na margicie zaczynacie diete a potem zmieniacie zasady po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
Nie zmieniam diety, po prostu pije więcej kawy bo tak już jestem nauczona, i jem owoce z jogurtem na śniadanie od 2 dni. Czasami się zdazyło, że nie zjadłam kolacji bo nie byłam głodna - i to jest ta modyfikacja. A tak poza tym trzymam się menu. Nie ma co się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka90
patrzac na jadlospis ta dieta jest spoko. jest duzo lzejsza od kopenhaskiej i daje podobne efekty, warto nawet przetrzymac ja dluzej niz sie katowac te 13 dni. Ja nie wytrzymalam, wiec dolaczam do Was dziewczyny, trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemonia
wczoraj miałam 8 dzień, waga coś tam zmalała ze 2-3 kg ale... prawie wylądowałam przez te diete w szpitalu... więc chyba kończe z dietami ze względu na zdrowie. Idzie wiosna czas na rower rolki i spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota82
giemonia ja z podobnego powodu odstawiłam tą dietę. Teraz jem po prostu mniej. Tyle ile schudłam a było to 3 kg w pięć dni i straciłam 5 cm w pasie tak na razie nie przytyłam a wręcz straciłam jeszcze 1 cm w pasie. Wszystkim tym którzy zmagają się z margitą życzę powodzenia i wytrwałości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka19
a co wam sie działo dziewczyny ze o mało nie wyladowałyscie w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqnnnq
mozna sie dołaczyc od srody tzn jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
Zapraszamy - ja już będę na półmetku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny myslicie ze
mam cos nie tak z przemiana materii? jestem 9 dzien na margicie i caly czas ta waga w miejscu czyli tylko -1 kg, dodatkowo cwicze ewa chodakowska i chodze na basen kurde jak to mozliwe ;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
ja też jestem 9 dzień na tej diecie i tez stoje w miejscu :( ehh a było tak ładnie, schudłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie kciuki tu Pyza
Witajcie. Zaczynam od dzisiaj. Jestem w trakcie sączenia kawy i już słyszę burczenie bo mój rozpasany brzuch domaga się drożdzówki :) Ale jestem zmotywowana i muszę od czegoś zaczać. Dietę Margita traktuję jako preludium do zmiany nawyków. Po jej zakończeniu chciałabym zacząć zdrowo się odżywiać i przede wszytkim nie opychać ukochanymi słodyczami. Tylko niech coś faktycznie drgnie na wadze, żebym miałą większą motywację. Ważę 78 kg przy 170 cm wzrostu. Nigdy nie byłam chudziutka, więc gdybym schudła 8 kg i utzymała wagę byłabym przeszczęśliwa. Wczoraj odwiedziłam kilka sklepów, jest już piękna wiosenna kolekcja. Pastelowe delikatne kolory dla...eterycznych kobiet. Nie dla takich pulpetów jak ja, chlip, chlip. Kochane trzymajcie za mnie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny nie jest prawda ze mozna od 7-10 kg:( stosowałam tą diete regorystycznie maksymalny spadek wagi to 3 kg i odzywiajac sie dokładnie tak samo po skończonej diecie tylko moze z małymi grzeszkami typu 2 szk napoju gazowanego raz na 2 dni 1 ptasie mleczko w ciagu 3 dni oraz mniejsze ilosci wody przybrałam mna wadze 1 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witrwtw
ja schudlam 7.5 kg na tej diecie miesiac temu teraz schudłam 2 na mz i juz chce utrzymac wage z 85 kg zaczynalam wzrost 174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyuffyuff
??????? halooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
nic tu się nie dzieje, jest ktos jeszcze na tej diecie? :) jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie zakończyłam dietkę, -3 kg to i tak sukces poniewaz tydzień miałam grypę, jak cała moja rodzinka, mam mniejszy brzuch i skurczony żołądek teraz po prostu mniej jem:) Życzę wytrwałości nowym dziewczynom:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysxiaaa
jest ktos na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysxiaaa
haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zaczynam tę dietkę, startuje z 77 kg przy 175 wzrostu :/ ktos moze się przyłączy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta12
Witam.Ja jestem na amerykańskiej a od nowego tygodnia myślę właśnie o tej diecie.Czy da się na niej sporo schudnąć ponieważ jeszcze mam troche do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertaq44q
ja tez zaczne po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak dzisiaj zaczynam.... wczoraj zrobiłam zakupy. Dwa dni bylam na zupie jarzynowej i dziś jest jest -1,7 kg, wody czy nie, ale i tak fajnie :) Właśnie pije kawkę i zaczynam dzień pierwszy, moze jednak ktos chętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×