Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

witam dziewczyny ja dziś ostatni dzień wychodziłam z wagą 81 a kończe z waga prawie 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś 4 dzień na wadze -1,5 kg. jest dobrze wczoraj bolała mnie głowa, rodzinka mi się pochorowała boję się że i mnie dopadnie grypa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
Cześć Dziewczyny, od wczoraj jestem na diecie. Pierwszy dzień, o dziwno nie był ciężki. Ale za to dzisiaj okropnie się czuję :/ nie dam się, bo bardzo chce schudnąć. Wczoraj moja waga wynosiła 75 kg przy wzroście 173cm. Chciałabym dojść do ok 63 kg - może dam radę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
dzień 9 :) czuje się dobrze,nawet nie jestem osłabiona, może dlatego że jeżeli czuje się źle to dołączam do menu np. serek wiejski lekki i jest ok :) brzuch się zmniejszył opona ginie :) o to mi w sumie chodziło:) pozdrawiam wszystkie dietkujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemonia
a ja postanowiłam, że zważę się po tygodniu zawsze się robię nadęta przed okresem a jestem ze 3 dni przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mój tata przeszkadza w diecie:( cały czas kupuje jakieś ciasteczka, cukiereczki, wczoraj robił zapiekanki, ostatnio pizze, ehh :( musze się zamknąć w pokoju i nie schodzić do kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1993r
Niunia hehe jak bym moja Mame widziala ;P puki nie przyjdzie Po poludniu z pracy Jest wszystko Jak w Men, a pozniej; kupilam to, to, to, spruboj ;d Ale Daje rade ;) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emili23
Ja ze swojej strony mogę polecić przy wszelkiego rodzaju dietach, aby pamiętać o witaminach i niezbędnych minerałach, których doskonałym źródłem są soki. Hamują one idealnie w naturalny sposób poczucie głodu, a także mają wspaniały wpływ na naszą cerę i przemianę materii. Jeśli jesteście zainteresowani tematem to więcej informacji możecie znaleść na stronie http://www.terapiasokami.pl/jakie-sok-na-odchudzanie uzyskacie tam również bezpłatną poradę dietetyka który pomoże wam ułożyć doskonały program diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam owoc Pomelo , jest mało kaloryczne i bardzo zapychające, smaczne i ma dużo właściwości odżywczych warto sobie poczytać na jego temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemonia
ja na całej tej diecie jeśli chodzi o owoce to tylko pomelo i mandarynki no i ewentualnie jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Witam, dziś dzień 10 - waga w totalu spadła - 3kg, ale tez wyraźna różnica w centymetrach nie powiem wam dokładnie ile bo się nie mierzyłam na samym początku, ale spodnie dosłownie wiszą na czterech literach i oponka zmniejszona :) także jest dobrze, ponadto żołądek skurczony i ssanie na żarełko zmniejszone ,postanowiłam że będę nadal na tej diecie z lekkim urozmaiceniem jak już zakończę 14 dni, natomiast jeśli chodzi o Pomelo to tak potwierdzam też się nim zajadam ulepszona wersja grejfruta - jest pyszne, życzę wytrwałości wam dziewczyny bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolieta ja też mam zamiar zostać na tej diecie tylko z lekkim urozmaiceniem, mam nadzieję że dam rade po 4 dniach - 2,2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
dzień 10 :) na wadze - 3kg mniej :) kolieta czyli tak samo spadamy :) ja skończę tę dietę to ją też delikatnie urozmaicę i będę dalej się odchudzać :) dziś przez cały dzień tylko kawa i z powodu braku czasu odrobina chudego twarożku z jogurtem naturalnym...:) ale nie jest źle :)oby do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskazaska
upokoilyscie mnie bo ja jestem 6 dzien i w sumie 2 kilo mniej wiecej mniej..nie wiem moze liczyalm na wiecej bo w sumie ciezka ta dieta;d no ale jeszce jeden tydzien przede mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwata
co tu tak cicho? chyba nie poleglyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
nie poległyśmy:) dzień 12:0 trzymam się ale jakoś, ale już mniej mi schodzi z wagi:) wczoraj wieczorem zgrzeszyłam winem... cóż za zdrowie koleżanki trzeba było wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia2004
To moj 4 dzien hmm dzis ryba mniam :) zastanawialam sie wczoraj czemu w.takiej rygorystycznej diecie jest ser- i to taki tlusty :) dziwne. Jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia2004
Tzn poprawiam sie 5 dzien :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem po tej diecie teraz jestem na 8/16 i staram sie niełaczyc białka i wegli w 1 posiłku mozecie zjesc ser piórko zólty ktory ma tylko 3 % tłuszczu trzymam za was kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
Witam Was wszystkie przy kawce :) jak się ciesze, że tu można pić kawe :)) ja uzależniona od kawy :) Jak Wam dziewczyny idzie, trzymacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , ja nie zaczynam wczoraj w nocy obudzilam sie z goraczka ponad 39 i fatalnie sie czuje jestem osłabiona z enie moge nawet do w c dojsc , ale zycze powodzenia ponoc panuje jakas grypa- wirus a w osrodku zdrowia to co sie dzieje to istna masakra nawet nie ma miejsc do lekarza i badz tu zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Monzi wkońcu się zważyłaś - 3kg jest sukces gratulacje:) ja utrzymuje ten spadek i 12 dzień mija, w weekend zmiesciłam się w dawno zapomniane rurki co dało jeszcze większego kopa, i motywację będę dalej na tej diecie bo już organizm przyzwyczajony i nie woła jedzenia także dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś 8 dzień jakoś sie trzymam waga nadal -2,2 może w tym tyg coś sie ruszy. Trzymajcie sie dziewczyny, wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
kolieta nie wiem czy to dobry pomysł aby dalej stosować tą dietę ... organizm potrzebuje urozmaicenia, a ta dieta trochę monotonna jest jakby nie było, spróbuj może ja troszkę urozmaicić, też myślałam żeby na niej zostać ale trochę się obawiam o swoje zdrowie i po prostu ją trochę zmienię:) dziś już dzień 13, i szczerze mówiąc nie myślałam ze wytrwam do końca a tu proszę :) wytrwałości życzę wszystkim :) u mnie po 13 dniach mniejszy brzuch i skurczony żołądek :) nie chce mi się już tak jeść :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×