Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość margitadietaija
ja też sałatę jem w mikroskopijnych ilościach, marchewkę też. Jutro bułeczka - cudo - mam dynią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaarz zjem grahamke i wypije kawe dzis 6 dzien bateria mi w wadze siadła i musze kupic nowa , pewnie po niedzieli juz chyba ze jeszcze dzis zdaze ( bo obota to do 14 ) i od 10 otwarte a na zakupach juz byłam wie nie wiem czy tam dzis pojde a i tak waga mi teraz bedzie spadac bardzo malutko a moze i wcale , wiec wazyc sie codziennie juz nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dzien bez kawy nie wiem jak to bedzie . moze wypije jednak moze nie ;) a wy? ktore macie jutro 7 dzien co u was z kawa dzieczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie ma tu dzis nikogo ja zjem dzis posilek dopiwro kolo 15 bo msze eyjsc na spacer z psem i zejdzie mnie zgodzinke bo idziemy pobiegac milego weekendu mam nadzieje ze sie trzymacie diety i sie odezwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota82
A ja zaraz zasiadam do obiadu i już nie mog się doczekać :) Pandziora jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota82
aronka 34 nie chciało mi się wierzyć, że tak szybko spadasz z centymetrów w pasie ale to naprawdę działa! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dorotka dzis sie nie wazyłam jak pisalam ale dzis mi cm nie spadly :) ale ja nie wiem co jest grane bo mam 8 czy 9 dzien @ juz sie pogubiłam w liczeniu jak bylam na kopenhaskiej 2 lata temu to miałam az 11 dni nie wiem zcy to przez diete czy jak ale historia sie powtarza po raz drugi. nie wiem czy pic kawe jutro czy nie , bo nie ma jej w menu a wy jak zrobicie> na kopenhaskiej nie bylo jej w menu ale piłam w 7 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Ja trwam nadal. Na pewno jutro wypiję kawę, bo cały dzień bym chodziła jak zombie tylko po herbatce. Dziś mam pokusę napić się wina i nie wiem, czy tego nie uczynię. Póki co jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he margita ja chyba wypije ta kawe tez , ja mam ochote na latte i nie wiem czy sobie dzis nie strzele taka kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glikogen szybkie źródło energii Przy restrykcyjnym odchudzaniu gdy mamy do czynienia w organizmie ze zjawiskiem hipoglikemii (niedocukrzenia) to glukoza uwolniona z glikogenu jest pierwszym źródłem energii nie tkanka tłuszczowa. Wykorzystanie 1 kg glikogenu skutkuje uwolnieniem 3,5 kg wody. Zatem odchudzając się w bardzo restrykcyjny sposób możemy w szybkim czasie osiągnąć spektakularne wyniki spadku wagi sięgające 3-8 kg. Jednakże obniżenie wagi nie będzie wiązało się z utratą tkanki tłuszczowej, lecz wody i zapasów glikogenu, które po zaprzestaniu odchudzania w bardzo szybki sposób ulegną odbudowaniu, a masa ciała wróci do punktu wyjścia. Powodzenia :) Jak mawiał klasyk: Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autorka????
tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Tak, oczywiśćie rozmywacz nas uświadomił - głupie blondynki, co się na szminkach znają. Te same słowa słyszałam, gdy byłam na diecie Cambridge. Organizm wchodzi w ketoze i dlatego nie odczuwamy głodu i chudniemy. Ja przez trzy tygodnie - jedząc max 800 kcal na diecie Cambridge, schudłam 8 kg i te kilogramy nie wróciły. Czy to nie jest cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz woda spadla wczesniej teraz spada tłuszcz , wiec wiem swoje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ja dziś juz 11 dzien na diecie. 7 kg mniej mam jeszcze 3 dni i postaram się o jeszczejeden kg :) moze sie uda. A tak wogole to diete przedłuże do tygodnia albo i dwoch bo moj cel bylo 10kg mniej na tej diecie a dopiero mam 7. Jak wam idzie dziewczyny ? A tak wogole to zjadlam paczka w tłusty czwartek :) potem cwiczylam 40 min i wyrzuty zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipstick<3
ja zaczynam od poniedzialku.. cwicze juz ok 2/3tyg jest fajnie ale jakas dieta na przyspieszenie wszystkiego sie przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
nie piłam wina. Trzymam się dzielnie. Jutro się zważę, w końcu to półmetek będzie. Jakie owoce jecie? Bo ja do tej pory grzecznie - jabłuszka, grejpfruty, kiwi, a jutro mam ochotę na winogrona i banana, czyli niedobrze. Która jadła i chudnie? A na ulubione danie mam już zakupioną szynkę z komina - pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brawo margita za silna wole ja tez do teh pory grejprut jablka i kiwi i wiesz tez mu sie marzy banan i winogrona i chyba zjem :) a na kolacje ulbione danie to nie wiem zjadlabym bulke ale za duzo kalori albo zjem tez tradycyjna szynke wrocilam z psem ze spaceru dzus polmetek 7 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slon
Witajcie dziewczyny!!!Podziwiam Was, za wytrwałość i konsekwencję ja do tej diety "zbieram się " tydzień i nie mam tak silnej woli jak Wy. Przed ciążą ważyłam 53 kg po ciąży (4msc) 64 źle się z tym czuję i przed powrotem do pracy chciałabym schudnąć ale jest jedno ale - karmie naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Hej - piję herbatę na śniadanie i czuję się bosko, bo na wadze już 69,6. Aronka, napisz co u brata, jak jemu idzie dieta? Jeśli chodzi o owoce to namyśliłam się i marzę o gruszcze :-) Ja myślę, że naturalne karmienie dziecka wyklucza wszelkie diety restrykcyjne. Zacznij się po prostu zdrowo odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brata dalej sie tryma diety ale nie mamy bateri w wadze bo siadła i dopiero kupie jutro to sie zwazymy jutro z rana to napisze wypiłam kawe i nawet nie czuje na razie głodu a co do karmienia to odradzam takie diety tego typu , tylko mz najlepiej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze znowu z bledami napisalam albo zjadam literki albo dodaje , ;) postaram sie poprawic! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota82
Witam, witam. U mnie trzeci dzień i jak na razie czuję się świetnie :) Co do diety w czasie karmienia to tez nie polecam. Ja też nabrałam kilogramów po ciąży mniej więcej tak samo jak Ty slon ale daj sobie czas. Jeżeli nadal karmisz to powinnaś schodzić z wagi. Powiem Wam szczerze dziewczyny, że ta dieta jest wręcz dla mnie stworzona! Uwielbiam sałatę, sery, warzywa i mięcho :) Pozdrawiam i wytrwałości życzę. Muszę się także przyznać do chwili słabości bo wypiłam wczoraj piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobiłam sobie jako posiłek ( owoce) ałatke z kiwi , jabłka, pomaranczy i banana pojadłam sobie tym , i ietraz pije herbatke ziolowa a potem wybrane danie tygodnia ale nie wiem jakie jeszcze , moj brat wybral kurczaka a ja chyba jajka i marchewke bo za miesem nie pzrepadam ani sałata a szynki zapomnialam kupic tej co lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kolacji ( godzine temu ) zjadlam te jajka i marchewke jutro kupie baterie i jeszcze sie zwaze bede na czczo, bo posiłek dopiero ok 14 godz jutro dzien 8 czyli tak jak 1 dobranoc do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Kolejny dzień bez grzechu. Na kolację jadłam pyszną szyneczkę. Byłam na zakupach ciuchowych i nabyłam pomarańczową, dopasowaną kieckę - bomba. Ach i byłam na Drogówce. Polecam. Film genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bateri do wagi w kioskach ruchu nie ma ( dawniej byly ) i dopiero musze jechac do tesco albo innego marketu , i lipa nie waze sie a nie amm kiedy za bardzo jechac wiec nie wiem kiedy sie zwaze mam nadzieje ze do konca diety sie zwaze dzis 8 dzien :) pije kawe i dzis mnie ssie a tu dopiero ok 14 posiłek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Hej, aronka, mnie też ssie strasznie. Kawy już dwie wypiłam. Teraz piję wodę. Czy to jakiś kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to kryzys ja dzis wstałam o 4,30 i moze dlatego ;) musze isc po szpinak bo mam mało .a myslalam ze mam opakowanie w zamrazalce, a w sklepie byłam niejednym bo szukalam po osiedlu bateri do wagi, no coz trzeba bedzie isc , potem z psem wiec wole teraz to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×