Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bejca8925

Zupa z kaczki?

Polecane posty

Gość bejca8925

Kupiłam wczoraj porcję rosołową z kaczki i nie mam pomysłu, jaką zupę z niej ugotować:) Wolałabym nie robić rosołu - jestem na diecie. Macie jakąś propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie jak kiedyś kupiłam taką porcję to robiłam rosół. Kaczka jest dosyć tłusta, więc przypuszczam że co byś nie zrobiła to raczej chude to nie będzie, no ale nie wiem. Może ogórkową? Chyba pasowałaby do kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejca8925
Wiem, że nie będzie chude, ale zamierzam wywar odtłuścić, a odtłuszczony rosół jest wstrętny:) Zastanawiam się, czy ogórkowa na kaczce nie będzie smakowała identycznie jak na innym mięsie. Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Podziel porcję na części , dołóż kawałek wołowiny i porcję rosołową z kurczaka - wychodzi super rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałam ogórkowej na kaczce, a nawet powiem że nie robiłam innej zupy na kaczce niż właśnie rosół. No ale skoro rosołu nie chcesz to możesz w sumie spróbować każdą zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil56
czerninę zrobić kupić krew z kaczki mniam pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na tym ugotowla rosol :) mniam mniam :) Nie rozumiem jak mozna rosol odtlusczac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
ja gotuję często na kaczce, większość zup "pasuje" do kaczki, chociaż mój mąż twierdzi, że najlepsza na kaczce kapusta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejca8925
Toteż piszę przecież, że nie zamierzam odtłuszczać rosołu, bo to jest niesmaczne, a że jestem na diecie to nie mogę sobie pozwolić na normalny rosół i chcę zrobić inną zupę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Porcja rosołowa z kaczki to tylko na rosół i to jeszcze w połączeniu z wołowiną .Na inne zupy to lepsze są kości wieprzowe lub wołowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×