Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 ju偶 szcz臋艣liwa

Kwas hialuronowy mia艂am powik艂ania!

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
1000 razy si臋 zastan贸wcie przed wstrzykni臋ciem kwasu hialuronowego, bo mo偶ecie zdecydowa膰 si臋 na kwas z certyfikatem, a otrzyma膰 testowane g.......o, takie jak np. emervel .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Per艂a dermatologii estetycznej 2011 - ponad 1000 lekarzy uzna艂o ten preparat jako najlepszy do odm艂adzania sk贸ry. Na jakiej podstawie ? Wida膰 wzgl臋dy finansowe s膮 ponad naszym bezpiecze艅stwem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ile jeszcze tych pere艂 wsr贸d nowych wype艂niaczy? "HO呕Y DOKTO呕Y" OPANUJCIE SI臉 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Swoj膮 chciwo艣膰 nale偶y opanowywa膰 rozumem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A czy mo偶e kto艣 poleci膰 sprawdzon膮 klinik臋 ze Szczecina?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Emervel Volume - nastepna per艂a /preparat w trakcie bada艅 klinicznych/ - badania por贸wnawcze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie wiem dla mnie dziwny jest fakt, 偶e za wstrzykiwanie kwasu odpowiada艂a kosmetyczka a nie lekarz medycyny estetycznej. Ze znajom膮 by艂am na powi臋kszaniu ust w Centrum Beauty (http://www.beauty.com.pl/). Nie by艂o 偶adnych powik艂a艅, 偶adnych grudek aczkolwiek mam 艣wiadomo艣膰 tego, 偶e cena odpowiada艂a jako艣ci i mo偶e st膮d brak efekt贸w ubocznych.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Strasznych rzeczy si臋 tu naczyta艂am :((( Robi艂am do tej pory dwa zabiegi z kwasem hialuronowym, nazywa艂 si臋 chyba Belotero, powik艂a艅 nie by艂o. Mia艂am szcz臋艣cie, trafi艂am na do艣wiadczonego lekarza i dobry preparat, ale przed nast臋pnymi zabiegami chyba b臋d臋 musia艂a si臋 troch臋 lepiej si臋 przygotowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Na wszystkie b贸le podczas powik艂ania oraz na u艣mierzenie b贸lu podczas uk艂ucia ig艂膮 polecam krem z lidokain膮 swiss medical. Jest to komsetyk stosowany przed amerykanskich i niemieckich kosmetolog贸w i kosmetyczek. Lidokaina ta znieczula wybrany odcinek sk贸ry i blokuje przewodzenie impuls贸w nerwowych. Mi kolezanka poleci艂a krem ze strony www.naporost.pl i od tego czasu kupuje tam przed kazdym kwasem i tatua偶em

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Pami臋taj! ZAWSZE PYTAJ O CEN臉. Nigdy nie pozw贸l sobie wstrzykn膮膰 KWASU HIALURONOWEGO, kt贸ry nie posiada certyfikatu FDA. Pilnuj i sprawdzaj, bo mo偶esz zosta膰 oszukana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TVN Style
Wiemy, 偶e wiele os贸b pada ofiar膮 b艂臋d贸w lekarzy medycyny estetycznej. Nie ka偶dy potrafi o tym rozmawia膰 ale te偶 nie ka偶dy musi z tym 偶y膰. Je艣li jeste艣 tak膮 osob膮, TVN Style mo偶e Ci pom贸c. Wy艣lij zg艂oszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie za艂膮cz zdj臋cia cz臋艣ci cia艂a, kt贸rych dotyczy Tw贸j problem. Mo偶emy sprawi膰, 偶e lustro zn贸w stanie si臋 Twoim przyjacielem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Marusza, najgorszy partacz w historii medycyny estetycznej .... na poprawki chodz臋 do innych lekarzy kt贸rzy potwierdzaj膮 to co wszyscy wiedz膮. Ostrzykuje jak swini臋 pacjentki ogromymi ilosciami preparat贸w. A jak idzie si臋 na reklamacje ostrzykuje z kolei hialuronizad膮 znowu w ogr ilosci, tak ze zostaja dziury. Mam grudy p kwasie. Proces wkr贸tce, znalaz艂am prawnika.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja nie robi臋 wype艂niaczy,ale hialuronowy kwas u偶ywa艂am na zewn膮trz pod postaci膮 specjalistycznych masek .Efekt by艂 taki na pocz膮tku ,艣wietny, 艣wie偶o艣膰 i nawil偶enie,jednak po pewnym czasie pojawi艂 si臋 problem ,mianowicie przebarwienia ,okaza艂o si臋, 偶e takie uboczne dzia艂anie ma ten kwas. Natychmiast wyeliminowa艂am go z mojej piel臋gnacji .Dziewczyny trzeba uwa偶a膰 po prostu .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Je艣li b臋dziecie sk艂ada艂y pozew zbiorowy, to ja si臋 do艂膮czam jako poszkodowana. Dajcie zna膰, jak id膮 dzia艂ania w tym kierunku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Hialuronidaza nie jest lekarstwem na zbyt du偶e ilo艣ci podanego kwasu. Kwas moze si臋 rozpu艣ci膰 wraz z twoimi tkankami. TWOJE TKANKI TO NIE TYLKO KAWA艁EK POLICZKA, TO TAK呕E sploty nerw贸w i je艣li zostan膮 uszkodzone, to b贸l pozostanie do ko艅ca 偶ycia, czasami nie do wytrzymania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W艂asnie, jak ktos juz wyzej powiedzial, co innego kosmetyczka, a co innego lekarz medycyny estetycznej ktory ma ku temu odpowiednie kwalifikacje. Wiadomo, to nie taki sobie tam zabieg, tylko ingerencja w strukture tkanek, ale jego efekty sa tego warte moim zdaniem. Rozmawialam o tym z lekarka ktora mnie ostrzykiwala i potwierdzila ze faktycznie istnieje ryzyko takich powiklan, ale w profesjonalnych gabinetach to 0%. Dla wroc艂awianek polecam dr Kopec : http://www.karolinakopec.com/ na tej stronie jest cala rozpiska na czym polega ten zabieg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W profesjonalnych gabinetach to 0% ? Kt贸re w/g ciebie s膮 profesjonalne? W profesjonalnie urz膮dzonym gabinecie mo偶esz trafi膰 na bardzo nieuczciwego lekarza, kt贸ry mo偶e u偶y膰 kwasu hialuronowego lub innego 艣wi艅stwa, kt贸ry dopuszczony jest na polski rynek z certyfikatem , ale bez bada艅 klinicznych, a potem lawina okaleczonych kobiet poszukuje pomocy, czasem bez szans.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marzena440
Jest jeszcze podobny w膮tek - interia powik艂ania po kwasie hialuronowym. Tam rownie偶 mo偶na przeczyta膰 o poszkodowanych osobach i traumie jak膮 prze偶yli i nadal prze偶ywaj膮. Te dwa w膮tki powsta艂y prawie w tym samym czasie. Na interii skasowano licznik wej艣膰 ponad p贸艂 roku temu - 12000.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego , kt贸ry nie posiada certyfikatu FDA jest skrajnym bandytyzmem, bez jakichkolwiek zasad moralnych. Zawsze rozmawiaj z lekarzem i czytaj, co podpisujesz. Dopilnuj przyklejenia banderoli z preparatu do dokumentacji medycznej. Pytaj o cen臋, je艣li jest niska to wiej z tego gabinetu i wi臋cej nie wracaj. Tylko dobre preparaty dadz膮 ci gwarancj臋 poprawienia urody, bez utraty zdrowia. Tylko dobre, przebadane klinicznie kwasy hialuronowe s膮 gwarancj膮, 偶e zabieg si臋 powiedzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
www.certyfikowani.org

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Majka12345674
Cze艣膰 dziewczyny! Znam dr.Marusz臋 od lat i wla艣nie dlatego nigdy nie by艂abym jego pacjentk膮,jest niezwykle , wr臋cz obsesyjnie zainteresowany kas膮, ma to wyrze藕bione na twarzy. Dlatego wpisy na ten temat nie dziwi膮 mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
By艂am u Maruszy na konsultacji. posz艂am, bo chc臋 usun膮膰 blizn臋. Zaproponowa艂 mi chyba po艂ow臋 zabieg贸w, kt贸re ma w ofercie - uwaga - tylko jeden dotyczy艂 mojego problemu! A najbardziej u艣mia艂am si臋, bo stwierdzi艂, 偶e powinnam zrobi膰 botoks. Pytam - czemu, skoro nie mam 偶adnej zmarszczki i mam 22 lata??? Odpowied藕: PREWENCYJNIE! Uciek艂am i to samo radz臋 wszystkim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 NatiitaN
Wszystkim szczerze odradzam wykonywanie czy to nawil偶enia czy powi臋kszenia ust kwasem hialuronowym. W zesz艂ym roku po wakacjach (na pocz膮tku wrze艣nia) wykona艂am zabieg nawil偶enia ust hialuronem. Chodzi艂o o od偶ywienie ust jak i wype艂nienie niewielkich zmarszczek. Zale偶a艂o mi wy艂膮cznie na powy偶szym, nie chcia艂am powi臋ksza膰. Dlatego w g贸rn膮 i doln膮 warg臋 pani doktor wykonuj膮ca zabieg poda艂a 艂膮cznie 0,5ml kwasu juvaderm usieciowanego. 艁adnymi ustami, g艂adkimi i nawil偶onymi cieszy艂am si臋 zaledwie niespe艂na 2mc.Po tym czasie usta zacz臋艂y puchn膮膰. I nie tylko same usta ale r贸wnie偶 wok贸艂 ust -pod samym nosem r贸wnie偶. Pani doktor do kt贸rej zg艂osi艂am si臋 z problemem, najpierw zaleci艂a 14dniow膮 terapi臋 antybiotykami i w tym samym czasie hialuronidaz臋 (2razy). Pod koniec grudnia (!) opuchlizna zacz臋艂a schodzi膰, w mi臋dzy czasie zrobi艂am posiew tego co wycieka艂o z ogromnych b膮bli (brak drobnoustroj贸w chorobotw贸rczych). Reakcja tkanek na hialuron usieciowany. Taka jest obecna diagnoza. Dzisiaj jestem ju偶 po 6 hialuronidazach. A偶 trudno uwierzy膰 偶e 0,5ml ampu艂ki kt贸ra zosta艂a podana wymaga takiej ilo艣ci hialuronidazy. Opuchlizna pod nosem zesz艂a - dzi臋ki czemu ju偶 nie strasz臋 i mog艂am wr贸ci膰 do pracy. Usta wci膮偶 s膮 zdeformowane, w grudach - niekt贸re bolesne. By艂am u dw贸ch chirurg贸w plastyk贸w. Obaj ch臋tni by si臋 podj膮膰 usuni臋cia tkanek, ale r贸wnie偶 obaj lekarze stwierdzili to samo, 偶e odczyn jest tak rozleg艂y, 偶e po usuni臋ciu mog臋 mie膰 trwale zdeformowan膮 sk贸r臋 wok贸艂 ust jak i same usta. Na diagnozy i hialuronidaz臋 wyda艂am ju偶 ponad 2tys z艂. I wci膮偶 ko艅ca nie wida膰. Pisz臋 to wszystko by ostrzec Was dziewczyny. Ja sama nie mog臋 sobie wydarowa膰, 偶e przez g艂upi膮 ch臋膰 nawil偶enia ust (kt贸re r贸wnie dobrze mog艂am od偶ywi膰 maseczkami z awokado i oleju kokosowego tylko musia艂abym chwil臋 poczeka膰 na efekt) - robi膮c "na skr贸ty na szybko" zniszczy艂am je hialuronem :o((( By艂y zwyczajnie po lecie, od s艂o艅ca wysuszone. Ale 艂adne kszta艂tne. Teraz mam bulwy, grudy, deformacje. Wszystkim "kreatywnym" od razu powiem - nie, tych bulw nie da si臋 wycisn膮膰, to nie takie proste! bo jest to tkanka a la w艂贸kniak czy ziarniniak kt贸ra si臋 natworzy艂a obros艂a w miejscach gdzie organizm zareagowa艂 na hialuron. Dziewczyny, kwas hialuronowy: "ten fantastyczny preparat, ca艂kowicie neutralny i bezpieczny"? (!???) Uwierzy艂am naiwnie w marketing, a teraz 偶a艂uj臋. Wszystkich ostrzegam. Powik艂ania s膮 okropne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Asia M
Powik艂ania s膮 tragiczne. Ja r贸wnie偶 ostrzegam przed pochopnym wstrzykni臋ciu czegokolwiek w twarz. Znieksztalcenie i b贸l . Koszmar jaki dany lekarz moze wam stworzyc , mo偶e by膰 koszmarem do konca zycia. Nie ulegajcie pokusie, ze ktos to zrobil i ladnie wyglada. To ladnie, to moze byc miesiac lub dwa, potem jak zaczynaja sie problemy nie mozesz znalezc pomocy u nikogo, bo to nie takie proste usunac jakas chemie z tkanek. Ostrzegam , nie robcie nic z twarza. Jezeli b臋dziecie mie膰 problem i pojdziecie do lekarza ktory wam to zrobil, to on wam nie pomoze tylko udaje greka i zrzuca wine na to , ze twoje tkanki zle zareagowaly na cialo obce. Wy艣le cie do innego lekarza, byle sie tylko pozby膰 problemu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ca艂kowicie zgadzam si臋 z twierdzeniem, 偶e powik艂ania s膮 tragiczne i wyst臋puj膮 du偶o cz臋艣ciej ni偶 nam si臋 wydaje. Najgorsze jest to, 偶e wcale nie musi ich wida膰. Zatruwamy si臋 na w艂asne 偶yczenie, tym samym skracaj膮c sobie 偶ycie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tak, bo je偶eli banda konowa艂贸w wstrzykuje specyfiki, kt贸re s膮 nowo艣ci膮 to powiklaniom nie bedzie konca. Strze偶cie si臋 dziewczyny, bo lekarze nie wiedza co zawiera taki kwas i w jaki sposob zostal wyprodukowany, bo to co firma farmaceutyczna im wcisnie, to oni to kupuja, byle tylko zarobic . Wasze zdrowie nie b臋dzie sie liczy膰. Jeste艣my marnym py艂em w tej rozp臋dzonej machinie medycyny estetycznej. Je艣li chcecie do偶y膰 p贸偶nej staro艣ci, to b膮d偶cie pomarszczone, ale zdrowe, bo ja ju偶 nie mog臋 cofn膮膰 czasu. Jest okolo 100 roznych preparatow i co chwila nowa firma wchodzi na polski rynek z jakas nowoscia a tylko kilka kwasow hialuronowych ma certyfikat FDA, co oznacza ze sa stosowane w USA od bardzo dawna i sa bezpieczne. Nie r贸bcie nic pochopnie, jezeli chcecie to zrobic to sprawd偶cie lekarza i na jakich preparatach pracuje, choc i tak moze wam wstrzyknac cos innego jak bylo w moim przypadku. Inny lekarz, ktory chcial mi pomoc .... nie udalo si臋. My艣l臋, 偶e by艂y w tym preparacie jakie艣 zwi膮zki chemiczne, ktorych nie rozpu艣ci艂a hialuronidaza,by膰 mo偶e to silikon lub jeszcze co艣 gorszego. Wiele kobiet pisze, 偶e kilkukrotne podanie hialuronidazy nie rozpu艣ci艂o kwasu, mo偶e ja mia艂am ten sam trefny wynalazek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hall odziewczyny,
bardzo duzo czytam na temat powiklan w estetycznych zabiegach i neistety kwas hialuronowy i HIFU naleza do najbardziej ryzykownych zabiegow. Czesto nie zalezy to od umiejetnosci lekarza i nawet dobry produkt moze wywolaac reakcje uczuleniowa, albo po prostu wasz uklad immunologiczny uznaje kwas jako obce cialo i prubuje go odrzucic. Powiklania to jeden problem聽 i medyczny, ale drugi problem wypelniaczy tak samo niekorzystny to jest fakt ze wypelniacze rozszerzaja skore i jezeli zostana wchloniete przez organizm to skora zaczyna byc zwiotczala i zaczynamy znowu dopelniacze dodawac, ale juz musimy wiecej zeby skore napiac i wygladzic. To jest tak jak z odchudzaniem. Jezeli masz 20 lat to skora jest elastyczna i wroci to poprzedniego stanu. Im sie jest starszym tym skora jest mniej podatna i powstaja zmarszczki i nawet rozstepy jak po ciazy. Oczywiscie lekarza jest ten problem znany, ale to jest sprawa estetyki a nie medyczny problem. Dlatego kobiety ktore pompuja policzki maja je z czasem zoraz wieksze i wygladaja jak banki i nie wiedza jak ten proces zatrzymac. Najbardziej przykre jest to ze lekarze robiacy estetyczne zabiegi nie powinni ssie lakarzami nazywac, poniewaz odtwarcie glosza ze to praca zwiazana jest z powiklaniami i zranieniem pacjetek. Z etyka lekarska nie maja wiec nic wspolnego. Znam kilka lekarek ktore z tego powodu maja psychiczne problemy. Tylko ci ktorzy sa na pieniadze nastawieni wylanczaja umysl i lkcewarza pacjetki z gory wiedzac ze pieniadze skasuja wszystko jedno czy zabieg sie uda czy nie. A my okradamy rodzine i oddajemy ciezko zaoszczedzone pieniadze tym kombinatorom. I to musi sie zkonczyc. Za nieudany zabieg nie placimy, i tu nie chodzi onie tylko o etstyczny efekt ale przede wszystkim uszkodzenia z kturymi walczymy latami. Pisze na niemieckiej tastaturze wiec niekture polskie litery polykam. Pozdrawiam. za miesiac wystepuje ze strona www.beautyspinin.de gdzie bede dokladnie opisywac zabiegi聽 jakie sa po nich powiklaniach i jakie sa najbezpieczniejsze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pacjentka

Idziesz do lekarza z problemem, masz nadziej臋聽rozwi膮za膰 sw贸j defekt estetyczny, a ten typ聽patrzy na Ciebie nie jak na pacjenta ale聽jak na bankomat i od razu pr贸buje nam贸wi膰 Ci臋, aby艣 zrobila聽ca艂膮 twarz!!! Wycenia to na pierwszej wizycie聽na 10-15000 z艂 i wciska, 偶e jak zrobisz tylko jedn膮 rzecz to nie b臋dzie mia艂o sensu, wi臋c zr贸b od razu ca艂o艣膰, ju偶, teraz, zaraz!!! Taki jest w艂a艣nie dr Marusza. Czy to uczciwe? Odpowiedzcie sobie same.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fragma33

Bo moje drogie.... sprawdza sie uprawnienia danego lekarza to raz. Dwa sprawdza si臋 opinie w necie. 3 sprawdza si臋 czy u niego czysto i czy zabieg przeprowadza w dobrych warunkach a nie byle jak 馃槙聽U mnie lekarz zawsze wszytsko robi mega higienicznie, ma taki zestaw custom pack od restylane, gdzie s膮 gaziki fartuch , opatrunki itd.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×