Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już szczęśliwa

Kwas hialuronowy miałam powikłania!

Polecane posty

Gość gość
Ja też byłam u dr Maruszy. Miałam grudki na twarzy wykonane u innego lekarza . Po jednej wizycie grudki ustąpiły- jestem szczęśliwa. Nigdy do nikogo innego nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu dwa " poranne skowronki" się pokazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jeden po drugim, prawie o tej samej godzinie, ciekawe ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaaaaa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłam do dr Maruszy z powodu opadania powiek po botoxie podanym przez innego lekarza. Nie wierzyłam że da się to naprawić. Wyglądam świetnie! Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam u tego lekarza z powodu źle zrobionych ust. Naprawienie tego co schrzanił inny lekarz zajęło doktorowi 10 min. Nigdy nie pójdę do nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zadowolona z wizyty u dr Maruszy. Robił mi usta przed ślubem. Wyglądają naturalnie i to było dla mnie najważniejsze. Polecam gabinet dr Maruszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga "Skowronki" znowu się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodziłam do innych lekarzy, ale nigdy nie popełnię tego błędu. Jestem od 2 lat pacjentką dr Maruszy i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację koleżanko. Doktor pracuje w Centrum Medycznym- tu nie ma żadnej lipy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie- jest tu czysto, miła obsługa. Mieszkam na stałe w Kopenhadze , ale oni mogliby uczyć się od dr Maruszy jak traktować pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga... skowronki kontratakuja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maruszy to Partacz ktory przewraca zycie kobiet !!!!! Dziewczyny mam dobrego prawnika czy ktoras chce przylaczyc sie do pozwu zbiorowego ???? Niech odda pieniadze i zaplaci za straty moralne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOOOOOOOO widzę konkurencja co ją zazdrość zżera się uaktywniła!!! Dr Marusza bardzo profesjonalnie i bezpiecznie. To lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jjjasssneee :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodząc na ten temat liczyłam, że opiszecie tu możliwe dzialania nieporządane po zabiegach medycyny estetycznej. Sama waham się żeby zrobić sobie taki zabieg. Na co zwracacie uwagę przy wyborze kliniki czy wszystkiego innego związanego z zabiegami??? Czytałam o kilku lekarzach ale opinie z internetu nie są zbyt wiarygodne moim zdaniem. Słyszałam od koleżanki, że dr Słowiański jest dobry. Co wy na to dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dobrego lekarza musisz poczekać na wizytę, tylko u partaczy nie czekasz . Partacz pobiera Ci krew do badania i nie czeka na wynik, tylko wstrzykuje co popadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poranny skowronku widać ze przechodzisz menopauzę. Może chcesz adres do dobrego endokrynologa- na pewno Ci pomoże. Ewentualnie służę namiarem na dobrego psychiatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki , ale do psychiatry to proszę udać się samemu. U endokrynologa leczę się od wielu lat, trzeba było mnie najpierw o to zapytać i nie wstrzykiwać świństwa. Nie jestem porannym skowronkiem, owszem byłam nim , zanim udałam się do gabinetu medycyny estetycznej. Sterydy były GŁÓWNYM PRZECIWSKAZANIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zabieg niesie za sobą komlikacje. Medycyna estetyczna to zabieg medyczny, ale jeśli wybierzesz dobry gabinet i dobrego lekarza nie ma sie czego bać. Nie byłam u doktora Słowiańskiego, mam swoją panią doktor której ufam i zawsze po zabiegu wyglądałam dobrze a działań nieporządanych nigdy na szczescie nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chorobie Hashimoto nie podaje się sterydów !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOościu z 17 września, po botoksie jak ci opadnie powieka to musisz czekać 3, 4 m-ce , nikt Ci tego nie naprawi, nie wciskaj kitu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie powikłania!!! Jak wybierzecie dobry gabinet ryzyko powikłań jest małe, przecie to nie chirurgia tylko lekkie zabiegi z użyciem igły. Robiłam usta i powikłań nie było, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie gabinety są dobre, tylko nie wszyscy lekarze są tak dobrzy jak ich gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sterydy Ci wstrzyknął i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z roznych gabinetow medycyny estetycznej kieruje sie tymi gdzie akurat jest promocja i wszystko jest ok zero powiklań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co spartaczył Marusza pomogła mi dr Radziejewska, przemiła i etyczna lekarka. Bardzo sobie cenie rozsądek i klasę którą posiada Pani dr - nigdy nie dopuściła, abym z czymkolwiek przesadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci spartaczył, jeżeli możesz to napisz, żeby przestrzec inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GKE
Dr Marusza wstydź sie Pan... taaaka osobistość i musi głupoty na forum wypisywać? Brak pacjentów doskwiera? Mnie nie i nie muszę się błaźnić. Serdecznie dziękuję że dzięki takim lekarzom jak Pan mam tlumy chętnych. Ostatnio była u mnie pani która została przez Pana na dzien dobry wyceniona na 6000-7000 zl. Ładna zadbana kobieta lat 33 (!!!). Wypełniłyśmy bruzdy i zrobiłysmy 2 mezoterapie pod oczy. Łączny koszt? 1200 zł... kobieta wygląda duzo lepiej, jest zadowolona, ja takze, ja zarobilam a ona nie wydała majątku. Dziękujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×