Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już szczęśliwa

Kwas hialuronowy miałam powikłania!

Polecane posty

Gość gość
Kto perfidnym mieczem zawojował, ten niech od niego ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto perfidnym mieczem zawojował, ten niech od niego ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, chciałam przestrzec przed zabiegiem wypełniania doliny łez. Zastanówcie się 10 razy. Nie podawajcie kwasu hialuronowego pod same oczy (powieki dolne)! W razie nieudanego efektu macie w gratisie worki pod oczami i żadną siłą nie można tego później rozpuścić. Bardzo ciężko trafić w miejsce, na jakiej głębokości został podany preparat. Ja się z tym męczę już kilka lat i efekt jest taki, że muszę codziennie patrzeć na worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjaość
Skoro tak bardzo chwalicie lekarzy, którzy zajmują się podawaniem botuliny i kwasu hialuronowego, to idźcie do nich nie założą wkłucie dożylne, zastrzyk dożylny, niech pobiorą krew na badania, chyba by się zesrali ze strachu, a botoks warcholy podają. A ja korzystałam z gabinetu gdzie zabiegi wykonują pielęgniarki, super, ekstra delikatnie, profesjonalnie i efekt super. Są o wiele tańsze niż warchoły lekarskie, zawsze im kasy mało. prywata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt ich nie chwali, oni sami się chwalą i niejednokrotnie sami zakładają te posty , a potem doskonałe opinie, by oszukać innych. Miejcie się na baczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ty chodzisz do pielegniarek a ja do kosmetyczki. Sama robi mi botox i powiększała mi usta. Wcale nie konieczni są do tego lekarze, jestem bardzo zadowolona z usług mojej pani Madzi a ceny ma lepsze niz wszyscy lekarze razem wzieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu ściemnia, żadna kosmetyczka by się nie odważyła na coś takiego. Totalna ściema na wywołanie dyskusji w nowym temacie. Nie warto nawet się wysilać, by to komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga dziewczyny na komentarze i opinie o lekarzach na portalach takich jak: znanylekarz.pl czy ranking.abczdrowie.pl Opinie tam zamieszczane nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są USTAWIONE przez samych zainteresowanych. Prawdziwe komentarze, niewygodne dla zainteresowanych są usuwane bez wiedzy pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post założył sam zainteresowany - w formie reklamy. Dałam się nabrać i baaaaardzo żałuję, że nie byłam czujna. Ostrzegam inne kobiety. Coś mi w duchu podpowiadało -- nie chodż tam i to była dobra myśl, ale zrobiłam inaczej. Moje życie straciło sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy tego co Ci zrobił nie da rady odwrócić, naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście puste.... i tak umrzecie, zjedzą was robale i żadne botoksy wam nie pomogą. Nie rozumiem skąd biorą się tak puste głupie baby, ktore napychaja kieszenie konowalom i dają sobie wstrzykiwac coś do ryja, dla mnie to niepojete jak trzeba byc pustą osobą. Przeciez proces starzenia można opóźnic zdrową dieta, sportem, nie trzeba nic sobie wstrzykiwac pod skórę, to jest po prostu obrzydliwe a i tak sie zestarzejecie i umrzecie, lepiej dajcie pieniadze na chore biedne dzieci jak macie za dużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty tu kochanie robisz na tym portalu ? Miałaś chęć, ale się wystraszyłaś ???? No i bardzo dobrze, że się wystraszyłaś. Właśnie po to ta dyskusja została wywołana, by uświadomić innych co może ich czekać, jeśli skorzystają z nieodpowiedniego gabinetu medycyny estetycznej i interesownego właściciela. Dobrze się zastanówcie, do kogo idziecie, by powierzyć mu swoją twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przecież to logiczne, że trzeba wybierać specjalistę który zna się na swojej pracy. Ja bym nie wybrała się w żadnym wypadku do lekarza medycyny estetycznej na powiększanie ust ponieważ wiem że to może grozić jak pisało wiele dziewczyn albo wyglądem okropnym - chociaż to problem najmniejszy - a może też ładny uszczerbek na zdrowiu spowodować. Ja chodzę od jakiegoś pół roku na zabiegu ale depilacji jak na razie do Beauty w Łodzi - http://www.beauty.com.pl/pl/kwas-hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny proszę do reklamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybralam lekarza medycyny estetycznej ktory przyjmuje w Jeleniej Gorze i we Wrocławiu, opinii o nim w necie nie znalazłam, wstrzyknal mi kwas haliuronowy pod oczy w doline łez gdzie miałam zagłebienia co dodawało lat i sprawiało ze twrz wygladała na smutna, najpierw mialam zolte pod oczami, potem sine, minelo juz poltora roku i sine jest nadal, on juz nie odbieral tel jak mu napisalam ze nie ma efektu zaplacilam 1100 zł, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie specjalistę, który najpierw dobrze się zastanowi, zanim wybierze preparat kwasu hialuronowego dla twojej twarzy. Lekarze doskonale wiedzą, który posiada badania kliniczne, a który jest testowany. Jeśli lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy, który ktoś wprowadził na polski rynek, by go przetestować i doskonale zdaje sobie z tego sprawę , że może wyrządzić komuś krzywdę, to jeżeli posiada rozum to nigdy nie posunie się do takiego czynu, ale jest jeszcze wolna wola .............. Proszę lekarzy, którzy zajmują się medycyną estetyczną, nie czyńcie krzywdy kobietom, które Wam zaufały. Jeżeli lubicie nowe , tanie preparaty , testujcie je na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
t e s t u j c i e n a s o b i e . t o t a k i e p r o s t e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marusza Ty prostaku smieje się z Ciebie cała Warszawa . Nikt nie traktuje Cie powaznie !,,, Przestan pisac te posty Baranie !!!!!!! Łapiesz kobiety tylko z łapanki !!!!! Na kongresach razem z Twoja żoneczką wywołujesz smiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie problemy po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego lub inne podobne - dzwońcie bezpośrednio do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej Anti- Aging w Warszawie , Tylko tam Wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten emervel, co pan doktor używa , chyba nie ma badań, to jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast Akademii Rzeźbienia Twarzy powinna być Akademia Rzeźnika Twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam niestety .Mnie uszkodził nerw nad ustami, jest to tak straszny ból, że nie chce się żyć .Nie pomagają środki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś powikłania tylko po jednej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - google.pl Uwaga na wypełniacze! Przeczytaj, zanim zdecydujesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjskie Stowarzyszenie Chirurgów plastycznych nawołuje, by zaostrzyć przepisy i uznać wypelniacze za farmaceutyki. Taki status mają np. w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emervel to niebezpieczny preparat, powinien być testowany na dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marusza, Ty mojej twarzy nie ruszaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×