Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już szczęśliwa

Kwas hialuronowy miałam powikłania!

Polecane posty

Gość gość
BĄDŻCIE CZUJNE, patrzcie , co podpisujecie czytajcie dwa razy, a jak czegoś nie rozumiecie, to pytajcie zanim podpiszecie na co wyrażacie zgodę. Niestety jest tyle preparatów chinskich i europejskich na polskim rynku........ Wiele osób zajmujących się med. estetyczną jest zauroczona kryształowymi żyrandolami podczas szkoleń , że chyba pustka powstaje w ich głowach i aplikuja te świństwa w czyjąś twarz, wierząc, że ten preparat jest np. " super wyjątkowo miękki" i hulaj dusza, piekła nie ma, ale ONO JEST i kazdy sam odpowie, za swoje czyny, które powodują piekło na ziemi dla tych, którzy są ofiarami swoich pseudo - lekarzy i tych testowanych świństw. Każdy, kto wstrzykuje wypełniacze bez badań klinicznych i robi to świadomie i z premedytacją, wstrzykując na dwie strony twarzy różne wypełniacze ten dokonuje czynu niedozwolonego moralnie i całe jego życie będzie udręką, choćby miał miliony milionów . tak mi dopomóż Panie Boże. Niech będą bogaci wszyscy, ale nie kosztem cudzego cierpienia !!!! Światły umysł i moralność zachowajcie , bo firma produkująca te preparaty zarabia miliony na waszej - chyba głupocie, bo jak inaczej to nazwać. Nie wszyscy lekarze na to poszli, nie wszyscy. TYLKO SZCZURY SA SZCZĘŚLIWE, BO ICH TO JUŻ NIE DOTYCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M11
Przepraszam, ale cofam to co napisałam. Doktor mi nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M11
Nie tylko nie pomógł, ale całkowicie zaszkodził. Nie będę się rozpisywać w jaki sposób, bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie na daty tego PORANNEGO SKOWRONKA I zastanówcie się dobrze kto to napisał i o dziwo zaraz na drugi dzień tu zajrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porannego skowronka i już szczęśliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie Maruszę na kilometr, moje serce płacze i płakać będzie do końca życia, tak pomógł mi przy powikłaniu. Czytałam te posty i nie posłuchałam , baaardzo żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz co dziewczyno... Takie zabiegi to tylko lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzcie w to wszystko, bo to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam chciała zacząć stosować kwas hialuronowy jednak odradziłam jej i w zamian kupiłam jej krem na dzień oraz na noc AA Mezzolaser dla kobiet 50+. Po około 2 tygodniach już zauważyłyśmy efekty wypełnienia zmarszczek oraz skóra wydawała się świeższa i troszkę odłodniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość A dlaczego tylko lekarz??kim według ciebie jest lekarz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie robił to lekarz partacz - a drugi co to sie reklamuje, że taki dobry od powikłań jest bezwzględny, chcąc napisać publikację , aplikuje kolejne świństwo w twoją twarz, zadając ci cierpienie i okaleczając na całe życie. Uważajcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam pacjentką tego Maruszy. Wstrzyknął mi coś co niby nowością jest a chciałam preparatk, który znam. Chwalipięta i gostek od siedmiu boleści. Nie liczy się ze zdaniem pacjentek. Nie jestem osamotniona. Głupia dałam się namówić a władował mi tyle by rachunek naciągnąć. Odradzam, bo są lepsi i tańsi od niego. Nie będę nawet płakać nad moją twarzą. Przeczekam jeszcze kilka miesięcy ale odradzam i odtrzegam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowana
Wojciech Marusza. Nikt go lepiej nie wychwali niż on sam siebie. Historie o tym jak inni partaczą a on musi poprawiać, jak klientki tłumnie z całej Polski do niego przybywają (co dziwne, bo na wizytę nie musiałam czekać miesiącami) a nawet o żonie, którą zrobił tak, że dopiero teraz wygląda. Najchętniej to wstrzyknąłby każdej z nas wszystko i wszędzie - badając tylko ile jesteśmy w stanie u niego zostawić pieniędzy. Zapytał mnie, gdzie pracuję, mając na myśli pewnie, ile można będzie ze mnie wyciągnąć. Klientki (u niego zdecydowanie nie jesteśmy pacjentkami a klientkami) traktuje rutynowo - co sam mi powiedział, kiedy kolejny raz szłam do niego na poprawkę poprawki, usłyszałam "wiem lepiej od pani jak powinno być, bo jest pani dla mnie rutyną, którą wykonuję kilkanaście razy dziennie" - ostatecznie poszłam do innego lekarza aby zrobił mi poprawkę. Marusza patrzy na nas jak na świnki skarbonki, z których należy jedynie wyciągać walutę - i to jest jego misją. Za takie pieniądze naprawdę warto wybrać innego specjalistę, tym bardziej, że w Warszawie jest wśród kogo wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer… dr Marusza uważa, że rozpuszczając nieprawidłowo podany kwas hialuronowy, przy użyciu hialuronidazy rozpuszcza się tylko ten wstrzyknięty kwas, że enzym ten działa wybiórczo. Inny lekarz u którego byłam obśmiał to, że niemożliwe jest żeby hialuronidaza wiedziała, który kwas jest wstrzyknięty a który własny i rozpuszczała tylko ten wstrzyknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pokazywał zdjęcia żony i matki, że niby je tak odmłodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiam tę przygnębiające opinie ku przestrodze pacjentów, by strzegli się interesownych lekarzy, którzy niegdyś składali przysięgę Hipokratesa obecująć nieść pomoc potrzebującym i obiecywali: "Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi pacjentów, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy." Uprzedzam Zażenowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest żaden numer , tylko przygnębiająca prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ta prawda juz jest nam znana od dawna,tylko ludzie nie chca w nia wiezyc,na zasadzie w cos trzeba wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lekarze nie sa od leczenia,sa tylko przedstawicielami firm farmaceutycznych i nakrecaja sprzedaz,biznes musi sie krecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka  L
Jest taka strona: www.clinicaltrials.gov Tam sprawdzajcie preparaty które wam wstrzyknięto, lub na które ktoś was namawia, albo nie mówi nic i wstrzykuje. Najpierw sprawdżcie, czy nie jest przedmiotem badań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi eksperymenty na pacjentkach. Sam ma powikłania a udaje leczącego po innych. Śmiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem pisze publikacje - na podstawie przypadków "własnych" -brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Maruszy ostatecznie nie polecam. Robilam u niego wiele rzeczy: bruzdy nosowo wargowe, kosci jarzmowe, naciagnal mnie na ten botoks w zuchwe ( ZERO efektu), spartaczyl mi brode - wyglada teraz staro i nienaturalnie. Zgadzam sie - naciaga na duze ilosci preparatu, ceny ma wyzsze niz np. Broma. Tez trafilam tam przez internet. Oglaszal sie tez na grouponie - tak trafila do niego moja kolezanka - tez nie byla zadowolona. Generalnie w najlepszym razie efekt jego pracy niewidoczny, w najgorszym - tak jak moja broda. Wystarczy spojrzec na jego zone - chetnie pokazuje jej zdjecia, a efekt bardzo plastikowy, ja bym sie wstydzila chodzic z taka twarza, jak dla mnie to kiepska rekomendacja. Wiecej tam nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam jak mi pokazał zdjęcie żony, że ona ma 50 lat i po odmłodzeniu wygląda na 30 - tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam, robiłam powiększanie strefy kosci policzkowych oraz powiekszanie ust. Efekt dla mnie na czwórke. Usta nie są symetryczne. Uwaga, doktor próbuje naciagać na duuże ilości preparatów. Do powiększenia strefy kości policzkowych zaproponował mi aż 3 ml!!! Ja mam tylko 24 lata i odpowiedziałam mu, że max. zgadzam się na 2ml. W tym momencie zaczął mnie namawiać na duże ilości botoksu wstrzyknięte w okolice żuchwy. Zachwalał, że to wyszczupla i modeluje twarz. Pokazywał zdjęcia rodziny, u której takie coś wykonał. Odpowiedziałam mu, że 24 lata to za mało na tak poważne zabawy z botoksem. Nasmarował mi miejsca do zabiegu jakąś maścią znieczulającą z USA. Po 20/30 minutach był zabieg. Doktor ostrzyknął mi najpierw z jednej strony usta. W tym momencie zadzwonił telefon i on go odebrał!!! Pociekłą mi krew po świeżym nakłuciu, a on gada sobie w najlepsze przez telefon z jakąś dawno niewidzianą i niesłyszaną znajomą. Ten fakt świadczy dla mnie tyle, że ma zero szacunku do mnie jako pacjentki. Było mi po prostu przykro... Rozmowa zakończona. Ostrzyknął drugą stronę, popatrzył i sam siebie pochwalił i do widzenia. Trafiłam tam dzięki filmikowi, które zamieścił w internecie. Czy proponowanie 24 latce botoxu to oznaka profesjonalizmu lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy któraś z was miała rozpuszczamy żle podany kwas hialuronowy , ja miałam wczoraj wypełnianie bruzdy nosowe i pani dr podała mi tyle materiału ze wyglądam bardzo złe i muszę coś z tym zrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u dr Maruszy z obrzękiem i bólem pod okiem, który pojawił się w kilka miesięcy po podaniu kwasu hialuronowego pod oko przez innego lekarza. Myślałam, że zostanie to już na zawsze. Doktor był bardzo miły, kompetentny, a co najważniejsze wyleczył mnie. Leczenie zajęło 14 dni. Dobrze że są tacy lekarze jak dr Marusza. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×