Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już szczęśliwa

Kwas hialuronowy miałam powikłania!

Polecane posty

Gość Tragedia

Niestety też jestem kolejną ofiarą. Za późno znalazłam ten wątek. Efekt ula pełnego pszczół zaliczony. Wstydzę się wychodzić z domu. Powiedzcie mi tylko: kiedy to chociaż o połowę zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauryckkka

Dlatego zawsze trzeba wybierać profesjonalne gabinety i dobrych lekarzy. Teraz w wielu pracują już na zestawach higienicznych Custom Pack od Restylane. Te akcesoria higieniczne maksymalizują bezpieczeństwo i czystość wykonywanych zabiegów a tym samym minimalizują ewentualne powikłania 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
Dnia 21.08.2019 o 23:33, Gość Tragedia napisał:

Niestety też jestem kolejną ofiarą. Za późno znalazłam ten wątek. Efekt ula pełnego pszczół zaliczony. Wstydzę się wychodzić z domu. Powiedzcie mi tylko: kiedy to chociaż o połowę zniknie.

To zależy od Twojego organizmu i od wypełniacza. Np. Restylane Kysse, którym robi się usta utrzymuje się od 6 nawet do 9 miesięcy, z tego co mi wiadomo. Ale w przypadku tego producenta trudno mi sobie wyobrazić, żeby coś poszło nie tak. To bardzo plastyczny preparat. Chyba tylko niedoświadczona osoba musiałaby wstrzykiwać ten kwas, żeby zepsuć efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia
Dnia 29.08.2019 o 22:23, Gość Mauryckkka napisał:

Teraz

Co z tego jak jest bezpieczeństwo i higiena jak lekarz nie ma pojęcia o estetyce. Skoro ktoś reklamuje się, że potrafi upiększyć to tak robi, a nie wstrzykuje tony kwasu, a potem go to nie interesuje ponieważ nie ma wizyty kontrolnej po dwóch, trzech tygodnia a pacjent wygląda jak połączenie wiedźmy ze świnią. Oszust i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torri
Dnia 1.09.2019 o 23:24, Gość tragedia napisał:

Co z tego jak jest bezpieczeństwo i higiena jak lekarz nie ma pojęcia o estetyce. Skoro ktoś reklamuje się, że potrafi upiększyć to tak robi, a nie wstrzykuje tony kwasu, a potem go to nie interesuje ponieważ nie ma wizyty kontrolnej po dwóch, trzech tygodnia a pacjent wygląda jak połączenie wiedźmy ze świnią. Oszust i tyle.

Umiejętności lekarza bezsprzecznie są jednym z najważniejszych elementów tej układanki. Z drugiej strony w przypadku kwasu hialuronowego jak masz dobry preparat i zapewnioną higienę, to niwelujesz problemy z efektem (nie)estetycznym. Bo nawet jeśli lekarz coś nierówno wstrzyknie, to przy dobrym preparacie po jakimś czasie te efekty znikną bez śladu, nie zostaną jakieś grudki itp. Nie mówiąc o bliznach po infekcjach, jeśli zabieg nie był sterylny. Dlatego jeśli chodzi o te Custom Packi od Restylane, to moim zdaniem świetna inicjatywa. Jak producent dba w taki sposób o bezpieczeństwo osób, które płacą za jego produkty, to jest dla mnie wyższa półka zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Dziewczyny przestrzegam przed wstrzykiwaniem czegokolwiek w swoje ciało, czy to twarz, czy inną część ciała. Czy naprawdę tego chcecie aby za kilka lat dowiedzieć się, że macie nowotwór, który sobie same kupiłyście???  Ku przestrodze: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/zel-do-powiekszania-piersi-zagraza-zyciu-pacjentek-powiklania-sa-przerazajace-oficjalna-strona-progr,307984.html?fbclid=IwAR2HFdYibUpov6HMu7_K1RFnMsP6run63ikjiZPf85PSoDTt3pwJfZyMuMsDziewczyny przestrzegam przed wstrzykiwaniem czegokolwiek w swoje ciało, czy to twarz, czy inną część ciała. Czy naprawdę tego chcecie aby za kilka lat dowiedzieć się, że macie nowotwór, który sobie same kupiłyście???  Ku przestrodze: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/zel-do-powiekszania-piersi-zagraza-zyciu-pacjentek-powiklania-sa-przerazajace-oficjalna-strona-progr,307984.html?fbclid=IwAR2HFdYibUpov6HMu7_K1RFnMsP6run63ikjiZPf85PSoDTt3pwJfZyMuMs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Wojciech Marusza - przestrzegam!!!. Poczytajcie prawdziwe opinie pacjentek, nie te pisane przez doktora i jego żonę.  Ten lekarz jest znany w srodowisku jako rzeznik. Ostrzykuje ogromną iloscią preparatu. BEDZIECIE PŁAKAĆ. Uwierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle wykonany zabieg medycyny estetycznej i powikłania po zabiegu. Wsparcie, porady, pomoc prawna. Zapraszam na grupę fb  Medycyna estetyczna - powikłania po zabiegach lub 514 455 736 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2020 o 17:30, betaodszkodowania napisał:

Źle wykonany zabieg medycyny estetycznej i powikłania po zabiegu. Wsparcie, porady, pomoc prawna. Zapraszam na grupę fb  Medycyna estetyczna - powikłania po zabiegach lub 514 455 736 

beta? co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×