Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

Co za ponury,szary,smutny dzień... Przede mną dużo pracy,cieżko mi się do niej zabrać,jestem daleko od miejsca,w którym chciałbym być... Nie szukam pocieszenia,musiałem to po prostu z siebie wyrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
No to ja sie dorzuce. U mnie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pięknie za oknem, ale reszta się zgadza (z tym miejscem, i niemożnością solidniejszego działania - a i tak nikt za mnie nie zrobi, ech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
XX -Ifka chyba w koncu miala realnych gosci. Lucy - W jakich stronech przebywasz ze u Ciebie slonce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu,za mnie też nikt nie zrobi,więc chyba kawka i do roboty :) x Fikuśna,widać było że to krótkie niedomaganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,Ty też mogłaś być realna; w końcu jak mnie proponowała quasi-realny kontakt (pod postacią wiersza zostawionego w pobliżu)... A tak BTW: gdzie TY jesteś,że masz pogodę jak u mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
XX - sugerujesz ze mieszkamy blisko siebie ? To by bylo ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurede wszyscy mamy ten sam problem w postaci braku pracoholiczej natury, trzeba jakąś grupę wsparcia zorganizować ja zacznę: Nazywam się Luśka i mam problem z odwlekaniem, ociąganiem się i czekaniem do ostatniej chwili z obowiązkami a one i tak nagle się nie ulotnią proszę o wsparcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie Zuziu,możemy mieszkać w tym samym pasie klimatycznym.Ale zawsze mozesz pomóc mi rozwiać wątpliwości? ;) x Lexxmark: wcale nie non stop,to dziś mam taki niechciejny nastrój 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka,cholera mówiłem Ci że ta 5-ka co Ci wyszła wtedy w teście to nie przypadek; jesteśmy do siebie w jakimś stopniu podobni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca z lubelszczyzny
a w hospicjum była dzisiaj?a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
To teraz ja. Nazywam sie Zuzanna i mam problem ze zniecheceniem do pracy. Za duzo tego , brak poparcia, wszystko sie pietrzy a ja mam dosyc. Jestem zmeczona i wyjechalabym na pol roku gdzies daleko. Wesprzyjcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś,jak Ty się dzisiaj do mnie przyp...łaś.No chodź,nie boję się jadowitych płazów :classic_cool: x Ginger,podobno ja Cię zaczepiam?Oj Ty rudy Kociaku... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjaodoad
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czepiaj się szczegółów Xx:P przyszłam cię po przyjacielsku przytulić :P:P:P od razu nabierzesz energii :classic_cool: (jak będziesz spierrrrr....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×