Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anna Em

Rzucanie palenia - pomysły?

Polecane posty

Gość gość
Hej.palilam ponad 20 lat.rzucilam z desmoxsanem, choć podchodzilam do tego sceptycznie to z zamiarem rzucalenia. Nie wierzyłam w tabletki. No ale.....nie palę 67 dni.udalo sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele tabletek, leków itp. Mi np pomógł desmoxan. Nie palę już 6 miesięcy! Rodzina jest mega dumna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antychrysti
Głupi, tepi ludzie. Nie palcie huuj wam w przełyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł Desmoxan- tabletki z cytyzyną na rzucenie palenia (dlaczego cytyzyna pomaga można poczytać tutaj http://desmoxan.pl/ ). Czytałem raczej pozytywne opinie na temat skuteczności Desmoxanu, osobiście mnie też pomogły w rzuceniu palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Podzielę się swoim doświadczeniem, może komuś pomoże.: Paliłem 20 lat ok 1,5 paczki fajek (marlboro czerowne). Stwierdziłem, że rzucam to. I największym wyzwaniem dla mnie było nie zapalić papierosa normalnego przez pierwszy miesiąc. Paliłem e-papierosa, żułem gumy. Nic. Ciągnęło ale nie dałem się. Po roku przekonałem się, że jestem i tak uzależniony od nikotyny, bo palę non stop e papierosa, ale zwykłe fajki już mnie nie ciągną. Stwierdziłem, że rzucam e papierosa. I spoko . Dwa dni bez palenia były ok. Ale trzeciego poszedłem po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz39
A jak jest u Was z pociągiem seksualnym po rzuceniu? Jest większy? U mnie ostatnio bardzo spadło libido i nie wiem od czego a jestem nałogowcem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja się poddałam terapii BRT - biorezonans. Wybrałam sobie gabinet w moim mieście. Na razie nie palę, od 3 miesięcy. Zobaczcie sobie odczulanie,pl na fb. Może to komuś pomoże tak jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam rzucać palenie 3 razy, na początku ciężko :( , rezygnowałam. Dopiero jak koleżanka poleciła mi fajny produkt to poszło z górki http://track.nico rix.pl/product/Nicorix/?pid=160&uid=44203 i cenowo wyszłam na tym lepiej niż wcześniej wydawałem na różne inne niby świetne specyfiki, które w ogóle nie pomagały, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo czuje się głód nikotynowy po odstawieniu fajek? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka1515
Dobre chęci mogą zdziałać cuda. Może też dobre tabletki wspomagające i można rzucić fajki raz na zawsze http://rzucanie-palenia.info.pl/ Życie bez nikotyny to fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może was zainspiruje blog o walce z uzależnieniem tadagapokonacsiebie na bloggerze. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriiicia666
W moim przypadku bardzo pomocny okazał się ten blog https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/ Po 5 latach nareszcie udało mi się rzucić palenie :) jestem teraz zdecydowanie szczęśliwszą i bardziej energiczną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu bratu bardzo pomogli uwolnić się od nikotyny w Vitanea. Wszystkie metody zawiodły, więc szukał czegoś innego i tak trafił na ten gabinet. Mają skuteczne i naturalne sposoby na odczulanie. Brat rzucił palenie i to bez skutków ubocznych – nie zaczął tyć, nie zrobił się też nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, by się odzwyczaić, sięgnęłam po farmakoterapię połączoną z wsparciem psychologicznym. I dopiero to pomogło tak ostatecznie. Osobom, które również miewają problemy z rzuceniem palenia polecam wizytę u nich www.centrummedyczne.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palenie to okropny nałóg... tyle chorób wywołuje. Jeśli palicie, to grozi wam m. in. choroba tętnic obwodowych . Warto więc sie regularnie diagnozować. Można pójść na pomiar wskaźnika kostka-ramię wykonywany bardzo szybko przez takie urządzenie http://www.mesi-abpi.pl/ . Warto sie badać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam miałem z tym problem. A jako, że nie mam silnej woli ani nie pomagają mi plastry i tabletki, to postanowiłem zrobić coś z pozoru absurdalnego. Mianowicie zakupiłem tego ebooka: https://leadn.pl/p_uri/OBJzxroRN2KXRqV5pg1Y/uz28bdv3/?parametr= Żadne plastry, tabletki nie pomogły mi jak ten ebook. Polecam każdemu kto chce uwolnić się od uzależnienia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzuciłem palenie , jak ? Zapalenie oskrzeli , duszności , potem już ani jednego do dzisiaj Plastry itp. nic nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.39 Desmoxan , też na stres podobno dobry, warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na kacu trzeba rzucać palenie! 100 % skutecznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuciłam dzięki książce Alana Cara pt " Prosta metoda jak łatwo rzucic palenie " już sam tytuł upewnił mnie ,że chcę. Poszło łatwo i bez bólu .Trwam jako pachnąca już 6 lat. Bardzo pomógł mi portal nalogow.pl . Rzucajcie kochani ,teraz wiem jak śmierdzą palacze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×