Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala-kulka

ujedrnic cialo po odchudzaniu

Polecane posty

hej wszystkim. jestem w trakcie odchudzania. kiedys schudlam 12 kg aktualnie waze 58 przy wzroscie 162 cm. nadal chudne jednak mam problem... gdy zaczelam sie radykalnie odchudzac szybko spadlo mi 12 kg ale... :( pojawily mi sie rozstepy na bczkach udach i piersiach... az tak bardzo ich nie widac ale jest gorszy problem a mianowicie skora!!! jest wiotka brak jest elastycznosci i napiecia :( co robic pomozcie! od paru tygodni zaczelam cwiczyc na obbitreku( mialam biegac ale ze wgledu na pogode zimowa zaprzestalam) pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam spoko
nie stosuj drastycznych diet bo wtedy narażasz się na rozstępy podstawa to masaże z balsamami ujędrniającymi plus dieta bogata w białko i witaminy, zwłaszcza C, bo ona dba o kolagen w skórze jedz dużo surówek i sałatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) teraz zdrowo sie odchudzam z dietetykiem jem duzo owocow i warzyw.tylko zaczynam waczyc z tym co zle robilam wczesniej i mam tego skutek w postaci nieelastycznej skory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam spoko
masuj, masuj, rób peelingi, najlepiej z soli, z oliwą z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim :) ula wlasnie rozwazam vacu slyszalam ze super efekty cwicze w domu na orbitreku z hulahopem brzuszki z ciezarkami na rece teraz mysle zeby dodac basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1981
idz na endermologie super zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaa
ja chodze na basen od lat i mam jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×