Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...bez komentarza.

"zarabiam" tysiąc złotych miesięcznie...

Polecane posty

Gość ewka z bialegostoku
maskara!!! nie wyobrazam sobie jak pracowac zyc za 1000zł, ja za tyle bym z łóżka nie wstała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka z bialegostoku
_do wyzej xxxxxxxxxxxxxx świete słowa:) chociaz w moim przypadku jest podobnie, studia? i co z tego, mam swoja firme, do ktorej studia wogole nie sa mi potrzebne, bo mam ludzi, ktorzy wiedza co robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwaaa
jak byłabyś samotną matką z kredytem i to byś wzięła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szary poranek
ja zarabiam 1200 miesięcznie i to jest dramat, dobrze, że mój mąż zarabia znacznie więcej bo inaczej to byśmy pod mostem chyba siedzieli :( szukam lepszej pracy ale jak na razie bez efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka z białegostoku
sami nieudacznicy, moja kolezanka juz ma 3pracę w ciagu pól roku (sama, bo coraz to lepsza kasa), praca jest tylko trzeba doope ruszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka z białegostoku
sorry, ale kazdemu zdarza sie przeoczyć błąd w pospiechu:D lepiej popełnic taki błąd niż życiowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka z białegostoku
poza tym gamoniu napisalam,że skończyłam studia, ale w ogole nie sa mi przydatne w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_32
ciesz się że woógle masz prace kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakżaba
ja to bym chciala tyle zarobić dla mnie to dużo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek_krk
ja zarabiam 500 zł netto miesięcznie w call center. mam podpisaną umowe zlecenie, nie narzekam mimo iż nie jest to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu6u
OFERTA DLA STUDENTÓW i nie tylko Hej, Oferuję Wam pracę w sam raz dla studenta lub osoby która chce dorobić ;) sama nim jestem i bardzo polecam! Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=15446 nie wymagają żadnych danych osobowych! Wypełniamy ankiety w zamian za które dostajemy nagrody i GOTÓWKE którą przelewają na konto. Firma jest w pełni wypłacalna. Co prawda to nie duży zarobek, ale starczy na imprezkę, czy fajny ciuch polecam i zapraszam u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo powiedzieć- szukaj innej, lepiej płatnej. Moim zdaniem trzeba postawić na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji. Zdobycie nowych umiejętności, choćby kursy księgowe, od razu otwierają nowe możliwości. To niestety wymaga poświęcenia czasu, a często też sporych nakładów finansowych. Czasami w UPach pojawiają się kursy darmowe, ale to dla bezrobotnych... Szczerze? Chyba nie pracowałabym za tysiaka. Wolałabym zasiłek dla bezrobotnych i dorabianie na boku (pisanie tekstów na zlecenie, sprzątanie czy nawet sprzedaż kosmetyków Avon czy inny Oriflame). Po odliczeniu wszystkich kosztów, dojazdów itp. wyszłoby pewnie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×