Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lolakina

osprzęt podtynkowy

Polecane posty

Gość gość
Ospel to według mnie najlepsza marka na rynku. Nie tylko jezeli chodzi o jakość ale tez o podejście do konsumenta. Bardzo podoba mi sie to ze wyciągają pomocną dłoń do amatorów nagrywając dla nich filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward2
Pracuje przy elektryce i widzę jak się sprawują urządzenia różnych firm. Z moich obserwacji wynika że nie ma co kupować jakiś chińskich albo nie sprawdzonych marek. Najlepiej wypada chyba Ospel. Niezłe ceny i bardzo dobra jakosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Ospel wypada najlepiej jesli chodzi o stosunek ceny do jakości a tym sie kieruje jak tak zwany przedstawiciel klasy średniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram Ospela bo wole wesprzeć polską firme a nie zagraniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzepki
Widzę że macie podobne zdanie bo ja tez stawiam na produkty marki Ospel. Są sprawdzone i nie muszę się martwić że trafie na jakiś bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara0
No podobno ospel to polska firma więc tym bardziej sie to chwali i trzeba wspierać. Dobre bo nasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziara nie podobno a napewno polska. Ospel ma naprawdę sporo różnych modeli(serii) więc każdy znajdzie cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podoba to w Ospelu ze dbają o klienta np. wypuszczają filmiki montażowe na swoim kanale na yt żeby każdy mógł sam zamontować ich osprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka y Olek
Ja kupowałam z Ospel i maż był zadowolony bo mówił, że dobry osprzęt i cenowo też bardzo przystępnie także polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarita 30
Ja zamawiałam ostatnio z Ospel bo mąż mnie prosił, mamy remont i staram się żeby też znać te wszystkie firmy także wiem, że mamy z firmy Ospel i mi się one bardzo podobają bo nie są za drogie, ale wyglądają fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam ze ospel jest dobrym wyborem. Ponieważ oferuje osprzęt nie odbiegający jakością od zachodnich firm a jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki kiki
Najlepszy moim zdaniem jest osprzęt z firmy Ospel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora mora
Najlepszy osprzęt z Ospel moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w każdym temacie włączników i gniazdek króluje marka ospel. przede wszystkim dlatego ze mają dobre ceny i dobrą jakość a poza tym wyjątkowa nowoczesność i elegancja w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze mówicie o Ospelu - rzeczywiście bardzo dobra marka, warto w nią zainwestować. My zdecydowaliśmy się na kolekcję impresja jak dobrze pamiętam i jestesmy naprawdę zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightPassion
uoo matko , Ile tu wpisów na temat ospel , az mnie oczy rozbolały .tzn w sensie pozytywnym . Tylko ,ze oni w tej chwili będą mieć jeszcze lepszy osprzęt .Poczytajcie sobie na temat kolekcji sonata nowe srebro. Jakaś tam miedź przeciwdrobnoustrojowa się znajduje ;) heh . O czymś takim własnie dzisiaj przeczytałam . Myślałam ,ze was czymś zaskoczę . Ja szczerze nie wiem jakiej firmy mam gniazdka w domu bo co mnie to , ale te akurat łączniki gniazdka faktycznie są designerskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzK
z osprzętu podtynkowego z ospela ostatnio kupiłem ściemniacz przyciskowo obrotowy , jak narazie jestem zadowolony , oraz wymieniłem odskakujące gniazdka na ospel również . Osprzet nie jest drogi a jest bardzo dobrej jakości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście warto kupić ospela i wesprzeć polską produkcję. nie ma co przesadzać ani się oszukiwać- mają duży wybór, dobrą jakosć i dobre ceny. więcej nie trzeba - reszte opinii robi sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna9122
Prawda , reszte opinii robi sprzęt , poza tym jesli firma ospel , istnieje na rynku od 60 lat , to wiadome ,że jest to firma renomowana . Kolekcje są przeróżne , sonata stal inox , sonata nowe srebro ( gniazdka i włączniki zawierające miedź Cu+) , Karo , Impresja itd itd , szłoby tu wymieniać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krissoo
dużo mają do zaoferowania, fakt. widziałam sporo ich sprzętu w markecie budowlanym i bardzo ładnie się prezentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martakoper
z osprzętu podtynkowego tak jak większość tutaj,wybieram ospela z kilku względów : przede wszytskim jest duża dostępność oraz przystępność cenowa. Poza tym ospel ma szeroką paletę kolorów produktów , które oferują ,a także są łatwe i bezpiecznie w montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruna423
z osprzętu podtyknkowego polecam , łącznik z ospela żaluzjowy z podświetleniem . Mam takie dwa w salonie .Jeden jest na lampę ,ze tak powiem główną , a drugi jest na halogeny , który sa naokolo pokoju . Łączniki są w porządku . nie odskakują i są grube .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammamiaa
kasiejka_lodz ja mam nieco większe teraz niż na zdjęciach, zdecydowałam się na większe, bo miałam możliwość, a Ty, już wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
bardzo dobrej jakości i całkiem fajnej ceny są gniazda i włączniki ospela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuszka
ano faktycznie są fajne i jaki maja wybór....sama się zastanawiam jakie wybrać, nie chciałabym białych a widziałam ze inox jest ciekawa opcją....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakaPaka1
Planuję remont i trzeba przyznać, że branża jest bardzo duża, trudno się na coś zdecydować. Mi spodobały się bardzo takie włączniki http://www.karlik.pl/seria-trend/ chociaż decyzji jeszcze nie podjąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezek
no ja zdecydowałam sie na Ospela - spory wybór, łądnie się prezentują, no i nie zbankrutowałam kupując większą ilość! co ciekawsze - na stronie producenta można trafić na filmiki instruktażowe które pokazują jak je zamontować! to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek01
Ja ten osprzęt elektryczny mam od Ospel i jestem z niego bardzo zadowolony bo nigdy mi się nie zepsuł i jest bezpieczny. Cena nie była wygórowana więc moge polecić ich stronę z aktualną ofertą http://ospel.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal3331
Ja też mam w domu Ospel, u nas w Polsce ta firma jest chyba najlepsza i na pewno najbardziej znana i dostępna. Ospel robi naprawdę porządny osprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartossek1
Ciężko mi coś złego o nich powiedzieć - mają dobry sprzęt a i doradzą jak masz problem z doborem sprzętu czy zaplanowaniu elektryki w np kuchni. Ja miałem taki problem przy remoncie ale pomogli. Od siebie polecam ich transformatory http://ospel.pl/pl/produkt/yt-150.html bo nie są drogie a działają jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×