Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lolakina

osprzęt podtynkowy

Polecane posty

Gość gość
Też mam ospela w całym domu. Serii to chyba z 5 różych. W korytarzach sonata, w sypialni i dzięcięcym pokoju karo, a w salonie impresia, a w kuchni o już nie pamiętam jak się nazywało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaLach
z osprzętu podtynkowego to myślę tak większość tutaj ,ze najlpeszy jest ospel . Zresztą mam nie ylko gniazdka czy włączniki , ale zastanwiamy się z męzem nad systemem presto ;) czyli tzw inteligentnym domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_marekko
Fajnie, że piszecie o Opselu, bo też słyszałem o produktach z tej firmy. Rzeczywiście w fajnych cenach są. Problem, że dośc duży wybótr i teraz problem w domu, co wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PhilipsSatinelle
No bo tu jest zawsze problem ,ze niewiadomo co wybrać , polubiłam ich strone na fb i co widze , to ciagle jakies inspiracje . ja to bym mogła z nimi robić zmiany w mieszkaniu co miesiąc :P . A tak ogólnie to bardzo fajne kolekcje mają . Ja mam tąw kolorze antracytu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek987
PhilipsSatinelle aż z ciekawości sama sprawdziłam i rzeczywiśćie fajne rzeczy maja na Fb. Nic tylko remontować, przemeblowywać :D Ja zaczęłam od produktów z Ospela do kuchni a teraz to w każdym pokoju mam z tej firmy. Kiedys w castoramie mi pan doradził i rzeczywiśćie solidna firma, w miarę cenowo i ładny design :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifs
Revina to prawda. Ospel ma naprawdę fajne te video poradniki, oglądaliśmy z mężem i dużo można z nich podpatrzeć. Wszystko jest ładnie pokazane. Z ospela mamy dużo w domu włączników, gniazdek, kilka przedłużaczy, transformator. Jak na razie nie zawiodłam się na tej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trambajowa
Tak się składa ,ze ja akurat jestem sama , więc pewne męskieroboty w domu wykonuję ja ;) Co do filmików z OSpela na YT to prawda . Są bardzo pomocne . A same gniazdka bezpieczne i solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2017 o 16:02, Gość Trambajowa napisał:

Tak się składa ,ze ja akurat jestem sama , więc pewne męskieroboty w domu wykonuję ja 😉 Co do filmików z OSpela na YT to prawda . Są bardzo pomocne . A same gniazdka bezpieczne i solidne

Z tego co widziałam to ogólnie firma, co jakiś czas wypuszcza nowe kolekcje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×