Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilcia2012

Szukam pracy w domu

Polecane posty

Witam wszystkich! Dziewczyny chciała bym zebyście mi poradziły i zaproponowały jakąś ciekawą i sprawdzoną pracę przez internet i nie tylko. Mam małego bobasa i dlatego muszę zarobić jakieś pieniądze w domu. Nie mam nawet z kim ją zostawić żebym mogła iść do pracy bo bardzo mi potrzebne pieniądze. Jestem uczciwą kobietą i dlatego szukam tez uczciwej oracy którą mogła bym pogodzić razem z moim skarbem. Dużo jest ogłoszeń ale boję się że trafie na jakiś oszustów, bo moj budżet jest bardzo niski i nawet wkład własny to dla mnie duże ryzyko. BARDZO WAS PROSZĘ O POMOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuytrytyt
moze pisanie tekstow ale najpierw musialabyś wrocic do gimnazjum podszlifowac ortografie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesika30
Szczerze, wątpię, by ktoś zaproponował coś dochodowego. Popytaj koleżanki, rodzinę, może popilnować drugiego bobasa np. sąsiadce, samotnej matce. Tu na forun jest sporo oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może promowanie różnych firm w internecie. Założysz sobie własną stronę i bloga. Wtedy możesz pisać teksty, promować różne produkty. Zarabiać na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może promowanie różnych firm w internecie. Założysz sobie własną stronę i bloga. Wtedy możesz pisać teksty, promować różne produkty. Zarabiać na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może promowanie różnych firm w internecie. Założysz sobie własną stronę i bloga. Wtedy możesz pisać teksty, promować różne produkty. Zarabiać na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smieszne
ja w domu to mozesz panow przyjmować , kasa bez wychodzenia z domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy.... bardzo śmieszne, słuchaj ja akurat się szanuje, ale jak tobie wpadł do głowy taki pomysł to bardzo prosze. No a bloga nigdy nie prowadziłam, nie mam pojecia na czym polega i czy na[rawde sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chciałabyś zarabiać
w domu na pisaniu różnego rodzaju poradników, napisz do mnie: pisanieporadnikow prokonto . pl . Ja zainwestowałam 7 zł i teraz wyciągam 500-600 zł miesięcznie. Może nie dużo, ale na pracę poświęcam ok 2 godz. dziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja dwa miesiące temu też nie umiałam napisać bloga i zrobić strony. Teraz ma własną stronę i nie jestem od nikogo zależna. Jak chcesz spróbować zupełnie za darmo mogę wysłać Ci materiały. Zapisz się na moją listę z poniższego linku. Zawsze będziesz mogła się wypisać. Link do zapisu: http://swiatprzygodyalmalpartnergvo.pl/kursyiszkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jak chcesz odnieść sukces w sieci, to najlepiej i najtaniej jest samemu stworzyć własną stronę firmową. Nie musisz w cale pisać bloga. Możesz na przykład założyć własny sklep internetowy. Więc jak chcesz dostać materiały szkoleniowe oczywiście za darmo to link tutaj: http://swiatprzygodyalmalpartnergvo.pl/kursyiszkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×