Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona28szalona

+100 potrzebuje kompanki

Polecane posty

szalejaca na diecie 28 bardzo chętnie wiec tez napisze coś o Sobie :) jak już 2 koleżanki z topiku tez jestem z woj. Łódzkiego, tylko ja konkretnie Łódź jak kotlet sojowy:) mam 26 lat 2ke dzieci:) zgubione juz za sobą 22kg wiec wiem że sie da :) Obecnie startuję z wagi 93kg:) było 86 niestety motywacja padła i 7 wróciło, ale to z mojej winy bo żarłam jak świnia :( Obecnie jestem na diecie 10 dniowej:) 1,2 kefir 3,4 ser biały 5,6 jajka 7,8 mięsko 9,10 warzywa:) na tej diecie podobno mozna stracic od 5 do 12kg wiec jak ja strace np 7 bede szczęsliwa i od 86kg wracam ma 1000kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzakjące się Mam gści więc nie zabardzo miałam czas by spisywać co zjadłam Wczoraj przez torta urodzinowego zaliczam wynik 1700 kcl Dziś zdecydowanie wracam do limitu 1300 Rano śniadanko to jedna kromeczka z serem żółtym pomidorek 3 łyżki sałatki i parówka cienka Na obiad pieczony bez tłuszczu kurczak bez skóry z warzywami Na kolacje najpradwopodobniej jogurt Pozdrawiam i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czeka mnie dłuższy wyjazd służbowo szkoleniowy więc nie będzie mnie troche ale obiecuje wam i sobie że będe trzymać dietke Jak wróce to zdam relacje co i jak no i mam nadzieje że będe mogła poczytać o waszych zgubionych kilogramach Nie będzie mnie troche czasu ale trzymam za was kciuki Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jeżeli ktoś szuka skutecznych "witaminek" do walki z nadwagą to chętnie sprzedam. Proszę o nie komentowanie i dziękuje za uwagę. Studentka ze Szczecina. :-) namiar basiawawa13@gmail.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) zagląda tu któraś jeszcze? :) jak Wam idzie??? pochwalcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko super...:) gratuluje wytrwałości:* Ja to chyba nigdy sie nie zmobilizuje do diety....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) jak Wam idzie? Ja dietkuję i mam nadzieje ze za szybko nie przestanę:) Może wrocicie co??? razem zawsze raźniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×