Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona28szalona

+100 potrzebuje kompanki

Polecane posty

Kotlet sojowy - wez sie dziewczyno opanuj wisz ile to ma kalorii, zaraz wychlostam ci dupsko:)Najlepiej porozwieszaj sobie takie karteczki na wszystkich szafkach:)buziole bella i kami gdzie wy jestescie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuKa
hej dziewczyny. można do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ...no musze pracowac jeszcze dzis stalam w korku pol godz potem psem , sprzatanie , przebralam sie w dres ...kawka i powtorka m jak milosc... a u mnie nie ma paczkow ..buuu sa jakies berlinki ale nie sa za dobre choc przypominaja polskie paczki u mnie za to jest fasching w czwartek ,wszyscy sie przebieraja i wybywaja na ulice i wolaja helllooooooooooo a w sobote jedziemy na bal kostiumowy ja mam myszke miki heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja dziś nie pisałam bo byłam z synkiem i meżem nad wodą w parku i karmiliśmy kaczki:D troche świeżego powietrza dobrze nam zrobiło:) z dietka dziś w miarę...:) oby tak dalej! Wogóle to dzwonił kierownik do mnie przed chwilą i mam zmieniony grafik bo mamy dopracowania w pracy i będe musiała dłużej zostać i zastapić kolezankę na innym dziale więc będe miała duzo ruchu:) cieszę się z tego bo może troche spadnie sadełka:) teraz spadam bo jedziemy do miasta wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuffff, uhhhh! Spalam te cynamonowe płatki. Znalazłam dwa ćwiczenia ujędrniające pośladki i właśnie je zrobiłam. Mam nadzieję, że niedługo będę zachwycać ludzi krągłą jak jabłko pupcią :D Opanowałam się i na kolację zjadłam już tylko dwie marchewki i kubek herbaty posłodzonej domowym sokiem porzeczkowym. Najważniejsze że waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrabalam butter kekse......... zalamka i zasypiam na kanapie ....chyba pojde szybko spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie nadal bez grzeszkow, cwiczenia ida pelna para:) a w piatek wielkie wazenie :) Jak jabym sie cieszyla jakby bylo dwa kilo mniej. Pogoda u mnie do dupy i nic mi sie nie chce, ale strzele kawke i trzeba cos posprzatac. Myslalam o zakupie baniek chinskich, wiecie moze czy cos daje ich stosowanie? Strasznie sie boje, ze po schudniecie bedzie mi wisiec skora jak u jakiejs staruszki, a zauwazylam ze po wewnetrznej stronie ud jest ona jakas taka sflaczala i troche sie marszczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona Ja myśle że skoro ładnie dietujesz bez grzeszków i ćwiczysz to w pierwszych tygodniach super Ci waga poleci...:) Co do skóry to też sie zajebiście tego boje...:( choc dodam ze w ciąży przytyłam do 95 kg i brzuch miałam spory, potem schudłam do 72 (ale nie odrazu) i skóra mi nie wisiala więc jestem dobrej myśli jedynie co to rozstępów mam pełno ale nic z tym niestety nie zrobię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella, ja miesiac temu stracilam prace- redukcja etatow i jak na razie nie moge nic znalezc:( ale mam sporo odlozonej kasy i moj luby sporo zarabia wiec sie tym narazie nie przejmuje. Postanowilam ze to beda moje wakacje, wkoncu schudne i zadbam o swoje cialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci dobrze ....ja mam teraz na rano i jakos nie umiem sie pozbierac ...zasypiam na kanapie popoludniami ale jak wrocilam zrobilam obiadek miesko plus salatka .... na deser serek cos typu danio mam takiego mega lenia ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona sorki ze tak dopytuje ale pisalas że tak póżno wstajesz więc zapytałam:) fajnie masz ja bym mogła siedzieć w domku z dzieckiem ale niestety niestac mnie na to...:( Ja pracuje cały czas na rano i muszę wstawać przed 5 do pracy ja nie wiem jak po 2 tygodniach wolnego wstane jutro przed 5 do pracy...koszmar:( a jeszcze tyle mam pracy że sie nie wyrobie ze wszystkim:( i przez nastepne 2,5 tygodnia mam tylko 2 dni wolne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Szalejąca, ja niestety nie wiem nic na temat tych chińskich baniek, ale z doświadczenia wiem że pływanie bardzo dobrze wpływa na skórę. 7 lat temu udało mi się zrzucić około 15 kilogramów gdy intensywnie pływałam 3 razy w tygodniu. Nie musiałam nawet stosować żadnej diety, a skóra była jędrna i napięta. Teraz ciężko mi wrócić do pływania :/ Trochę się wstydzę swojej figury no i jakoś brak chęci wybrać się samemu. Na razie stosują tylko balsamy ujędrniające, mam nadzieję, że nie będzie źle. I tak zostaną mi rozstępy, ich już raczej nie da się zlikwidować chyba, że jakimiś drogimi zabiegami ale nie są na razie w zasięgu mojej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki ja oczywiscie nie spie, ale jak sie wstaje w poludnie to nie ma co sie dziwic ze pozniej spac nie mozna hehe. Zjadlabym jutro, w sumie to juz dzis jakiegos paczusia z masa budyniowa, ale czekolada, ale wazenie w piatek i troche sie boje, chcialabym zeby byl jakis spory spadek licze na 2 kg, a po poczkach jak wiadomo to sie raczej nie chudnie:) a szkoda szkoda. Kotlet sojowy wiem,ze plywanie ladnie odchudza i ujedrnia skore, ale za zadne skarby na basen nie pojde, bo tak sie wstydze swojej tuszy. Nawet jakwazylam 63 kilo w bikini nie paradowalam. Mam strasznie nieproporcjonalna sylwetke, piersi male, rece i ramiona szczuple a nogi wielgachne jak u slonia no i ten brzuch-kupa rozstepow i wielki jak balon. bella pytaj sie o co chcesz ja do obrazalskich nie naleze:) kami a tobie to ja zazdroszcze, masz prace w Niemczech, pewnie sporo zarobisz, a w Polsce trzeba tyrac za psie pieniadze i jeszcze cie na koniec zwolnia hehe, Spadam dziewuszki jakis horrorek sobie wlacze i odezwe sie jutro jak sie zwleke z wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko, wy pewnie ciezko pracujecie a ja zbijam baki:) Nawet nie mam weny na cwiczenia. Paczka narazie nie zjadlam, ale jeszcze wszystko przede mna:) Dziewczyny jak to jest z waszymi facetami, dokuczaja wam z powodu tuszy? Bo moj mowi ze mam idealne cialko, tylko zebym sie pozbyla brzucha bo jes wiekszy niz cycki hehe. Ale wie jak bardzo chce schudnac, dopinguje mnie na kazdym kroku, W czoraj nawet powiedzial ze jak zjade ponizej 90kg kupi mi jakis fajny prezent, nastepny jak bede wazyla mniej niz 80, a jak zjade ponizej 70 to mi to wszystko zabierze:) bo mowi ze niechce w domu chudej pokraki. Ale ja sobie niewyobrazam jak 100 kilowe babsko, moze sie komukolwiek podobac, nie wiem moze on mnie widzi przez pryzmat milosci.... Koniec tych wywodow, pasowaloby cos zjeszc w kioncu i wziazc sie za cwiczonka, odezwjcie sie pozniej, piszcie ile paczkow zjadlyscie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam sobie 3 paczki i pewnie je zjem zamiast obiadu ..amen hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja sie przyznaje bez bicia że zjadłam juz 3 paczki...:( ale nie takie smazone na oleju tylko wypiekane w piecu bez tłuszczu (no ale to mnie nie tlumaczy) jedyny plus to taki że maja troche mniej kalori niz te smażone...:) a tak poza tym to po tym 2 tygodniowym lenistwie czuje sie strasznie zmeczona po pierwszym dniu....po pierwsze nie mogłam spać w nocy kręcilam sie tylko z boku na bok, a w pracy tak sie naciekałam że wszystko mnie boli...:) Jednak okropny leń ze mnie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nam ten wątek słabo idzie...:( szalona ty jutro sie ważysz tak??? ciekawe ile Ci spadlo:) Ja zważę sie dopiero w poniedziałek i obiecuje Wam że do poniedziałku będzie minimum 1,5kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki może wogóle napiszcie cos wiecej o sobie:) czy planujecie niebawem wyjsć za maż bądź czy planujecie dzieciaczki:) Ja to taka ciekawska osoba jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja też się przyznam bez bicia, zjadłam dziś 5 pączków! A to wszystko dlatego, że mój facet pobiegł dziś z samego rana do marketu i kupił ich 12 podczas gdy nasza rodzinka liczy zaledwie dwie osoby :D Szalejąca, mój facet absolutnie mi nie dokucza, dlatego, że on sam kiedyś był grubasem i wie jak to jest. Później mocno schudł ale od jakiegoś pół roku widzę, że waga mu się zwiększa dlatego zachęcam go do ćwiczeń i odchudzania razem ze mną. Nie protestuje, spadło mu w ciągu dwóch tygodni jakieś 3 kilo. Bella, fajnie, że zapytałaś bo ja też jestem ciekawska a i o sobie chętnie opowiem :) Za kilka dni skończę 26 lat, mój mężczyzna ma 31. Nie jesteśmy jeszcze zaręczeni ale myślę, że to tylko kwestia kasy, chociaż jak dla mnie mógłby mi kupić pierścionek na bazarku, kocham go i to z nim chcę spędzić resztę życia :) O dzieciach często rozmawiamy, bardzo chcielibyśmy mieć ich trójkę ale zobaczymy jak los się potoczy. Na razie muszę opanować moją niedoczynność tarczycy a później pomyślimy o spłodzeniu potomka. Mieszkamy w Łodzi, on pracuje ja jeszcze studiuje, choć ostatnio straciłam zapał i chęci do tych studiów. Bardzo chciałabym coś zmienić w swoim życiu i zaczęłam od schudnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja już po pracy:) jeszcze jutro i niedziela wolna:D To Ja też napiszę coś o sobie:) Mam 25 lat, pod koniec roku kończe 26, od ponad 3 lat jestem mężatką:) i mam synka który ma ponad 4 latka:) Bardzo pragnę drugie dziecko ale na razie odkładamy na mieszkanie więc nici z berbecia:( kotlet sojowy Ja mieszkam 50 pare km od łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę Ci zazdroszczę Bella, że jesteś już mamą :) Ja dziś wstałam okropnie rozdrażniona i z rana miałam ochotę nakrzyczeć na kogoś bez powodu. Teraz zostałam sama, facet poszedł do pracy a ja zaraz biorę się za sprzątanie. Niedobrze mi się robi na myśl ile wczoraj zjadłam, może to dlatego dziś tak fatalnie się czuję. Na dodatek za prawym uchem boli mnie głowa. :/ Idę napić się herbaty, miłego dnia wam życzę. Szalejąca pewnie jeszcze śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piekne dziewuszki!!! Tak jak kotlet pisalas ja jeszcze spalam:), wstalam tylko dlatego, ze telefon mnie obudzil. Polozylam sie spac o 6 rano ehh, wczoraj do pozna mialam gosci i wypilam mocna kawke i juz nie bylo mowy o spaniu oj ja glupia, glupia. Paczka nie zjadlam, balam sie ze to wplynie na dzisiejsze wazenie, a na wadze uwaga -2,800. Jestem mega szczesliwa, mysle ze byloby jeszcze troche wiecej gdybym sie normalnie wyproznialam, a od 3 dni kibelka nie zaliczylam buuu. Dziewczynki, ja pod koniec marca skoncze 28 lat, moj chlop jest ode mnie starszy 8, jestesmy juz zareczeni od 4 lat, on chce wziasc slub a ja choc juz mam swoje lata hehe jeszcze nie czuje sie na to przygotowana. Dziecka tez narazie nie chce miec. bella malensto- a mi sie wydaje ze topik wcale zle nie idzie, mi do szczescia wystarczy nasze grono-ty, kami i kotlet sojowy. Na niektorych watchach, jest po pareset stron zapisanych, ale co z tego jak to sa coraz nowe osoby, jedne sie dietkua tydziej pozniej znikaja inne miesiac. Mi zalezy na tym zebysmy razem dobrnely do naszych celow i bedzie fajnie. Nawet jak po drodze bedziemy mialy chwile zwatpienia, bedzie gdzie zajrzec i ktos pomoze. Troche bez ladu i skladu pisze,ale chyba wiecie o co kaman:) Wstyd sie przyznac ale to dlatego ze jeszcze troche zaspana jestem. Buziaki kockaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona w sumie masz racje...:) na początku też jakieś dziewczyny chciały dołączyć do nas i już pouciekały:) Tylko tak sie zastanawiam po co Ja tu jestem skoro w ogóle nie trzymam sie diety...:( chyba tylko po to by sobie popisać z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki to ja chyba jestem najstarsza ... mam 32 lata i syna co ma 12 lat mieszkam od dwoch lat w niemczech od niedawna mam faceta tez taki misiak jak ja ale ...ja nie lubie chudych facetow i on jest w sam raz ... a z polski jestem z wlkp po wczorajszych paczkach zjadlam troche bigosu u kolezanki ale bez chleba .... bo dobry bigos to u nas rarytas wczoraj tez byl faschiing ...na uice wychodzi sie w przebraniu i swietuje tu sa wogole inne zwyczaje... ja dzis w pracy dwie buleczki z serkiem bialym i terza usmazylam sobie sznycle plus pomidor do wieczorka jeszcze zjem pewnie jakies pomarancze ja kiedys juz sie odchudzalam z forum , poznalysmy sie z dziewczynami i faktycznie byly tylko 2 gora 3 , do dzis je mam na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona, mozna powiedziec ze narazie jestes w fazie przygotowawczej do diety:) mam nadzieje ze juz niedludo zaczniesz kami, bigos to ja uwielbiam, zreszta na mojej diecie moge go jesc:) a propos facebooka, jak chcecie mozemy sie tam odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możemy sie odnaleźć tylko Ja mało zamieszczam swoich fotek..:) więcej synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×