Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona28szalona

+100 potrzebuje kompanki

Polecane posty

witam chce sie przylaczyc juz kiedys sie odchudzalam z forum i powiem duzo mi to dalo mieszkam na stale w niemczech ..odchudzam sie teraz 2 tyg nie jem chleba , makaronow , ziemniakow... robie male ustepstwa ...bo czasem brak czasu na gotowanie ale tak same warzywka owoce , miesko z piersi kurczaka , i bialka typu jogirty serki .... czuje ze spodnie mam luzniejsze waga startowa grudzien 2009 -110 :((((((((( zaczełam od 10 stycznia styczeń -----4kg luty------------5,3 kg marzec-------5,7 kg waga na 1.04.2010------- 95 kg waga na 1.07.2010--------91,8 🌼cel na początek 80 kg---będzie ciężko🌼 http://straznik.dieta.pl/]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=34244bc4a16798813.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chce sie przylaczyc juz kiedys sie odchudzalam z forum i powiem duzo mi to dalo mieszkam na stale w niemczech ..odchudzam sie teraz 2 tyg nie jem chleba , makaronow , ziemniakow... robie male ustepstwa ...bo czasem brak czasu na gotowanie ale tak same warzywka owoce , miesko z piersi kurczaka , i bialka typu jogirty serki .... czuje ze spodnie mam luzniejsze waga startowa grudzien 2009 -110 :((((((((( zaczełam od 10 stycznia styczeń -----4kg luty------------5,3 kg marzec-------5,7 kg waga na 1.04.2010------- 95 kg waga na 1.07.2010--------91,8 🌼cel na początek 80 kg---będzie ciężko🌼 http://straznik.dieta.pl/]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=34244bc4a16798813.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dodalo mi 4 raz moj post ale za kazdym razem wyswietlalo mi sie ze sie nie udalo.... od rana dzis zjadlam warzywka z paczki mrozone plus 4 jajka ... jestem tak objedzona ze szok .... na reszte dnia przewiduje jogurt i banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna_pani
Przyłączam się do Was dziewczyny moje kochane. Ja też się odchudzam. Dopasowałam sobie ćwiczenia na cały tydzień do mojej figury, moich potrzeb i oczywiście odpowiedni sposób odżywiania. + zabiegi odżywiające skórę, aby polepszyć swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze i ja
co prawda nie waze 100 kg ale 75 i musze schudnac do lipca 25 wiec podobna walka jak u was,a mam wzrostu 165. jak sie odchudzam od jutra -) a wiec na sniadanie 1 kromka chleba suchego z wedlina i kawa czarna gorzka. obiad filety z kurczka do oporu -) podwieczorek ,kawa kolacja o 17 filet z kurczka i tak 5 dni - 6 dzien max normalny ele w graniach rozsadku 7 -dieta az schudne do 19 lipca -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
Witajcie nowe koleżanki, milo was widziec, a raczej czytac:) Ja na sniadanie zjadlam jajecznice na kielbasie bez chleba!, teraz pije kawke, a o obiadku pomysle pozniej.W planach mam zaliczyc rowerek i chyba zaczne a6w bo brzuch mam ogromny. Ewelinko ja już jestem, poczekam troche moze i ty sie zjawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna_pani
A ja radziłabym zjeść na śniadanie coś lekkiego, ale odżywczego. Najlepiej sałatkę warzywną. Np. papryczka, ogórek (chociąż nie ma sezonu na niego, więc uważajmy) + pomidorek, kiełki, można dodać troszkę oleju roślinnego (tak, surowego). Na początku lekki głód, który zaspokajasz sokiem warzywnym. Na drugie śniadanko już lepiej zjeść kanapkę. Chlebek żytni/otrębowy/z żołędzi itd. albo płatki owsiane, otręby, siemie lniane, cokolwiek zbożowego, można też zjeść węglowodany. tylko bez mleka najlepiej, a z wodą, ja dodaje do niej miód i jest git. kawy - nie, ale zdrowe herbaty tak. w sumie dwie kawy w ciągu dnia, nie zaszkodzą, herbata też. Pijscie dużo wody dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
kosmiczna_pani - ja stosuje diete atkinsa, tak wiec staram sie wykluczyc weglowodany z mojej diety, tez nie uwazam zeby jajecznica byla jakims strasznie ciezkostrawnym posilkiem:), a co do wody to staram sie jej pic ok 2l dziennie do tego czerwona i zielona cherbata, kupuje tez w biedronce mieta z gruszka, melisa z pomarancza- bardzo tanie herbatki i bardzo smaczne polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna_pani
Ja piję zieloną herbatkę z z apteki. ale te z biedronki tez mam i sa fajne. Co jeszcze dobre - herbatka z dziurawca pobudza trawienie. Polecam wam bardzo moje dziewczyny. nie słyszałam jeszcze o tej diecie ale powodzenia ! Ja wykliczyłam mięsko ze swojego jadłospisu zupełnie. Jakoś tak mi lżej jest, chociaz uwielbiam filetki z kurcaka mniam. Też pije dużo wody niegazowanej, z cytrynką. przepłukujmy organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
kosmiczna_pani - a dlaczego wykluczylas miesko? dziewczyny obejrzyjcie sobie film "grubsi nie glupsi", koles w naprawde fajny sposob przedstawia od czego tak naprawde tyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna_pani
Ja wykluczyłam mięsko, bo uznałam że mogę je zastąpić ewentualnie rybami, tam znajdują się te dobre składniki, lekko strawne, a kurczaki i inne mięsko (które oczywiście od czasu do czasu spożyję bo lubię) mają wbrew pozorom dużo tych złych substancji dodatkowych, negatywnych hormonów (powstałych w czasie ich produkcji), barwników i itd. także uznałam że mieso to jednak trująca substancja i mało przyswajalna przez organizm, powoduje zle samopoczucie, ociazenie, no i problemy skorne. odstawilam miesko i od razu lepiej. no i oczywiscie mniej serkow, twarozkow, najwiecej warzyw i owocow. cwiczenia. dobrze jest cwiczyc rozne partie w rozne dni, a nie codziennie to samo np. dzis na brzuch, jutro na posladki itd. pamietam zawsze zeby w ciau dnia chociaz przez 15-20 minutek sie bardzo zmeczyc. serce szybciej pracuje, szybciej chudniemy. oczywiscie zjem sobie czasem cos slodkiego np. w niedziele zaplanowalam jedynie poranna gimnastyke i wieczorem zjem sernik wczesniej przygotowany, na hudo, dietetycznie, ale moze mi posmakuje, znalazlam go gdzies. a co jeszcze robisz na swojej diecie szalona? w sensie co jesz, co nie, czy tez regularnie, 5 X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
kosmiczna_pani - staram sie jesc regularnie 4-5 razy, choc nie zawsze to wychodzi, bo tak naprawde do godz 17 w ogole nie czuje glodu, a po 17 zjadlabym przyslowiowego konia z kopytami:) i dlatego musze sie bardzo pilnowac. Jesli chodzi o moja dietke staram sie przyjmowac jak najmniejsza ilosc weglowodanów, jem miesko, ryby, serki wiejskie, warzywa i w malych ilosciach owoce. Kiedys dawno dawno temu schudlam na tej diecie 10 kg w miesiac a jadlam np o godz 22 jajecznice na boczku.Przestudiowalam bardzo duzo artykulow na temat odchudzania i wniosek nasuwa sie sam, zeby schudnac trzeba ograniczyc weglowodany no i oczywiscie ruch w kazdej postaci czy to bedzie silownia czy basen czy chociazby zwykle marsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna_pani
10 kg to całkiem ładnie, naprawdę dasz radę na pewno. Wiesz ja też chciałabym dzieś tak 5-10 kg zrzucić. Myślę, że jak się postaramy to się nam może udać. :-) Ah te jedzenie. Ja sobie postanowiłam, że w niedzielę zawsze będę sobie coś tam dobrego jadła np. chleb z szynką, albo kebaba, co tylko chcę, ale też żeby nie przesadzić. Polecem też pić kefir rano i wieczorem 0,5 l ohydne jak dla mnie, ale poza tym dobre dla organizmu. Owoce: ja jem pomarańcze też, nie przepadam, ale wspomagają trawienie, a jak już bardzo chce mi się słodkości sięam po rodzynki, co o nich myślisz? Wodę pijesz niegazowaną? Jaką? Pijesz ją z czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna_pani
a i jeszcze : co z majonezem, kechupem, musztarda, sosami itd. jeszcz cos tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcecie schudnac
to zamiast diet po prostu zmiencie nawyki zywieniowe bo po KAZDEJ diecie dopadnie Was efekt jo jo. wiem co mowie bo sama wprowadzilam to w zycie i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna_pani
Dieta to jest właśnie zmiana nawyków żywieniowych. Najważniejsze to po prostu później nie dopuścić do złego łączenia produktów, albo spożywania zbyt dużej ilości produktów niezdrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcecie schudnac
mialam na mysli dziewczyny ktore stosuja diety atkinsa, dukana i inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
kosmiczna_pani sorki ze ci wczesniej ni odpisalam ale musialam pare rzeczy pilnie zalatwic. Jesli chodzi o twoje pytania to, rodzynki jak dla mnie maja za duzo cukru wiec odpadaja, ale oczywiscie lepiej jest zjesc garsc rodzynek niz batona. Wode gazowana pije, taka najtansza z biedronki, czasami wrzuce sobie plasterek cytryny, ale zazwyczaj to bezniczego. Majonezu i musztardu atkins pozwala uzywac, a jesli chodzi o inne sosy to tez, tylko zeby nie zawieraly cukru ani maki. A i jeszcze jedno, ja musze zrzucic ok 40 kg, anie tak jak ty 5-10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) u mnie średnio..:( przez to wolne tak sie rozleniwiłam że nic mi sie nie chce i ciągle chce mi sie jeść...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe brawo dla
Szalona, ja schudlam 20 kg w 5 miesiecy odkad zaczelam jesc wg grupy krwi. niedosc, ze schudlam to czulam sie o wiele lepiej. jem tak od 5 lat, trzymam wage, nie glodze sie i czuje sie super! tak jak ktos pisal wyzej, trzeba zmienic nawyki zywieniowe juz na zawsze bo takie dietki niestety nie daja trwalych efektow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlaaaaaaam
Schudłam dzięki Yerba Mate i szczerze polecam wszystkim, by także spróbowali zastąpić kawę Yerbą ! Ten napój bardzo zmniejsza apetyt, a przy tym pobudza, wzmacnia koncentrację i przyspiesza przemianę materii. Yerba pomaga mi rano zwlec się z łóżka i obudzić, powoduje, że jem dużo mniej niż kiedyś i przede wszystkim regularnie ( nie trzeba dodawać, że mam całą szafę do wymiany, bo zrzuciłam wszystko, co mi zawadzalo-nawet w święta się nie złamałam;), Yerba pomogla mi tez zaliczyc semestr na studiach- zawiera magnez i witaminy, dodaje energii, idealna na calonocne zakuwanie ;) Duzo wiecej dowiecie się na stronie na FB, bo Yerba to temat rzeka ;) POLECAM ZAJRZEC : http://www.facebook.com/yerbomania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
Hej dziewczyny, jak zdroweczko? Ja dostalam okresu i marnie sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka1122
hej! ja wlasnie tosty wcinam rano sie wazylam i jest 70.4 ale jak wstalam to brzuich jakis taki ladniejszy szczuplejszy jest od kad na noc nie jem he he he pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana....pol ciemnej buleczki z pomidorkiem i wedlina z kurczaka .... chyba czas na kawke ... nie moge dostac w de czerownej herbatki a na mnie naprawde dzialala.... i co do cwiczen cos nie moge sie przestawic ...moze dlatego ze nie mam pracy siedzacej a cale 8 godz na nogach i cos tam robie ... potem jedynie spacerek z psem ale czekam na wiosne .. a no i mam orbitreka tylko to przywiezienia musze zmobilizowac chlopa zeby wreszcie mi go zaladowal i umiescil w pokoju przed tv ...serial plus orbitrek ;D milego dnia dziewczyny.. ale ..ostatnio tak myslalam czy nie zrobic sobie tak 2- 3 dni oczyszczania organizmu... tylko woda ..owoce i cos lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
hej kami80, napisz ile ty wazysz bo twoja stopka jest chyba nieaktualna, a co do orbitreka to super sprawa, mnie niestety nie stac na ta cud maszyne:) bella i i reszta kolezanek- gdzie wy sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka1122
Rozumiem ze nie mam tutaj czego szukac bo chyba ze mna nie macie o czym rozmawaic... no nic to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:) Ja nic nie piszę bo marnie mi idzie...:( nie mam sie czym chwalić a ciągle o swoich wpadkach nie bede pisała bo wstyd..:( Chyba jestem skazana na bycie tłuściutką...:( A 16 mam bal karnawałowy w pracy i nie wiem w co ja sie wogóle ubiorę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
bella 176, nie poddawaj sie no ja cie prosze,pamietasz o wakacjach, morzu, plazy i tym ze znowu mozesz byc skrepowana swoja tusza. Wez sie w garsc dziewczyno, kazdy ma chwile zalamania, ale trzeba sie podniesz i isc dalej. Nawet chudnac dwa kilo miesiecznie mozesz zrzucic do wyjazdu ok12, a przy twoim wzroscie wazac niewiele ponad 80 kg tez bedziesz ladnie wygladac, wiec wskakuj na rowerek i nie marudz, bo zapare miesiecy mozesz obudzic sie z przyslowiowa reka w nocniku i bedziesz sobie plula w brode ze nie zaczelas odchudzania teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
gdzie sie dziewczyny podziewacie?, szkoda ze was nie ma, bo bede musiala pisac sama ze soba:)Niepozwole zeby topik upadl, to jest moja ostatnia szansa na schudniecie, najwyzej bede jego jedyna bywalczynia. chcialam wam powiedziec, ze juz troszke schudlam a mianowice 1,20, waze 100,8 w takim lekkim domowym ubraniu i mam pierwszy dzien okresu, takze jeszcze zleci. Czyli dieta, ktora stosuje dziala z czego naprawde bardzo sie ciesze, jestem mega pozytywnie nastawiona na odchudzanie widzac tak szybkie efekty. Dzis mam jeszcze bole miesiaczkowe, ale od jutra trening, do lata niedaleko i pasowaloby wyjsc w jakiejs sexi kiecce, a nie znowu w namiocie.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szalona:) Ja zaglądam ale nie pisze bo nie mam sie czym chwalić. Kurcze jutro już 1 luty...jak ten czas szybko zapieprza..:( a niedawno były święta:) postaram sie zacząć jutro od nowa:) Jade z sykiem jutro do dentysty więc wpadne do sklepu po jakieś owoce i coś lekkiego do schrupania jak mnie przyciśnie chcica na slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×