Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alejazdanamaxa

przejscie z gazu na prąd oplaty

Polecane posty

Gość alejazdanamaxa

zmienilam podgrzewacz gazowy wody na bojler elektryczny wlaczam codziennie na okolo 3 godz zmeinilam starą kuchnie gazową (płyta gazowa ,piekarnik gazowy) na nową elektryczną (płyta cermaiczna elektryczna,piekarnik elektryczny) codziennie gotuje obiad na 2 dania pieke duzo tez w piekarniku (co tydzien jakies ciasto) miesa itp kupiłam tez czajnik elektryczny ktorego wczesniej nei bylo do tej pory za prąd płącilismy przy 4 osobowej rodzinie 150-200zł teraz przysło za prąd 750zł czy to te urządzenia są powodem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak są
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydiowanei nie
ja mam płyte indukcyjną piekarnik elektryczny czajnik bojler za prąd przy 4 osobach jest 500zł nie zauwazylam jakiegos duzego wzrostu po zmianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa kemping
tak gaz jest duuzo tanszy od prądu nierozumiem dlaczego przeszlas z gazu an prąd zresztą takie urządzenia jak czajnik ojler piekarnik kuchnia ciągną najwiecej co spodziewalas sie ze korzystając duzo z urządzen prądorzerczych będziesz płącila za prąd 200 zł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
To nie było korzystne przejście , będziesz płacić więcej bo prądem grzanie , gotowanie i pieczenie wychodzi najdrożej.Ale jest bezpieczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk enea
czajnik elektryczny, kuchenka to urzadzenia ktore pobieraja bardzo duzo pradu glupi pomysl, gaz potanial, prad podrozal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak są
to by się zgadzało płacił 200 + 500 = 700 ;) Ja mam wszystko na gaz, oprócz czajnika OFC, za prąd płacę 70zł, za gaz 420zł (ogrzewanie całego poddasza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaaoo b
jeszcze pytasz? kto w ogóle robi wszystko na prąd? Przygotuje się na takie opłaty co miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierze w wine tych
urządzen sama wyprowadzilam gaz z domu rachunek za prąd 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
najwiecej pewnie wydajesz na wode uzytkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×