Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamiira..

Sprzedam suknię ślubną

Polecane posty

Gość ,,,
1500 zł ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egbsh bh
raczej będą problemy ze sprzedażą za tą cenę, musisz obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo oczywiście nie
ale za 1500 zł to można nową w salonie kupić, a nie używaną... 1500 zł? Bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
za droga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee tam
za droga max 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiajijaiajiajiajiaj
ja dalam za swoja 2900 i sprzedalam za 1000zl.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka na igły
Beznadziejna ta suknia... jak dla starej baby... za darmo bym jej nie chciała a 1200zł to przesada. A no i przepłaciłaś w tym salonie za takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam suknie używaną za 900zł, cena w salonie to 3500zł dziewczyna dała mi z tą suknią i bolerko i koło i halke, wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkksss
bardzo zwyczajna , widać, że szyta u prostej krawcowej:O i za 1200 zł nie sprzedaż. Teraz w salonach firmowych można kupić piękną suknię z wyprzedaży za 2 tys. która wcześniej z 5-6 tys kosztowała. ZA 500 zł może pójdzie piszę szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkksss
sprzedasz.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim skrytykujecie zobaczcie na żywo, a nie takie bezsensowne anonimy się odzywają. Sukienka szyta w profesjonalnym salonie, bardzo dobra gatunkowo. Nie pozwolę jej obrażać bo to nie byle jaka szmata sprzed kilku lat. Po czym poznałaś że szyta u prostej krawcowej? Śmieszne.. Poza tym o komentarze nie prosiłam, rzecz gustu, chyba ktoś tu nie widział sukienek dla starych bab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie heh
nie podoba mi sie ta szelka na jedno ramię, reszta ok, ale to takie moje spostrzeżenie tylko. A, no i uważam, że za drogo ją wyceniasz... Co z tego że dałaś za nią 2500? W tej chwili to tylko kolejna używana kiecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie zastanawiam nad tym
Sukienki marki no name bardzo traca na wartosci po pierwszym zalozeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo
krój fatalny jak dla dewoty 50-letniej. może za 700-800 sprzedasz jak znajdzie się jakaś amatorka przestarzałych modeli🖐️ ZA DARMO BYM TEGO NIE CHCIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDZIWIONA080808
jak na używaną- to Cię poniosło. Zresztą- nie gniewaj sie ale jest na prawdę kiczowata.... chodzi mi o ten- dekolt z ramiączkiem... Powodzenia... SKORO KUPIŁAŚ TAKĄ DROGA KIECKĘ- TO LICZYSZ SIĘ Z TYM, ZE DUŻO STRACISZ- ZA 700 MOŻE PÓJDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d f f
a masz fote bez tego ochydnego bolerka? przeciez nawet dekoltu nie widac, cala gore nim zaslonilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hm hm hm
Ja za nową, szytą na miarę zapłaciłm 950 zł. Taką jak chciałam, pokazałam tylko zdjęcie i miałam identyczną. Używaną trzeba jeszcze przerobić, to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś tańczy wieś śpiewa feeeee
tragiczna , za darmo bym nie wlożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiła tabsy w necie i usunęła
he he he,a autorka taka pewna,ze wystawiła za 1500🖐️ powodzenia cebulaku🖐️ w skali 0-10 oceniam ją na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie modele kiec były modne
10 lat temu:O :O :O módl się moja droga,żebyś znalazła kupca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty gadacie
suknia jest śliczna, gustowna, a wy poprostu zazdrościcie bo pewnie same miałyście suknie a'la koszule nocne - proste, bez kroju. Autorko narazie spróbuj za tą cenę sprzedać, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokszaa
hahaha autorka zmienia nicki i myśli, że tego nie widać :DD kiecka naprawdę jest obleśna i niczym z póżnych lat 90 wczesne 2000 :D szyta w profesjonalnym salonie buehehe chyba na pcimiu dolnym :P daruj se autorko takie komentarze bo jak ktoś wyżej napisał za 1500 można mieć firmową z salony z wyprzedaży a twoja jest po prostu nijaka. Wystaw na tablicę za parę zł to pewno się ktoś znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokszaa
a po czym widać, że szyta przez zwyczajną krawcową? zaraz ci napiszę bo nie masz pojęcia chyba o co chodzi: -tandetnie tani materiał - tiul taki można kupić na targu na metry -tandetnie przyszyte aplikacje, kupione w pierwszym lepszym sklepie na ryneczku z "guzikami" itepe itede. Krój zresztą też tak objechany na maksa, że nie widać w niej niczego ekscytującego. nie masz pojęcia jak wygląda dobry jakościowo materiał widzę. Aha i na koniec suknie "halki" są o niebo piękniejsze niż ta twoja. Czasem mniej znaczy więcej naucz się tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziewałam się tak burzliwej dyskusji, swoje komentarze i przemyślenia zachowajcie dla siebie, bo i tak mam je gdzieś, nie musicie się tak wysilać w wymyślaniu coraz to lepszych pochwał:P Topic służy innemu celowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia szyta
przez niezbyt utalentowaną krawcową , tani połyskliwy materiał i niemodny fason , czy ty na głowe upadłaś z ceną 1200zł , jak dostaniesz 250zł plus gratis dodatki to bierz bo nikt więcej za to byle co nie zapłaci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halu haluuu
za dużo chcesz za nia ..z 500 zl mozzzze dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×